Евтините неща, от които сме доволни - 24

  • 87 427
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 588
Момичета имате ли впечатления от мицеларната вода на Граниер?

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Аз имам мицеларната вода на Гарниер - според мен е икономична, двете с майка ми я използваме от доста време и е на 1/3. Почиства добре, но аз не нося силен грим на очите, даже в ежедневието си слагам само спирала, понякога очна линия. Почиствам с водата и лицето си. Не ми дразни на очите. Майка ми казва, че е доволна - кожата й се чувствала по-добре откакто започна да я използва.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 164
Момичета имате ли впечатления от мицеларната вода на Граниер?
И аз отскоро я имам. Наистина е икономична, 400мл за 8лв. Бързо маха грима, не изсушава кожата, леко ми дразни на очите, но моите са чувствителни Peace

# 723
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Отскоро и аз ползвам мицеларната вода на Гарниер, доволна съм. Но аз също не свалям тежък грим - ежедневно съм само със спирала и червило, не ползвам фдт.  Peace Икономична е.

# 724
  • София
  • Мнения: 23 047
Моля, препоръчайте ми стик дезедорант за летните горещини - да мирише убаво, да се справя с изпотяването и да не оставя бели следи. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 18 588
Мисля да си я взема, че с Миксата голямо разочарование. Моята кожа е много, ама много чувствителна и от нея ми излязоха пъпки, а иначе ми паресваше как почиства.
Сега си стои така и се чудя ккаво да я правя. Та затова май ще пробвам тази на Гарниер.

# 726
  • Мнения: 2 711
И аз съм разочарована от Миксата. Дразни ми очите и не чисти хубаво. Сега ползвам на Джая. Доволна съм.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Миксата и на мен ми дразни очите, но пък съм доволна как почиства.

# 728
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Миксата и на мен не ми хареса.Гарниера е доста добра вода за цената си:
http://beautifullsin.blogspot.com/2013/12/garnier-micellar-cleaning-water.html

# 729
  • Мнения: 160
Да се "отчета" и днес...Купих си ексфолиант, тоалетно мляко и тоник на Сиен. Както и пилинг за лице и тяло с маракуя. Побързах да ги пробвам. От първите три останах доволна на "първо четене", но след това този ексфолиант с маракуя(в пликче) ми щипеше на лицето...Дали не прекалих с ексфолиирането? След някой ден пак ще пробвам и ще видя как е.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 714
Моля, препоръчайте ми стик дезедорант за летните горещини - да мирише убаво, да се справя с изпотяването и да не оставя бели следи. Simple Smile
Аз ползвам тези на Дав : silk dry-много бледо жълта капачка и original-със синя. Не мога да кажа, че не оставят въобще бели следи върху черен плътен под мишниците топ, но по-добър не съм срещала.
http://www.dovebg.com/bg/Products/Deodorants/Anti-perspirant-Deo … pirant-Stick.aspx  Peace

# 731
  • русе
  • Мнения: 123
от този анти-целулитен гел наистина  ли има видими резултати след 10 дни,или е само реклама? https://shop.bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC/kr%C3%A4uterh … 0%B3%D0%B5%D0%BB/   Няколко страници понасят  го коментирахте,та вчера го видях в аптеката почти на същата цена-10лв.. По принцип ползвам на Евелин анти-целулитните кремове и съм доволна,в момента ползвам на Балеа, но не съм очарована.

Последна редакция: нд, 15 юни 2014, 13:39 от venci10

# 732
  • Мнения: 160
Моля, препоръчайте ми стик дезедорант за летните горещини - да мирише убаво, да се справя с изпотяването и да не оставя бели следи. Simple Smile

На Арома дезодорантите са хубави - дълготраен аромат и вършат работа, стига да си харесаш. На Dove - не ми спират изпотяването, само няма неприятна миризма. На Гарниер - много ефикасни, но е възможна реакция, например сърбеж. В момента ползвам на Балеа - този:
http://euroshop.zakupka.com/p/2764487-antiperspirant-balea-invisible-50-ml/
Доволна съм. Няма бели следи и не се изпотявам.

# 733
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 127
Моята мицеларна вода на Гарние свърши и се излъгах да си взема Микса и много съжалявам вече... с чувствителни очи съм, а Микса много дразни и не чисти хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт