Великобритания - тема 51 Зелено - Лятна

  • 38 927
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
  Честит рожден ден на Шу-Шая и Цветак   bigdance2  Бъдете много здрави, много щастие, успехи и любов!

   Инхалатор и аз купих, малката като беше все болна първата година като тръгна на градина. В БГ са много популярни, с физиологичен разтвор се правят инхалации. В ибей има доста.

   

# 16
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
 Цоп и аз в новата темичка. Мерси Аве   bouquet
 Честит рожден ден на Шая и Цветак и от мен, много здраве, щастие и късмет  newsm59

# 17
  • United Kingdom
  • Мнения: 12
Ave, благодаря за темата!   bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 522
Аве, благодаря за темата  bouquet

# 19
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
инахалатор се ползва най-вече при лаеща кашлица (ларингит)
ние откакто бяхме приети по спешност в болница заради ларингит си пътуваме навсякъде с инхалатора

# 20
  • UK
  • Мнения: 2 846
 Честит Рожден Ден на Шая и Цветак!
  И моето дете, първите месеца след пристигането беше с ужасна кашлица , но след няколко месеца отшумя без никакви лекарства. Аз обаче почнах да простирам само в банята , тогава нямах още сушилня. Според мен беше от многото влагата , от прането.

# 21
  • София
  • Мнения: 16 111
Благодаря за новата тема.   bouquet
Честито на рожденничките с пожелания за здраве!
Записвам се вече официално при вас като майка на мома англичанка.
Дъщерята от понеделник е в Манчестър. Засега само се мотат със съквартиранта,  изучават града.
Чакат другата седмица да им пуснат нет и тогава щяла да търси работа. Дано намери, сигурно ще е трудно. Едва ли във фризьорските салони само нея чакат.

# 22
  • Мнения: 287

 nana специални благодарности   bouquet Hug
Беше повече от изчерпателна в отговорите си, за което съм ти наистина благодарна.

# 23
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Tztetak и Шу наздраве!

Aisha успех на дъщеря ти! Манчестър е много хубав град за партита и за млади хора (от опит казвам Wink)

# 24
  • Мнения: 984
Честит Рожден Ден на Шая и Цветак!
Весело изкарване на празника и незабравима година   bouquet
Аз все още съм на вълна туризъм. Дано ежедневието после не ме депресира

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук съм и аз, страхотно време последните няколко дни, особено тук с многото прозорци е едно топличко, слънчево, много хубаво. Уикенда ми май ще е свободен за пръв път от много време насам и отивам да се приготвям за излизане, понеже не ми се стои вкъщи и не ми се обикаля из квартала, ще изляза до центъра. Simple Smile

# 26
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз да се запиша в новата тема Flutter .

Честит Рожден Ден на Шая и Цветак!!!

# 27
  • Мнения: 14
Искам да благодаря от сърце на Борикс за оказваната ми помощ Hug Hug Hug.
Надявам се и аз един ден да мога да помагам така както и на мен ми се помага сега!   Simple Smile
Аве, благодаря за темата   bouquet!

# 28
  • Мнения: 50
Здравейте, някой може ли да ми отговори как най-изгодно да пратя колет до Rhyl, north Wales. Проверих за бг пощи и  някои куриерски фирми, но ми идва скъпо. Предпочитам доставката да е до самия град, а не до съседен. Благодаря ви предварително за отделеното време.

# 29
  • Мнения: 5 781
Честит празник на всички именници, да са живи и здрави !

Общи условия

Активация на акаунт