Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 204
Рени, и за мен Туба и Берен са едни от най-добрите. Не съм голям фен на Берен, но признавам таланта й. Определено е добра  Peace

# 31
  • Мнения: 15 884
Досега гледах КСШ и още не съм гледала фрагмана на Приливите, Вие гледахте ли го, интересен ли е!?

тц Laughing Наде Hug

# 32
  • Мнения: 2 787
Габиии Hug, бързак, трябваше да оправя на Ирка тортата, ама ти ретуит  Mr. Green

Миме Hug,
Скрит текст:
нали знаеш, че съм на диета, не пия нищо освен вода и кафе, иначе веднага щях да додЪ да почИтем книжки Grinning

Сега от фейса малко критика за Ча Wink

https://www.facebook.com/photo.php?v=1440271622880647&set=vb … ype=2&theater

В този репортаж се говори, че двойката от Fatih harbia са заедно в живота и са признали, слагам превода от арабски на Нермин

Nermine Abeed Kadeer who plays the role of Maged in the series Fatih harbia was asked about his relationship with his partner Naslihan who plays the role of his lover Nariman .Kadeer said that they are really in love in their real life and that their love was born in set .The presenter asked him like cagatay and ss they also live a real love story .Kadeer answered YES !!!!....This is according to the Arabic Translation и допълва на въпрос
I salute this guy,very braved to tell the truth about his relationship with his partner....lucky girl

yes Gina they are a very good couple on the screens also ,viewers love them so much .Kadeer is a man ...He didn't fear the ratings or the viewers' reactions and he announced it as soon as they were in love ...I didn't know him before ,but his honesty made me respect him .Fatih Harbia is a very successful series and has a lot of viewers .


Явно може и така  Peace

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Зизунчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, благодаря за уютната ни къщичка Heart Eyes

Скрит текст:

Ирчи Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ей страхотна си, коражите са разкошни, а комиксите  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao, с парцалетката изби рибата Joy Joy Joy Joy
И понеже от вчера ми се сърдиш, другарко Grinning, за теб, да имаш какво да сваляш утре в залата Grinning

Скрит текст:

И за другите диспансерки  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Аз от за другите диспансерки   Laughing Hug
eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat
Може  Laughing Зимай една ягодка и бегай Mr. Green Joy Joy Joy

Да бе, да  Mr. Green Я ква оградка съм си направила с вилиците, ако мож мини  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Досега гледах КСШ и още не съм гледала фрагмана на Приливите, Вие гледахте ли го, интересен ли е!?


Аз го гледах, ама даже не мога да ти го разкажа- смятай, колко е интересен... Само разбрах, че Судето изпадна в някакво настроение, депресия или нещо ...

# 35
  • София
  • Мнения: 30 204
 Embarassed

Скрит текст:
Някой, ако ми беше казал, че Ча ще снима сериал, а аз дори няма да имам желание да гледам фрагмана, нямаше да повярвам  ooooh!

# 36
  • Мнения: 15 884
Рени, и за мен Туба и Берен са едни от най-добрите. Не съм голям фен на Берен, но признавам таланта й. Определено е добра  Peace


Мише, ти не си ли на купон бе мила newsm78 Празник имаш днес Party Party

# 37
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Embarassed

Скрит текст:
Някой, ако ми беше казал, че Ча ще снима сериал, а аз дори няма да имам желание да гледам фрагмана, нямаше да повярвам  ooooh!
smile3521 Аз що дебнах за снимки на сета,нищо че Сера ,щеше да играе,а сега от нийде неща снимки да гледам  ooooh!

# 38
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габиии Hug, бързак, трябваше да оправя на Ирка тортата, ама ти ретуит  Mr. Green

Миме Hug,
Скрит текст:
нали знаеш, че съм на диета, не пия нищо освен вода и кафе, иначе веднага щях да додЪ да почИтем книжки Grinning

Сега от фейса малко критика за Ча Wink

https://www.facebook.com/photo.php?v=1440271622880647&set=vb … ype=2&theater

В този репортаж се говори, че двойката от Fatih harbia са заедно в живота и са признали, слагам превода от арабски на Нермин

Nermine Abeed Kadeer who plays the role of Maged in the series Fatih harbia was asked about his relationship with his partner Naslihan who plays the role of his lover Nariman .Kadeer said that they are really in love in their real life and that their love was born in set .The presenter asked him like cagatay and ss they also live a real love story .Kadeer answered YES !!!!....This is according to the Arabic Translation и допълва на въпрос
I salute this guy,very braved to tell the truth about his relationship with his partner....lucky girl

yes Gina they are a very good couple on the screens also ,viewers love them so much .Kadeer is a man ...He didn't fear the ratings or the viewers' reactions and he announced it as soon as they were in love ...I didn't know him before ,but his honesty made me respect him .Fatih Harbia is a very successful series and has a lot of viewers .


Явно може и така  Peace

Ами тя Ирка да си зима нейните сладкиши Rolling Eyes, аз тях не пипам  Naughty

А пък тоз/таз Кадир много пък знае за СС и Ча, та отговорил/а "Да"  Mr. Green Wink Айди, ся  Whistling

# 39
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Гъбак,ся туй мъж ли е или жена Кадира  Joy Joy Joy

# 40
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Embarassed

Скрит текст:
Някой, ако ми беше казал, че Ча ще снима сериал, а аз дори няма да имам желание да гледам фрагмана, нямаше да повярвам  ooooh!
smile3521 Аз що дебнах за снимки на сета,нищо че Сера ,щеше да играе,а сега от нийде неща снимки да гледам  ooooh!
smile3521
Скрит текст:
Мамка му ooooh!
, ама е така ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Де да знам  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Нали знаеш колко съм светната за актьорите и актьорките, особено тез далеч от АФК  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy

Ай, добре, мъж  Mr. Green Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 30 204
Рени, и за мен Туба и Берен са едни от най-добрите. Не съм голям фен на Берен, но признавам таланта й. Определено е добра  Peace


Мише, ти не си ли на купон бе мила newsm78 Празник имаш днес Party Party

Миме, гроги съм  Crazy От ранни зори съм будна. Прически, костюми, партита, почерпки до 21ч. Върнах се и едвам стоя на краката си, но имам нужда от малко релакс /и то с вас/  Hug Рожденикът заспа като къпан от емоции  Joy В неделя пак ще празнуваме /и вие, ако не се лъжа/  Wink

***

Embarassed

Скрит текст:
Някой, ако ми беше казал, че Ча ще снима сериал, а аз дори няма да имам желание да гледам фрагмана, нямаше да повярвам  ooooh!
smile3521 Аз що дебнах за снимки на сета,нищо че Сера ,щеше да играе,а сега от нийде неща снимки да гледам  ooooh!

Е, поне не съм само аз  Embarassed  Hug Тъпо е, но е факт /поне за мен/  Rolling Eyes

# 43
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
 Hug здраевйте в новата тема
Екип : Нарцисчева 2в1 - всичко ми хареса, тревожех се дали си има чадър, като ту вали, ту грее слънце, ама се успокоих сега, не си го дава на сс,  а, така, а комикса с парацалетките и проверявашата Мими -супер  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Зиз-ето мила  и за теб - newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

 време е да перем, слагайте праха Бинго в пералните моля, ето и Хазал ни напомня



 ето и едно хубаво фемирско хапче за лека нощ


Харесват ми ,Ирка

# 44
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Павлинче  Heart Eyes Hug Hug
Тъпо,ама сега ние не сме ,като фенките на Енгин,да гледаме само заради него,еми аз не мога така,ако ще и Брад Пит,да ми играе,не ми ли харесва филма,да си играе там  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт