Отговори
# 705
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 098
Добро утро!
20 еп. вече е в подписа ми.
Приятен ден.

# 706
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Благодаря ви момичета за хубавите пожелания за имения ден на синчето ми.За всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Вчера не успях да вляза и затова сега на патерица ще честитя имения  ден на  Джейни на брат й   , на  синчето Мима и на  майка й    bouquet  bouquet на Тони майка й   bouquet на Бел   bouquet.Много здраве,щастие и късмет!
Дано не изпускам някойна ,че четох по диагонал пропуснатите странички.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Вчера е имало голямо пролетно почистване по повечето дворчета и в нашето също........


Видях,че имаме ново попълнение.Краси - Дани  Hug добре дошла.

Ча и СС засечени на излизане от болница,дано не е било сериозно и бързо да минава.
И за любимите футболни отбори на нашите  звездите сте говорили .........затова за протокола  да кажа- не съм фен на футбола.
По другите теми,които сте коментирали сега няма да се включвам,защото трябва да излизаме.
До после.

Прекрасна усмихната седмица пожелавам на всички. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug






# 707
  • Мнения: 11 820
Начи ще има малко Чачи вадете помпоните  Mr. Green  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 708
  • Мнения: 11 820
има ли нова тема  newsm78

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нарцис Hug тема кат изчистим... Mr. Green Laughing

# 710
# 711
  • Мнения: 11 820
   Hug а добре гледам щот мъртвило викам сигурно са в новата тема  Mr. Green

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Мичоно,искам да ми кажеш ,това бива ли да се прави от човек,дет се мисли за фризьор,че аз с моето непрофесионално око,преценявам,че за това пари никога не бих дала  ooooh!
Скрит текст:
Пък това са моите скромни възможности,които пробвах за сефте ,да сплитам така,без курсове и тем подобни,и най-вече го правя без пари  Naughty
Тоя не знам ,кой го е правил,ама е мега зле  hahaha hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 21 201
Хелоуууу на все. Hug..... Hug
Не съм Ви чела но влизам със замах. Joy
Връщам се да Ви чета.

Снощи четох, че Сера и Ча били в болница пред кабинет за скенер(заради нея) и Чачо се е разписал по този повод.
Де да беше толкова активен и по други въпроси.
"Thank god everybody is healthy...But it's impossible not to doubt some people's mental health. Don't pay attention to these news."

# 714
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде  Heart Eyes Hug
Амор,амор,сън не спал,да ме успокои,че аз цяла вечер не можах да спа,се въртях ,а то от какво било  ooooh!

# 715
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе, Дикси е минала в пробация... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 21 201
Наде  Heart Eyes Hug
Амор,амор,сън не спал,да ме успокои,че аз цяла вечер не можах да спа,се въртях ,а то от какво било  ooooh!
Ирче. Hug
Туитъра е пламнал, даже и Серка се включи пишейки, че са добре и са на крака.
Значи излиза, че Сера била припаднала и Ча я понесъл към болницата също както навремето заведе Хазал след припадъка й на сета.
Умората си казва своето, добре е, че са живи и здрави и нека да са, но това не променя факта, че не ми харесват като двойка но пък от друга страна Сера е баш за Чаатай, като две капки вода са.


Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 12:47 от Neidjal

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
Наде  Heart Eyes Hug
Амор,амор,сън не спал,да ме успокои,че аз цяла вечер не можах да спа,се въртях ,а то от какво било  ooooh!
Ирче. Hug
Туитъра е пламнал, даже и Серка се включи пишейки, че са добре и са на крака.
Значи излиза, че Сера била припаднала и Ча я понесъл към болницата също както навремето заведе Хазал след припадъка й на сета.
Умората си казва своето, добре е, че са живи и здрави и нека да са, но това не променя факта, че не ми харесват като двойка но пък от друга страна Сера е баш за Чаатай, като две капки вода са.

Наде те на Хазал припадъците бяха два, поне за толкова писаха тогава Peace

Първия стана тъкмо като бяха открили на Денис Оур рака, а преди това и на Вахидето нейния рак... Помня заглавието- настръхнах направо.... Започваше с "Отново ли"

Имаше и някакво описание при рускините как Ча по сценарий я дръпва нещо към себе си и тя се свлича и той с нея  и как в първия момент даже не разбират зяпачите какво става, но после като се юрва народа към тях, се светват че се случва нещо непредвидено, но онези двамата вече са наобиколени от екипа и не се вижда какво става там, а Хазал е между краката му на земята- това от рускините, а там навремето пишеха и азерки и много бързо се снасяха новини от сета...
А после в турските медии излезе как я е отнесъл на ръце до някаква кола, че била припаднала....

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 12:51 от Беллора

# 718
  • Мнения: 21 201
Знам Ивче, че Хазал припадна два пъти.
Сега според написаното от Сера излиза, че са посетили майката на техен приятел но аз не вярвам на това, което пише съдейки по изтощеният й и смачкан външен вид, а и се е зашлюпила с дебели зимни дрехи посред пролет.


 Serenay Sarıkaya ‏@SrnySrkyResmi  16m
Arkadaşımızın annesinin ani rahatsızlığı sonucu ziyarete gittik sadece sormadan sorusturulmadan keske boyle haberler yapılmasa
Details
 Serenay Sarıkaya ‏@SrnySrkyResmi  2h
Haydaaaaa.... Ben gayet iyiyim... Bir fotoğraftan ancak bu kadar yaratıcı bir hikaye yazılabilirdi tebrik ediyorum😂😂😂yıkılmadık ayaktayız✌😊
Details
 Serenay Sarıkaya ‏@SrnySrkyResmi  14h

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тя вида и е смачкан по-принцип на нея  Joy Joy Joy Joy
Бе какво пламнали в Туитър,щом пише ,значи е добре,айде сега,цял ден ще мисля Сера,какво и станало ,даже не си направих и труда да си преведа на Ча,туита,просто защото ,почти нищо вече свързано с него не ме вълнува  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт