Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 262

  • 61 023
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 097
Мариана, вярно,забравих,но аз не тримиря, а и Йомер.Разрешавам ви нещо тонизиращо,освен Енгин,само за да отбележим рождения ден на Керим.

# 676
  • Мнения: 1 285


Той и Керим има черни потници, ако проблема е само в това. Joy Joy Joy

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


Илкин Тюфекчи - зад кадър. Чете ли момичето, чете ли сценария.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 405
Скрит текст:

Той и Керим има черни потници, ако проблема е само в това. Joy Joy Joy
А дали Елиф ще има нещо против черния потник? Laughing

# 679
  • Мнения: 23 309


Привет момичета Енгинки !  Two Hearts

Как успяхте да изпишете цели 4 страници - просто не зная. Чета ви вече цял час време и ако започна да отговарям на всяка една персонално ще мине още толкова време ... затова ще го  кажа така - Момичета страхотни сте ! Със снимките, със споделените мисли, с усмивките и настроението което оставяте в темата !   txtloves

Хаяско е много права и аз още вчера ви го казах - спойлерът е хит тази пролет !!!  Joy Joy Joy

Замислих се обаче нещо докато гледах снимките от 6 серия.

Нашите хора - хванати за ръце. Те си знаят каква е истината, но ... видяхте около тях  микрофони, камери, фотоапарати  ...

Ако излезе снимка или репортаж в някоя медия и йенгето или племенницата Демет видят Йомер бей с Елиф за ръчичка ...  представяте ли си какво би могло да се случи  ooooh!


И докато си мислите ... да пийнем по един чай ...

 

# 680
  • Мнения: 1 285
[
Скрит текст:
quote author=komet link=topic=775824.msg27959315#msg27959315 date=1397479145]
Скрит текст:

Той и Керим има черни потници, ако проблема е само в това. Joy Joy Joy
А дали Елиф ще има нещо против черния потник? Laughing

[/quot

Важното е, че ние няма да имаме нищо против. Елиф не я мисля. Тя, като хлътне веднъж
хич няма да го гледа с какво е облечен.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172



http://www.youtube.com/watch?v=DG-T3ZTR734&feature=youtu.be

"Мръсни пари и любов" 6 епизод - трейлър 2.

# 682
  • Мнения: 280


Аз се върнах за още нещо... Joy Joy
а то и трейлърче има

 newsm51 newsm51 mariana51

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


https://www.facebook.com/EnginsAGlobalFans/photos/a.303715203088 … ype=1&theater

Резюме на 6 епизод. Превод от английски -  loveofmine:


Най-сетне Йомер и Елиф намират човека, който ще ги отведе при Нилюфер. Въз основа на това, което откриват за Съткъ, Елиф още повече се притеснява за сестра си и става нетърпелива. Телефонното обаждане, което Елиф и Йомер  получават, докато преследват Съткъ, променя всичко. Елиф за пореден път трябва да плати висока цена за спасяването на сестра си.
Опитът на Нилюфер да избяга от Метин е неуспешен. Но резултатът от него ще бъде неочакван за Нилюфер. Междувременно Мерт, който се тревожи за нея, се готви да разкрие отношенията им. Тайяр и Метин научават за връзката им и това прави нещата опасни.
Левент отново се връща в компанията и това е най-голямото препятствие, което трябва да преодолее Бахар. Двамата подготвят парти за служителите на холдинга, за да повдигнат духа им и да ги мотивират. Елиф и Йомер трябва да се появят пред хората като любовна двойка.

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 17:16 от mariana51

# 684
  • Мнения: 2 293


Боже, как хубаво се усмихва този човек...
Благодаря за фрагмана, Мариянче...

# 685
  • Мнения: 5 480
Всичко друго бива, само този изстрел за кога беше...?

# 686
  • Мнения: 1 285


Благодаря Марианка и Любовче, за трейлъра и превода.

Нямате равни на себе си. Браво!


                                                                                   

# 687
  • Мнения: 23 309










Нов трейлър - браво Мариянка  Two Hearts , че го хвана ! 

Любов Two Hearts  на теб браво за превода на резюмето !

Какво ли ще си говори с абито Хюсеин, че така се усмихва ?

Ама и с Елиф е спокоен ... всъщност стори ми се дори  и за няколкото секунди време - и  по различен ...

# 688
# 689
  • Бургас
  • Мнения: 405
Благодаря за фрагмана и за резюмето  bouquet
tigasa1  Hugизстрела трябва да е свързан с подсказката ,че ще има опасност при срещата на Елиф с  похитителя на Нилюфер.Пистолета е със завързан с връв за вратата спусък и като се отвори  -изстрел.Аз нещо такова видях newsm78 Rolling EyesТрейлъра е  успокояващ,няма напрежение ,братлетата ще си поговорят спокойно.Да идва вече сряда ,че не се трае това чакане .

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 17:09 от haqsko

Общи условия

Активация на акаунт