Отговори
# 720
  • Мнения: 52
Лава Hug Наде  HugБеллора Hug relax Hug

# 721
  • Мнения: 21 201
Тя вида и е смачкан по-принцип на нея  Joy Joy Joy Joy
Бе какво пламнали в Туитър,щом пише ,значи е добре,айде сега,цял ден ще мисля Сера,какво и станало ,даже не си направих и труда да си преведа на Ча,туита,просто защото ,почти нищо вече свързано с него не ме вълнува  Whistling
Ми разписали са се при тати Ирче но и аз не бих мислила Сера. Тя ми е последна грижа в живота, даже и грижа не ми е. Да са живи и здрави всички пък другото е бош лаф, любовта им, ще е ден до пладне до края на сериала +, - още някой ден, убедена съм в това.
Краси-Дани. Hug
П.П. Мен също от доста време насам нищо свързано с Чаатай не ме интересува, просто информативно колкото да съм в час със случващото се и да ни е тема на разговор.

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 13:04 от Neidjal

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=776803.new#new


Екип :

Романтика - Доня Габриелита дел ХрАна

Комикси - Нарцисчева (корпус за бързо реагиране)

Чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тъй аз да ви уведомя,че се разходих ,насам натам ,да събера инфо,значи това е от някакъв журналист,колко е достоверно не знам,та Сера била припаднала,защото не можала да издържи,този натоварен график(който самата ,тя си е направила,гонеща слава и пари)и докато били с "възлюбения"Чаатай,тя паднала,той я грабнал и се паникьосал,но нали е Суепер Ча,се овладял и я закарал в болница с викове"Помоооощ,Сера умира,помооощ"и това ехтяло из цялата болница,а докато и оказвали първа помощ  , по -лицето му се стичали сълзи  Rolling Eyes
Кой ги видя тия сълзи,тук историята мълчи  Crossing Arms
След намесата на докторите,Сера дошла на себе си ,изчакали да се почуства по-добре и младите влюбени тръгнали от болницата,когато видели журналистите,се паникьосали.Не останало незабелязано,че Сера имала измъчен и изтощен вид.Влюбените седнали в колата,и бързо си заминали .
Та това е  Peace Peace

# 724
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Тъй аз да ви уведомя,че се разходих ,насам натам ,да събера инфо,значи това е от някакъв журналист,колко е достоверно не знам,та Сера била припаднала,защото не можала да издържи,този натоварен график(който самата ,тя си е направила,гонеща слава и пари)и докато били с "възлюбения"Чаатай,тя паднала,той я грабнал и се паникьосал,но нали е Суепер Ча,се овладял и я закарал в болница с викове"Помоооощ,Сера умира,помооощ"и това ехтяло из цялата болница,а докато и оказвали първа помощ  , по -лицето му се стичали сълзи  Rolling Eyes
Кой ги видя тия сълзи,тук историята мълчи  Crossing Arms
След намесата на докторите,Сера дошла на себе си ,изчакали да се почуства по-добре и младите влюбени тръгнали от болницата,когато видели журналистите,се паникьосали.Не останало незабелязано,че Сера имала измъчен и изтощен вид.Влюбените седнали в колата,и бързо си заминали .
Та това е  Peace Peace
Много ти благодаря за пълното инфо.
Здравето е по-важно от известността и парите но на някои явно приоритетите са разбъркани по стойност. Всеки сам си носи кръста и избира каква да е тежестта му.

# 725
  • Мнения: 15 884
Наде Hug
Ир4е, твойто творение по го бива Peace не, 4е нямам забележки и там Mr. Green но е къде,къде по добре.
То4но тази която ти си сплела и аз съм я правила няколко пъти, но всеки ки4ур е симетри4ен и не хвър4ат косми от всякъде, както е станало при колежката Laughing А, фибите ми извадиха о4ите hahaha hahaha hahaha

# 726
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Хазал,не е потвърдила за участие в сериала,имало предложение,но тя не си е дала още съгласието,феновете и в туитър,постоянно и пишели,да не приемала,защото историята не била подходяща за турския зрител,нямало да влезе в сърцето му.Имало вероятност тя да откажела.В допълнение,към това актрисата не искала да играе в сериал,където ще има сестра-близначка.

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде Hug
Ир4е, твойто творение по го бива Peace не, 4е нямам забележки и там Mr. Green но е къде,къде по добре.
То4но тази която ти си сплела и аз съм я правила няколко пъти, но всеки ки4ур е симетри4ен и не хвър4ат косми от всякъде, както е станало при колежката Laughing А, фибите ми извадиха о4ите hahaha hahaha hahaha
Е ще имаш забележки,защото аз съм любител ,все пак и там го правех за сефте  Mr. Green
А и на мен фибата ,направо беше първото,което ми се наби в очите  Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 15 884
Наде Hug
Ир4е, твойто творение по го бива Peace не, 4е нямам забележки и там Mr. Green но е къде,къде по добре.
То4но тази която ти си сплела и аз съм я правила няколко пъти, но всеки ки4ур е симетри4ен и не хвър4ат косми от всякъде, както е станало при колежката Laughing А, фибите ми извадиха о4ите hahaha hahaha hahaha
Е ще имаш забележки,защото аз съм любител ,все пак и там го правех за сефте  Mr. Green
А и на мен фибата ,направо беше първото,което ми се наби в очите  Joy Joy Joy
поздравления, щом е за сефте   bouquet

# 729
  • Мнения: 21 201
Хазал,не е потвърдила за участие в сериала,имало предложение,но тя не си е дала още съгласието,феновете и в туитър,постоянно и пишели,да не приемала,защото историята не била подходяща за турския зрител,нямало да влезе в сърцето му.Имало вероятност тя да откажела.В допълнение,към това актрисата не искала да играе в сериал,където ще има сестра-близначка.
Мерси за инфото.
Дано приеме роля в проект, който, ще е успешен. Желая и го от все сърце.
Мими. Hug

# 730
  • Мнения: 52
Ох Rolling Eyes трябва да се облеча Laughing че навън застудя Laughing а аз съм гола Mr. Green

Знам:lol: че не обичате Серенай  Laughing ама аз ще си трая Laughing в началто Peace ще съм бяла и добра Mr. Green

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Сера,пък чак писала,браво на тоя журналист,който можел от две снимки да сътвори такава история ,поздравявала го  ooooh!
А за историята,че чичка ти наема жилище,след това ,че имаш връзка с Чаатай,защо не поздравяваш ,тука се уплашихте нещо, и веднага се надпреварвате,кой да опровергава слуховете  ooooh! ooooh!

# 732
  • Мнения: 15 884
Ох Rolling Eyes трябва да се облеча Laughing че навън застудя Laughing а аз съм гола Mr. Green

Знам:lol: че не обичате Серенай  Laughing ама аз ще си трая Laughing в началто Peace ще съм бяла и добра Mr. Green
Няма да е лошо, се наметнеш с някой шал кат на Серка Joy Joy

# 733
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Нова е  Peace

# 734
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Чаатай:Всичко е наред,всички са здрави слава Богу.Но да не се съмнявам в здравия ум,на някой хора е невъзможно.Не обръщайте внимание на такива новини.
Аууууу,ама той и много многословен бе,знае как се пише повече от 2-3 думи.Става ми все по-отблъскващ и все -по .

Общи условия

Активация на акаунт