Отговори
# 690
  • Мнения: 144
Добро утро,момичета!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 

# 691
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро Hug
За Профчето ясно ,че е дежурна всяка нощ,ама Жани ме хвърли в джаза Rolling Eyes.
Ох с тоя Чичи голямо недоразумение,какво се е случило,кой е пострадал точно ,в чий скут е полегнал Ча или Серка не е ясно Thinking.Отделно това "педиатрик образование" ме вкара в размисъл.Но пък след като са ги хванали на излизане от болницата,явно не е било нещо крайно лошо,че да ги оставят да лежат.И пак заедно Whistling Whistling Whistling
Слагам кафенце и закуска и ви желая хубаво,бързо минаваща седмица Hug,а Габи задължително да минаваш Hug
Скрит текст:

Светле, Hug

# 692
  • Мнения: 52
Добро утро Hug Hug Hug

s70n  Hug Линко Hug

profi_1  Hugдобре заварила Laughing е гледала съм го Peace но не е нещо особено Laughing аз съм фен на друг тип филми Peace на балкона седях,четях и се забавлявах Laughing

Хубав ден и успешна седмица Hug

# 693
  • Мнения: 2 788
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Добро утро Hug Heart Eyes,

За Ча съм  smile3505, а за Сера ще рекна 2 думи, не мога се стърпя - значи зимата в студа със сандалетки, сега със някакъв планински пуловер  ooooh!, имам приятели в Инстанбул, и понеже да много активни виждам времето, даже връхни дрехи не носят, тая направо не знае къде се намира, а без грим, ми то и с грим така де, то и мене ако ме нагласят и ме барнат с фотошопа, ойде Анжелина  hahaha hahaha hahaha, Брад ще ме отвлече напраО Joy Joy Joy

Линче Hug, Светле Hug

Краси-Дани Hug, добре дошла, до утре всички серии на Фемир да са изгледани, ще изпитвам  Mr. Green
Скрит текст:
И да знаеш тука всички сме от Левски Grinning, имаше една само от Crazyforest ама зачезна  Mr. Green от страх Laughing
За събуждане  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Габи Hug, лека работа, и умната на командировката де  Grinning

Миме  Heart Eyes Hug, бързо оздравяване на Цецко Flowers Four Leaf Clover

За АФК и ПЕ, не съм ги гледала, даже и клиповете спирам, но май ще го гледам, за да видя Чаатай, ама едва ли ще рева много, някак попретръпнах, и като знам как се гаврят после   Naughty Naughty Naughty, не знам докъде ще стигна, а и Гизем е мноУ зле за мен, така че  ще видим Peace

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Добро утро  Hug Hug Hug
Джейно,Светле,Лин,Краси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Тоя тъпанар,хич няма да го коментирам,че много се напрягам с тъпите му действия  Whistling

# 695
  • Мнения: 15 884
Добро утро лудетинки Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Светле Hug Heart Eyes Лин4е Hug Heart Eyes Краси Hug Heart Eyes Джейни Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes
Половината ми нощ мина в дрямка ooooh! Два пъти ставах, един 4ас беше с 39,2 и след това по4на на долу да пада. Абе... Зизуна да идва с лимонитИ Joy
Джейно, недей заблуждавай Краси, 4е вси4ки сме от Уевски Naughty да не те подбереме с Ирка рано, рано Mr. Green
Благодаря за кафенцата и закуските  Hug Hug
Успешна седмица и слън4ев ден Hug Hug Hug Hug Hug

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейтиии... Laughing Laughing Laughing

Лелеле, прочетох си книгите и сега слънцето изгря и няма какво да го затъмни... Crossing Arms
Лоша работа... Mr. Green

Мичкееее, зимай лимонти почвай да не идвам, че днес трябва да рина Кабула който оставих 3 дни... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Всички констатирани и установени.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Снощи покрай разни простотии забрайх да поздравя Краси Hug с добре дошла...  bouquet
Хич да не и пука, че не харесва Фемир...поне може да хареса СерТай... Mr. Green Joy hahaha Joy
Краси, туй се веят помпони да знайш...  tooth tooth tooth tooth tooth tooth

# 697
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Мичоно,Зизуно  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Чакай ,че аз от стреса на негримираната Сера,и я пропуснах Джейно,от кой отбор били всички,че аз тоя дет го е писала за сефте го чувам,знам няколко български отбора,ама тоя не е от тях,разбира се на първо място е ЦСКА,ЦСКА,ЦСКА

# 698
  • Мнения: 15 884
Зизулинке Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 15 884
Мичоно,Зизуно  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Чакай ,че аз от стреса на негримираната Сера,и я пропуснах Джейно,от кой отбор били всички,че аз тоя дет го е писала за сефте го чувам,знам няколко български отбора,ама тоя не е от тях,разбира се на първо място е ЦСКА,ЦСКА,ЦСКА

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy глей в ква заблуда иска да фърли моми4ето Mr. Green

# 700
  • Мнения: 52
Джейн Hug аз не съм от Левски Rolling Eyesот Славия съм Laughing сори Laughing а за изпитване Laughing минало ми е времето Laughing

Ееееее Laughing и шефката ме приветства Heart Eyes сега вече съм таман Laughing и е права Peace допадат ми Серенай и Ча Heart Eyes

Мими Hug от това лъжливо време #Cussing out така става Rolling Eyes Ирка Hug

# 701
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Ади и аз като диспансеризирана да се разпиша по нощите Joy Joy Joy Joy Joy
да врътна някой завой по коридорите да вЪ видя спинкате ли йок ли Crazy Crazy Crazy
много ушетано тук бе,то чистота до блясък аааа Laughing как пък все нашата тема чистят #Cussing out

Флюбените гълъби пак са ги изловили в кадро Tired
Скрит текст:

кЪк сЪ нИ находиха тия Blush и тая Сера дето ми набара момчето бой шЪ яде fight

сЯ ви оставям да нанкам че сабале у 06.00 ще се става за тръстиката Peace

Хубава и щастлива седмица на всички къзларчета Blush Blush Blush


Жанка милата ни е метнала новините още посред нощите, че да сме в час....Жани Hug

Ама наистина си личи, че на Сера и е кофти нещо, само дето не разбрах по кое време се е случило... А и Чачо вади загрижен поглед но и сякаш някакъв питащ newsm78
Ся дан земИ да сЪ окажИ чИ звиздЪтЪ бременна чи аман Sick

Помните ли "Малкото ЯманчИ се опущило в СеркинУтУ дюкянчИ", че като се сетя за Елито  как я нагласихме  работата, та сега с горната приказка май ЗвездЪтЪ е наред tooth

пп А дубрютру,  wavey wavey wavey че се с тази новина се изтропах без да поздравя

# 702
  • Мнения: 2 788
След снощи трябва да е тихооооо - Мима и Ирка шшштттт  Mr. Green
Поздрав за феновете на тениса, браво на Емко тенесиста Heart Eyes
Скрит текст:

Зиз Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes



Красии, сега е модерно да си от сините  Grinning

# 703
  • Мнения: 2 788
Чачи е пуснал туит, добре е Peace

herkesin sagligi yerinde cok sukur     lakin bagzilarinin akil sagligindan suphe etmemek mumkun degil. Boyle haberlere itibar etmeyin
Скрит текст:
Thank goodness all over everyone's health and yet not doubting the sanity of the Smoker's not possible. Boyle reported to the reputation

# 704

Общи условия

Активация на акаунт