Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 262

  • 61 021
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


"Пиково вълнение в "Мръсни пари и любов""

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 17:15 от mariana51

# 691
  • Мнения: 1 097

Точно този поглед ме кара да си мисля,че разговора между братята ще е откровен.
Благодаря за подсказката,за превода. Така по лесно ще дочакаме срядата.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171



https://www.youtube.com/watch?v=wgr81fxZtVY

"Мръсни пари и любов" 6 епизод - 2 трейлър на български. Превод от английски: Loveofmine; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 405

Олекна му на Йомер ,и батко му застава зад него .

# 694
  • София
  • Мнения: 21
Момичета, благодарности за превода  newsm51 txtloves

Много силни братски думи.Вече и батко е зад гърба му.

Ама тоя пусти пистолет като се загнезди в ума ми......

Да идва по-бързо срядата !

# 695
  • Мнения: 23 309
Скрит текст:
"Мръсни пари и любов" 6 епизод - 2 трейлър на български. Превод от английски: Loveofmine; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

Момичета   txtloves

Мисля си, че Йомер тогава е паднал по стъпалата / това би обяснило и белега на устната на Енгин  Wink/  Абито се е почувствал страшно виновен, затова сега ще брани малкия си брат от всичко !

Сещам се за сцената на покрива - Йомер за нищо на света нямаше да позволи брат му да падне. Със "нечовешка" сила го  държеше и издърпваше нагоре. Йомер е къде-къде по-слаб от Хюсеин / чисто физически - като килограми /



Дали обаче ще му се довери за играта, която е започнал с Елиф  въпреки, че му е брат и комисар или ще го информира само, че няма от какво да се срамува / както каза на майка им /

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171
Скрит текст:
"Мръсни пари и любов" 6 епизод - 2 трейлър на български. Превод от английски: Loveofmine; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

Момичета   txtloves

Мисля си, че Йомер тогава е паднал по стъпалата / това би обяснило и белега на устната на Енгин  Wink/  Абито се е почувствал страшно виновен, затова сега ще брани малкия си брат от всичко !

Сещам се за сцената на покрива - Йомер за нищо на света нямаше да позволи брат му да падне. Със "нечовешка" сила го  държеше и издърпваше нагоре. Йомер е къде-къде по-слаб от Хюсеин / чисто физически - като килограми /



Дали обаче ще му се довери за играта, която е започнал с Елиф  въпреки, че му е брат и комисар или ще го информира само, че няма от какво да се срамува / както каза на майка им /


А аз мисля, че Енгин играе три в едно роли в сериала: Йомер Демир, Йомер Джанер и Енгин Акюрек. Много нещо от реалния живот май се пренасят в дизито. Визирам белега, роден в Анкара.....

# 697
  • Мнения: 23 309
Скрит текст:
"Мръсни пари и любов" 6 епизод - 2 трейлър на български. Превод от английски: Loveofmine; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

Скрит текст:
Момичета   txtloves

Мисля си, че Йомер тогава е паднал по стъпалата / това би обяснило и белега на устната на Енгин  Wink/  Абито се е почувствал страшно виновен, затова сега ще брани малкия си брат от всичко !

Сещам се за сцената на покрива - Йомер за нищо на света нямаше да позволи брат му да падне. Със "нечовешка" сила го  държеше и издърпваше нагоре. Йомер е къде-къде по-слаб от Хюсеин / чисто физически - като килограми /



Дали обаче ще му се довери за играта, която е започнал с Елиф  въпреки, че му е брат и комисар или ще го информира само, че няма от какво да се срамува / както каза на майка им /

А аз мисля, че Енгин играе три в едно роли в сериала: Йомер Демир, Йомер Джанер и Енгин Акюрек. Много нещо от реалния живот май се пренасят в дизито. Визирам белега, роден в Анкара.....

Само да те допълня - Като Йомер Демир пак ще се видим с  две "личности" - единият влюбен в Сибел, другият ...в Елиф. Той Джанер, че ще я обича е кристално ясно. Въпросът е дали и кога ще се влюби Йомер Демир ?

Много лица ще наблюдаваме за наша радост естествено.

Аз добавям и друго - учил в Лондон / все ще му се наложи да поговори на английски, ако не с амджа Таййяр, то с подставено от  него  лице / ; като си написа в CV - хоби езда и плуване - нищо чудно и там да го "провери" амджата /. Щом имаме един лош който се гмурка - със сигурност замислят по сценарий някоя сцена на преследване под вода.

Пак радост за нашите очи ...

И нещо което ми излезе като въпросче докато пишех - кога ли са предложили този сценарий на Енгин ? Я си представете, че по сценарий комисарят наистина трябва да говори свободно ... например английски. Той кога ходи да си усъвършенства езика в Лондон ... Ако има връзка и със сериала - то с един куршум два заека ... Grinning


 

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Това забелязахте ли го в трейлъра? Ох, и после изстрел.... Много обичат да ни хвърлят в тъч линията.

# 699
  • Мнения: 1 097
Имат си го този адет комшиите,да преплитат автобиографията на актьора с тази на героя.
Скрит текст:
И в Огледален свят актрисата (не помня името и,понеже в моето съзнание има само едно име - ЕА) на дълго и широко разказаха как е получила белега на челото си.

Нашето момче от малък е бил ритни- топковец и досега си е запален по футбола,което също включиха във филма (преди да излезе от хотела спокойно си изгледа мача,правейки се на италианец).

# 700
  • Мнения: 23 309
Скрит текст:
Имат си го този адет комшиите,да преплитат автобиографията на актьора с тази на героя.
Скрит текст:
И в Огледален свят актрисата (не помня името и,понеже в моето съзнание има само едно име - ЕА) на дълго и широко разказаха как е получила белега на челото си.

Нашето момче от малък е бил ритни- топковец и досега си е запален по футбола,което също включиха във филма (преди да излезе от хотела спокойно си изгледа мача,правейки се на италианец).



Гледането на мача в хотела си беше чиста импровизация, тъй като Елифчето не "вдяна" защо трябва да стоят в стаята поне 45 минути ...  Joy Joy Joy

И той реши да погледа футбол. То си има спортни канали където вървят нон-стоп всякакви мачове.

Много бързо реагира ...  Joy Joy Joy


# 701
  • Мнения: 1 097
Дълъг е процеса до окончателното подписване на договора и започване на снимките и нищо в предварителния етап не е случайно:английския гмуркането,ездата,дължината на брадата,косата,та даже и стайлинга в Космополитен. Предполагам са имали дълги разговори и обсъждания ,макар проекта да е бил  идеен в суров вид. Много ми харесва,че героят на Йомер е многопластов и му дава възможност да разкрие нови,някои  непознати за нас негови възможности.

# 702
  • Мнения: 23 309
Скрит текст:
Дълъг е процеса до окончателното подписване на договора и започване на снимките и нищо в предварителния етап не е случайно:английския гмуркането,ездата,дължината на брадата,косата,та даже и стайлинга в Космополитен. Предполагам са имали дълги разговори и обсъждания ,макар проекта да е бил  идеен в суров вид. Много ми харесва,че героят на Йомер е многопластов и му дава възможност да разкрие нови,някои  непознати за нас негови възможности.


Нищо случайно няма. Нали си ни е потаен  Grinning кой знае от кога се подготвя за тази роля ... Правил си е проучвания как да "влезе" в образа на героя си ...

За нас остава удоволствието, че е на екран и си го гледаме ...  newsm03

# 703
  • Мнения: 1 285


Да изкъпим рожденника, че да върви по вода на новия му образ комисар Йомер. Да започне да
се гмурка, да язди, да говори английски и т.н., за радост на почитателите му.

# 704
  • Мнения: 4 966
Привет. Simple Smile



Имаше едно време състезание "Бързи, сръчни, смели". Simple Smile) Всички призове в него щяхте да оберете. Simple Smile  Hug То не са новите промо-снимки, то не е фрагман, че и преведен, то не са статии, мнения и какво ли не! Супер стееееееее! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт