Отговори
# 720
  • Мнения: 30 820
Наде виж в скрития текст Peace тоя дет е втори Shocked по гледаемост беше на 4-5 място снощи в туитър #Cussing out и изведнъж егати процентите Shocked

# 721
  • Мнения: 21 201
Наде виж в скрития текст Peace тоя дет е втори Shocked по гледаемост беше на 4-5 място снощи в туитър #Cussing out и изведнъж егати процентите Shocked
Ясно, подобни обърквации УЖ са ми ясни като бял ден. Stop

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей полвин час публикува... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Йениту



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=776042.new#new


Темата е само копирана...отправяйте поздравите към Нарцисчева, а на мен...приемам бухалки...

# 723
  • Мнения: 30 820
Ей полвин час публикува... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Йениту



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=776042.new#new


Темата е само копирана...отправяйте поздравите към Нарцисчева, а на мен...приемам бухалки...

  love001  love001  love001

# 724
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка Heart Eyes Зизун  Heart Eyes  Ирка  Heart Eyes Профи Heart Eyes Джейни Heart Eyes
Мерси за съпричастността за клиентюха  Whistling Whistling
То кат се замотах с други неща, вече ми мина, ама много ми беше наточил нервата  Crossing Arms Mr. Green
Ех, ама кат се изоках тук и сега като ви прочетох как сте го напустясали и вий, ми стана едно спокойно вече   Grinning Hug Ейййй, как да не ви обича човек значи  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Хайде пак зачезвам  Grinning Hug Hug

Зизун, за другата тема ще знам за романтиката  Grinning Peace Hug

# 725
  • Мнения: 2 787
Рени Hug, не ти виждам лявото крачолче newsm78

За Серка да кажа 2 думи Mr. Green
Бел я хвали, че ставала за манекенка, еми не става според мен, онова клипче дето се спъна, там много ясно си личеше, че няма излъчване, няма харизма, тя трябва да представи една дреха, а те и висят, не ми харесва, за мен няма и сексапил, доста дървена е, няма чупки и стойки на манекен Mr. Green За мен е добра само в едно Grinning, но там няма как да проверя, доверявам се на Ча Mr. GreenОтносно стайлинга - УЖАСЕН, и в ПО, и в реала, според мен като гледам кича, който разхожда по улиците, доста от нещата в ПО са по нейн вкус ooooh! ooooh! ooooh!

А Рени, дето постна за Йомер на Нервакова предполагам е мнението  Joy Joy Joy Joy Joy, ама много съм съгласна hahaha hahaha hahaha

А относно преумората по сетовете, въобще не мога да се съглася, че няма време да си измие косата, Хазал/Ферия, бедна, завряна в мазето, НИКОГА не е била с мръсна коса, винаги чиста и лъскава, може да е рошава, на кок, както не я харесвате, но така ходят огромната част от девойките в ежедневието, но чиста коса /често виждахме целувки по нея, затова  Grinning/
И пак на Рени да кажа, Ча не изглеожда така заради Хазал, и друг път съм казвала, за мен там нещата са приключили безвъзвратно в личен план, само те двамата си знаят какво са загубили и какво им е коствало на душата. Нито Ча страда за Хазал, нито тя за него.
Момичетата от фейса искат Хазал да влезе в ПО Joy Joy Joy, снощи го бяха коментирали, но това е невъзможно, според мен

Рени, днес с теб водим диалог  Grinning

# 726
  • Мнения: 30 820
Джейн  bouquet ще го оправя сеги Laughing аз нали не виждам  от съм го забранила Laughing

Габи eat eat eat eat eat eat

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Ооо Джейни, не я хваля, казвам че става за модел- модел, не манекен Wink Не ми се пишеше, че беше станало и без това дълго, но като я гримират, нагласят и сиропират с фотошопа е ок иначе всички знаем колко е безцветна и да се блъсне в нея човек на улицата сигурно няма да я познае  Crazy Добре се видя в Чачовия джип без грим, с лъщяшо лице, широка брадичка, която по снимките омекотяват и цепнат връх на носа- съвършена няма що... както 100 пъти съм казвала да живее фотошопа и добрия грим newsm18 newsm18 newsm18

Даа и за косата на Хазал си права- винаги лъщаше Peace

И да, нещата от каквото и естество да са били са приключили безвъзвратно- факта, че тя не иска да говори за него и дори и да склони да мъцне 2 думи, винаги много се притеснява...Едва ли е без причина подобно поведение... И при него нещата бяха така преди време, щом почнеха да го питат за нея....
Факта, че химията им се позагуби по време на последните серии, а уж бяха сдобрени, а такъв хлад  и напрежение лъхаше на моменти, да оставим че целувки нямаха даже и по косата, то и прегръдките взеха да липсват...едва ли е случайно...
Аз пък повече не искам да ги събират в общ проект- просто момента отлетя безвъзвратно и едва ли ще се получи магията от първия път...

Последна редакция: чт, 10 апр 2014, 17:12 от Беллора

# 728
  • Мнения: 30 820
дЖЕЙН Heart Eyes сега трябва да се вижда  Laughing

# 729
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Абе я дайте линк къде ги гледате тези проценти?  Аз преди гледах в Туитър  SBT но сега ми няма линка, още съм на работа, а и хич ме няма по търсенето на адреси в Т Embarassed Имам го някъде в мненията си назад но не ми се рови сега....

# 730
  • Мнения: 2 787

Вижда се  Party Party Party и е ново, да ти е честито   bouquet

Бел Hug, заповядай http://gecce.com/magazin/haber/reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-272


Жани  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 апр 2014, 17:38 от Jane2013

# 731
  • Мнения: 30 820
Джейн  HugБлагодаря Heart Eyes

# 732
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 127
Привет, Рони!  Hug

Привет Джейни!  Hug
Този колаж ми напомни, че Жани не е писала няколко дни. Дали я изписаха, и не трябваше ли вече да си й готови резултатите от хистологията? newsm78 Дано всичко е наред!  Praynig

# 733
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Мерси Ренко, ясно, то сега като няма как да се видят временните цифри, май си ги смучат както им дойде, не че преди не го правеха пак...Хората цели избори фалшифицираха че това ли...
Онзи рейтинг от 8 и нещо май са се опитали да го дръпнат нагоре, а това трябва да е реалния май- така ли е  Whistling
Повече рейтинг= на повече реклами= на повече пари в джоба на шефа....

Тези дни в Т четох, че катастрофалния рейтинг на КСШ даже е по-нисък от това, което дават като официална цифра на другия ден- пишеше за 2 % и нещо, официално пишат към 4%  Shocked Шефа се надява да посъбере реклами явно но....много зле, а филмът наистина е качествен- няма лиготии, сапуни и локуми, но май там е грешката...

# 734
  • Мнения: 2 787
Привет, Рони!  Hug

Привет Джейни!  Hug
Този колаж ми напомни, че Жани не е писала няколко дни. Дали я изписаха, и не трябваше ли вече да си й готови резултатите от хистологията? newsm78 Дано всичко е наред!  Praynig

Профи Hug, мисля че всичко е наред, дано пише скоро тук, вчера ни беше поздравила във фейса Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт