Евтините неща, от които сме доволни - 24

  • 87 397
  • 737
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 35
Взех си от любопитство този шампоан и дезодорант http://www.google.bg/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fbg.badgood.info% … art=0&ndsp=24



http://www.google.bg/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.co … art=0&ndsp=25


също така и душ гел пак на cien,изключително съм доволна от тези покупки,и със сигурност бих си ги взела отново.За цена-качество са перфектни !

# 706
  • Мнения: 9 991
Напълно подкрепям Аделинда в мнението й за крема на Каротен. Миналата година си взех ББ крема, съотношението цена-качество за мен няма аналог, помита всички Авени, Ла Рош-Позета и Вишита. Покривен, изравняващ тена, кожата е подхранена и защитена. Не знам как би се държал върху мазна кожа, обаче, понеже е доста rich & thick. Единственият недостатък, който не е за подценяване, е тежката миризма, която няма измирисване докато не се свали крема, просто цял ден си остава върху теб, независимо колко и какъв парфюм носиш.

Стига човек да не е със смесена и мазна кожа...Ползвах ББ-то няколко пъти и беше ужасно тежък за мен,а лицето ми ставаше като мазна палачинка за час, въпреки матирането с пудра.

И на мен ми лъсва лицето , но моята кожа е суха до степен , че без крем не мога да се усмихна и ми идва много свеж , нищо че е мазен . Другите мазни ми отежняват и кожата не може да диша . Значи препоръчваме за всеки със суха кожа + моята е чувствителна много и ми понася добре.

# 707
  • Мнения: 1 977
Има специална тема за BB кремовете  Naughty

Тази маска на Linea Bio сега пък ми действа добре...  hahaha ooooh!

# 708
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
  bouquetМомичета имам един въпрос!Не знам до колко е за тук Peace,но не открих по-подходящо място да го задам,а ми се стори глупаво да пусна тема за такава дреболия.Та така...Отнася се за дамските самобръсначки VENUS-тези които са със сменяеми ножчета.Може ли някой,които ги ползва да ми каже дали примерно с дръжка/основа на някой от по-старите модели мога да ползвам новите варианти на ножчетата.Тоест дали се захващат по един и същи начин?Имам това
Скрит текст:
на която остана само дръжката
и се чудя дали бих могла да си взема от тези новите
Скрит текст:
Ако някой има желание да ми отговори и/ли мисли,че питането ми не е за тази тема моля да ми пише на ЛС,за да не е спам тук!!! Wink   bouquet

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
  bouquetМомичета имам един въпрос!Не знам до колко е за тук Peace,но не открих по-подходящо място да го задам,а ми се стори глупаво да пусна тема за такава дреболия.Та така...Отнася се за дамските самобръсначки VENUS-тези които са със сменяеми ножчета.Може ли някой,които ги ползва да ми каже дали примерно с дръжка/основа на някой от по-старите модели мога да ползвам новите варианти на ножчетата.Тоест дали се захващат по един и същи начин?Имам това
Скрит текст:
на която остана само дръжката
и се чудя дали бих могла да си взема от тези новите
Скрит текст:
Ако някой има желание да ми отговори и/ли мисли,че питането ми не е за тази тема моля да ми пише на ЛС,за да не е спам тук!!! Wink   bouquet
Оказва се,че може,защото ги имам и двете и сега им смених ножчетата в банята,просто устройството  за ножчета си е едно и също

# 710
  • Мнения: 160
  bouquetМомичета имам един въпрос!Не знам до колко е за тук Peace,но не открих по-подходящо място да го задам,а ми се стори глупаво да пусна тема за такава дреболия.Та така...Отнася се за дамските самобръсначки VENUS-тези които са със сменяеми ножчета.Може ли някой,които ги ползва да ми каже дали примерно с дръжка/основа на някой от по-старите модели мога да ползвам новите варианти на ножчетата.Тоест дали се захващат по един и същи начин?Имам това
Скрит текст:
на която остана само дръжката
и се чудя дали бих могла да си взема от тези новите
Скрит текст:
Ако някой има желание да ми отговори и/ли мисли,че питането ми не е за тази тема моля да ми пише на ЛС,за да не е спам тук!!! Wink   bouquet

И аз ползвам от доста време тази самобръсначка и съм много доволна. Досега не съм купувала от новите, но видях в предишния пост, че стават. Може и аз да пробвам, но няма да е скоро, че преди седмица смених моето ножче. Карам по около 6 месеца с едно. Много е икономично!

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
И на мен са ми много икономични,мисля,че само 2 ножчета съм ползвала от миналото лято насам,естествено си ги дезинфекцирам със спирт преди всяко ползване,но имам 3 модела дръжки и три вида ножчета и преди малко установих,че дръжките са явно стандартни,сменях ножчетата на всяка дръжка и си пасва перфектно

# 712
  • Мнения: 160
И на мен са ми много икономични,мисля,че само 2 ножчета съм ползвала от миналото лято насам,естествено си ги дезинфекцирам със спирт преди всяко ползване,но имам 3 модела дръжки и три вида ножчета и преди малко установих,че дръжките са явно стандартни,сменях ножчетата на всяка дръжка и си пасва перфектно

А каква е разликата между показаните ножчета и другите сините?

# 713
  • Мнения: 160
Момичета, кажете какво да си взема на Cien? Тези дни ще ходя до Лидл и мисля да си купя нещо от серията. Имам гела за лице, 2,50лв, доволна съм. Добре почиства лицето от грим и замърсявания и не ми дразни на очите. Похвалиха ми тоника. Четох тук и за дезодорантите спорт...Предпазват ли от изпотяване или само от неприятна миризма? Взех на мъжа ми рол-он, от стъклените шишенца, със сива капачка. Доволен е. Не му спира изпотяването, но пък няма и неприятна миризма.
Наскоро си взех краставично почистващо мляко за лице, ама нещо много рядко ми се струва...За това става въпрос:
http://aptekadara.com/mleka-i-masla-za-litse/12481/mlyako-toalet … ichno-150ml-aries
Чудех се днес дали да не си взема на Афродита тоалетно мляко, ама се отказах. Това с бадем нещо не ми хареса как мирише.
Някоя от вас ползвала ли е на Билка млякото? Хвърлила съм му око. Доскоро ползвах на Биотен, с памук, ама нещо не е кой-знае какво...Хубаво мирише, но почистващите му свойства са ми малко леки...

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
И на мен са ми много икономични,мисля,че само 2 ножчета съм ползвала от миналото лято насам,естествено си ги дезинфекцирам със спирт преди всяко ползване,но имам 3 модела дръжки и три вида ножчета и преди малко установих,че дръжките са явно стандартни,сменях ножчетата на всяка дръжка и си пасва перфектно

А каква е разликата между показаните ножчета и другите сините?
Ами сините са си стандартни,а новите,жълтите имат доста голяма топка балсам и са уж за бръснене без гел,в началото наистина става,но балсамът свършва много бързо и пак си ги ползвам с душ-гел,много съм доволна от един на Нивея,които е хем душ гел,хем гел за бръснене

# 715
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Ох супер сте момичета-много ме зарадвахте с тази новина.Сега спокойно ще мога да си взема само от новите ножчета и някоя хубава пяна или гел за бръснене-пак от същата серия!А на въпроса каква е разликата мога да отговоря само теоретично-четох че даже може и да не се ползва допълнителен продукт с тях.Тези по-широки неща отстрани си имали всичко нужно в тях за омекотяване и против раздразнение.Ще видим дали е така,като ги взема ще споделя.А иначе от опит може би "mariqivanova799" щом ги има ще каже.
  Артемида според мен взимай смело всичко от тази серия,което има и ти трябва!Аз съм им пробвала вече сигурно 90% от нещата и всичко ми е харесвало.За лице-тоник,изм.гел,тоал.мляко,само кремовете пропуснах...И още какво ли не...Най-важно поне при мен не е имало никакви алергии,зачервявания и т.н.С единственото изключение,че нещо ме дразнеше измиващия им интимен гел и после го доизползвахме като течен сапун понеже е с много удобна помпичка Crazy

# 716
  • Мнения: 160
Пяната за бръснене на Cien изобщо не е лоша. Взех си за чувствителна кожа.

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Според мен не са много готини тези глави на самобръсначки Venus с възглавнички - имала съм такива и наистина улесняват бръсненето, защото при контакт с водата остават по кожата лигав и хлъзкащ слой, но пък след няколко използвания започват да се откачат от пластмасата и след още няколко са напълно стопени. Може да използвате глави без такива неща заедно с душ-гел или с пяна/гел за бръснене. Наистина и аз забелязвам, че са доста икономични тези ножчета, не се изтъпяват бързо. Мисля да си взема такива сменящи се глави. Някоя от вас използвала ли е различните видове и може ли да каже дали имат някаква разлика (освен възглавничките, които се разтапят по време на бръснене)?

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Ножчетата и на двете са по 5 и нямат абсолютно никаква разлика,сега пак ги гледах,даже си открих от старите ножчета,които са по три и ги пробвах на всички дръжки=и те стават,но не бръснат така хубаво като петте и като че ли по-бързо се износват

# 719
  • Мнения: 1 350
http://bilkalifestyle.com/?page_id=439
Последно съм доволна от това измиващото на Билка.Струва 3,99 лв и ухае страхотно .Ежедневно чистя фдт с него,справя се блестящо.
Сега се зачудих и аз за тови ревлон калърстей.Колко струва ?

Общи условия

Активация на акаунт