Отговори
# 705
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 127
Ренко,  Hug не, не съм добре. Кривунделесто ми е.  Rolling Eyes
Отивам да се боря с банята. Tired Така да мразя да я мия, ама няма начин. Няма и кой друг да я свърши тая работа.

Зиз,  Hug отразявам те специално, да не се напрягаш! И стига се красотни с парцалетката, че виж докъде си се докарала!  Naughty

Наде,  Hug после ще видя по чии дворчета си ходила да се тормозиш.

Ирче,  Hug  spoko дано ти мине скоро!

Габче,  Hug мАни ги тия клиенти, всичките си мислят, че като са клиенти са най-голямата работа. Така и не разбраха, че никой не ги кара да са клиенти насила, а са клиенти доброволно. Точка! Crossing Arms

Белл,  Hug и на мен тоя Франсиско ми е дечковски. От сега си представям как Серка ще му изглежда точно като майка до него. Дано гримьорите да са й придали малко по-младежки вид, че  ...  Sick язък за рекламката!

# 706
  • Мнения: 2 787


Ирко беее  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo
и лично за теб spoko spoko spoko spoko

Зизунчи Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes, дано се оправиш бързо, ама трябва да спреш да натоварваш ръката, и все пак отиди на те види доктор, ако се трябва малко нагревки, физиотерапия, масажи да направиш.
А Бел Hug днес направо като рекламен агент на Ча, такива епитети му прасна, че специално се връщах да гледам снимките
Да се изходя и аз компИтентно, аз не виждам кой знае каква разлика, да понапълнял е Ча, но според мен е далеч от визията на Емир, самият той е друг, не са само кг, това и друг път съм го казвала, има друго излъчване и друга визия.
А този новия за MAVI ми е адски сладникъв и не ми харесва въобще.
А може би в момента имам очи само за Керо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Габи  Hug Heart Eyes,
Скрит текст:
аз много добре те разбирам, от доста време не работя пряко с клиенти, обаче, все пак понякога се налага, и хем трябва да си търпелив, хем да си любезен, хем някои се държат като на женския пазар /той в ремонт де, ама лафа е такъв/, има такива нахалитети, че  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Рени Hug, предлагам  Челси Grinning, аз съм заплюла за тях отдавна, когато повечето хора даже не вярваха, че ще отстранят Галатасарай:peace:

Ох, имаше още доста, ама забраих, после пак  Laughing, поста го писах преди 20 мин, и ме прекъснаха Mr. Green


# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Джейно  Heart Eyes Hug
Знаеш ли какво прави левскар,Левски като бие ЦСКА?
Как какво,изключва си плейстейшъна и си ляга  hahaha hahaha hahaha hahaha
Проф  Heart Eyes Hug

# 708
  • Мнения: 30 820
Профче spoko

Джейн Hug тц Laughing на Атлетико се сопрех Laughing
 да ми честитиш победата нещо newsm78 Mr. Green

Аз пък си качвам Езел от сд на комп Laughing и запецнах на 70 еп newsm45 и после 71 newsm45 newsm45 newsm45 ах Дженго ах #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 709
  • Мнения: 21 201
Джейн. Hug
Едже ги е публикувала при тати.
Чаатай е излезнал потресаващо. ooooh!
Скрит текст:



# 710
  • Мнения: 620
Пак по темата: 1 си знае баба, 1 си бае.
Емир и Фериа изглеждаха създадени един за друг, това само с актьорско майсторство не се докарва, хеле Ча - какъв майстор - пълен новак.
Но по иронията на живота, Ча и Хазал не се имат,
а с Мира хич не си отиват, направо са дразнеща двойка, тя до него не стои добре,
но пък със СС може и да имат нещо.
Като му гледам усмивките - измъчени, криви и във филма и извън.
Както и да е, важното е Ча да е щастлив.  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 6 105
Здравейте дружина  Hug Hug

Голям студ днес,докато се стопля.  Crossing Arms ooooh!

Серенай на последните снимки е  ooooh! ooooh!

# 712
  • Мнения: 21 201
Вани, Hug нЕмЪ сЪ плашиш душа, Joy ножа е дървен. Laughing
Паф, ти направо влизаш през вратата и по темата, Mr. Green а първо здрасти. Hug
Снимките вече щъкат из нета.
Песни и танци до зори. Laughing

# 713
  • Мнения: 30 820
За КПА Peace Айде да си оправят обърквацията #2gunfire #2gunfire #2gunfire взех го от заветната тема Mr. Green

Скрит текст:


Току-що сложено в туитър. Нещо имат против изчисления снощи рейтинг. Събран в минутите на отчитане "Мръсни пари и любов е имал 7,83 % срещу 4,61 на "Ankaranın Dikmeni" излъчван по канал Д в същия часови пояс.
.............
Две държавни агенции са се намесили в рейтинга. Станало обърквация някаква. Пращаме Йомер да разследва.

вАНИ Hugтудено тудено Laughing

# 714
  • Мнения: 2 787
Рени  Hug, честито на Дузпогорец Stuck Out Tongue /не се сърди де, съгласи се, че червен картон нямаше Naughty/

Ирко Crossing Arms, ти купи ли се акции, не си, къв фен си ти тогаз newsm78 Аз чинно си изпратих SMS, да подкрепя Тити Grinning

А за рейтинга щях да кажа, то бива, ама това с КПА направо прекалиха, за слънцата също, хайде Керем и Ханде не са толкова известни и утвърдени актьори, ама и Енген и Туба имат страшно много фенове, сюжета е страхотен, не знам, а тъпнята ПО има повече, не нАм, а ако погледнем обективно, ми ASK имаше по-висок рейтинг отколкото КС&Ш, и то по канал Д и с тези продуценти Peace

Ама и Неси му се кефи на Йомер  Grinning

А Нермин така беше запалила днеска при тати, направила ги е на г*з и Серка, а и Ча покрай нея Joy Joy Joy Joy

Габии Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Нашта приятелка Йоанна пътува другата седмица за Истанбул, , няма да успее за премиерата на филма на Хазал /пътуват на следващ ден/, но иска да отиде да го гледа, и чрез Нермин помолиха Симде да види за билет дали може дасе закупи. Симде веднага се отзова и ще съдейства. Тя също брои дните до премиерата и такъв готин пост е написала във фейса, направо ме разтопи Heart Eyes

Рони Hug, Паф Hug

И да кажа, че Неси е едно прекрасно момиче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 6 105
Наде,Рени,Джейн   Hug

Джейн
,слънчице си е тя.  smile3521

# 716
  • Мнения: 21 201
Каква обърквация е станала с рейтинга на КРА? newsm78
Такава е Неси, мила и отзивчива.
Колко много пъти ни е превеждала по време на АФК, охооооо няма чет и брой, и никога не се отказа до последно.

# 717
  • Мнения: 2 787
КПА даже е трети, след ВВ и още един  ooooh! ooooh! ooooh!

Наде Hug, добре че си ти да ни информираш за ПО, мерси bowuu

Рони  smile3521

# 718
  • Мнения: 30 820
Рени  Hug, честито на Дузпогорец Stuck Out Tongue /не се сърди де, съгласи се, че червен картон нямаше Naughty/
Joy Joy Joy за картона Laughing имаше втори жълт Peace тъй че Laughing а Уевси малко ли е бил с дузпи Mr. Green а и това си беше чиста дузпа Peace

# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 563
Джейн. Hug
Едже ги е публикувала при тати.
Чаатай е излезнал потресаващо. ooooh!
Скрит текст:




Малииии Ча...язък #Shocked #Shocked #Shocked Наде, много си деликатна- потресаващо излязъл- пълен кошмар е според мен  Sick

А на Серка, вЕрно само цигарето и липсва с тази визия дето са я скиприли Sick

Аз пък не разбирам защо в сцените с целувки пък и не само в тях, Серка е намазана с ярко червило и после няколко дубъла и стой та гледай...Ча си бърсал червилото, но устата му се зачервила от грубото триене  ooooh! Гримьорите им хич ги няма значи- за нещо прасковено-перлено или лек прозрачен телесен цвят не са ли чували ooooh!

Представете си, ако Хазал беше намазана  в онова мокро изпълнение в 44-та с някое ярко червило, какво щеше да стане- там се изядоха, по устата, по лицето, по клепачите, по шията...голямо целуване падна... А тя с някои изключения през повечето време в сцените беше без червило, даже се дразнех на моменти, че устните и бяха сухи и напукани и непрекъснато ги облизваше, тя по принцип и е навик да си ги облизва, но все пак, поне гланц можеха да и слагат....

Общи условия

Активация на акаунт