Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте , днес порових из нета и открих тази тема .. доста стара от 2008 и за съжаление архивирана:
"ЖЕНА МИ НЕ ИСКА СЕКС ОТ ГОДИНИ "

Проблемите от този вид спохождат за съжаление доста хора (сравнявам с търсенето в чичко Google)
Женен съм от 19 години с 2 деца и имам подобни проблеми , къде е първоизточникът ... незнам  ...
Поради факта ,че може би никога няма да изпратя това писмо на жена си го поствам тук.
Правя го просто така .. да ми поолекне . Та ето , наслаждавайте се на моите проблеми и опитите да разсъждавам по тях  :

""  Мила моя ,
Ти си нещото което винаги съм искал и
благодаря на силата която ни събра .
Тежко ми е ... много ми е тежко
Не мога да осъзная много неща и се лутам в безумията на ума си .
Днес 10.04.2014 един ден след нашата 19-та годишнина ,
страшно много исках да разговаряме .
Да споделя всичко с което се борих през деня , но уви ...
пак "така се случи ...телефонът звънна .. нещо друго стана ..."
Затова пиша това измислено писмо , което може би никога няма да
изпратя ... само това не съм опитал май ..
да си говоря сам със себе си в писмен вид ...
Когато изпадна в такова положение както днес , всичко се връща...
всички обиди които съм получил от теб всички мои мрачни мисли .
Уж последният сериозен разговор който имахме уточни нещата .
Че не ме ненавиждаш , че не ме мразиш и все още има нещо .
Трудно ми е наистина .. думите ти казани в подобни разговори
оттекват постоянно в болният ми мозък
"- Ами какво толкова .. не искам интимност "
"- Ами като не знаеш как да си поискаш"
"- Намери си някоя която иска ,щом аз не мога да те задоволя"

Изпих максимума от "Валериана" - та , който е препоръчан ..
и се радвам за това - > все пак не направих скандал , не обиждах и не наранявах .
А повярвай ми можех и то доста .... до никое време снощи
не можах да заспя .......
Уж спах , но май не съм .. защото станах със същото нещо,
 с което си легнах - едно отвратително чувство в гърдите ,
което ме кара да изперквам ...
Опитах да работя , но не успях много много .
Загледах някакъв филм , естествено беше за подобно нещо ...
Същата история както се получи и нашата ,уж всичко е наред обаче ..
няма интимност .
Пих си хапчето отново .. защото си казах ..да не се вкарвам във
някакви измислени неща .
Пак опитах да поработя .. същият резултат .. не можех .
Тогава реших да седна и да попрочета в интернет .
Написах просто :
" Жена ми не иска да правим секс"
Посто се отчаях .. като видях колко съвпадения имаше ..
Изчетох всички , като се почне от :
1. Има си любовник
и се стигне до ... незнам си какво си над 50 причини има.
След разговорите които водихме , вече не смея да кажа нещо ...
ама честно , по горе написах какво съм получавал като отговор
ааа забравих единият път просто искаше да излезеш ... незнам защо .
Толкова ли те отвращавам ?
Не всичко опира до секса естествено ,
обаче то и разговорите ни станаха рядкост ..
Не желая да звъня по телефона за да те чуя .. просто да отбия номера
Тъпо е мразя го , искам да говорим както винаги сме си говорили-
честно и откровенно ОЧИ В ОЧИ  .
От около година и повече се опитвам да променям гадните си навици (които се задълбочават със споменатият "проблем" ),
било пушенето , било пийването на бира , но не мога ..
Процесът би трябвало да е взаимен .
Когато нещо те дразни да ми го казваш . Просто в момента и да спра и двете неща .. не виждам смисъл ...Какво друго да правя след като ти заспиваш на дивана в 22:00 часа ?
Писна ми честно от всички видове оправдания
 ( по скоро не мислиш за мен , но както и да е )
Както ти така и аз работим нали ?
Не може да си мерим отговорностите по някаква скала ...
Семейство сме и се грижим за всякакви неща .
Вярно е ,че повечето отговорности ги поемаш ти .
Но кажи ми как да поема повече отговорности , след като виждам ,
че нищо не се променя ( опитах много пъти ...)
Както споменах , би трябвало и двамата да искаме едно нещо .
Спомняш ли си тази мисъл :
"Любов е когато двама човека гледат в една посока ..,
а не един към друг"
За мен нещата не са толков сложни , голям човек съм все пак не хлапе.
Ако нещо дразни в мен , просто ми го казваш .
Мисля ,че и аз така правя и това е условието за щастието .
Никога няма да сме еднакви в мисленето си , нормално е и е супер.
Така е устроен светът , всички да сме с различни мнения ..
иначе ставаме овце .
Това е за днес , много се надявам да няма второ "неизпратено писмо "....
Обичам те !

Послепис: Тъпо е , но май леко ми поолекна ...
Явно трябва да си говоря повече със себе си в писмен вид ..
дано само не стигна лудницата ....
Поне стягането в гърдите ми го няма вече .  ""

 

Хайде сега всички Каки да ме заклеймят като олигофрен ...

Поздрави и да споделя последно - Отказвам да маструбирам или да си намеря любовница ...
Прекалено много обичам жена си и се уважавам като човек .

# 1
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Не е адресирано до мен, но ме накара, да погледна с обич към своя съпруг и да си дам сметка за много неща.

Няма нищо друго да кажа, но и от моите наблюдения, заключавам, че жените сме натоварени с прекалено много отговорности. Може би, за разлика от мъжете, това се отразява върху интимността и желанието за секс. Половете приемат секса по различен начин и го преживяват по различен начин. Умората, безбройните ангажименти, вземането на важни и отговорни решения, не са били нещо с което жената е трябвало да се справя само до преди едни 60-70 години. Темата е обширна и би ми било интересно да има позитивно развитие, а не поредното мерене...на нещо  Confused
 Иначе, не знам какво да кажа за конкретният случай. Не става ясно какво се случва между вас, защо не върви и дали времето, рутината не са си казали думата. Поне при жена ти.

# 2
  • Мнения: 1
Не мисля ,че има мерене на нещо ....
Не би могло и да има от различен пол сме жените и мъжете ( не говоря само физиологически).
Жената е принципно опората в един дом , когато мъжът помага във милионите и ангажименти мисля би трябвало да има нещо подобно на "щастие , удовлетворемние .. и т.н."
Аз съм щастлив , щастливо женен - обичам съпругата си .
Единствено сексът е нещо като проблем , не че не правим но поне за мен 1 път в седмицата не е достатъчно .
Навремето на това му се е казвало "да правим любов" .. е .. това искам да правим любов ... защото не е само животинското привличане а е точно любов .. да покажеш на някой че го обичаш . Понякога и добрият разговор е нещо подобно . Но идеята е , че мъжът бива пренебрегван , по един или друг начин .....
Винаги се намират "кусури" ...ама защо не направи това .. ама аз исках онова .. не сме гадатели все пак . 
Това беше май идеята .. всеки да се позамисли .
Смятам аз съм го направил .
Радвам се че Вие сте се замислили .. остава въпросът . защо не спите по това време .....

Последна редакция: пт, 11 апр 2014, 03:08 от .. същество ..

# 3
  • Под липата
  • Мнения: 620

Радвам се че Вие сте се замислили .. остава въпросът . защо не спите по това време .....

 Simple Smile Пия антибиотик през 8 часа. Трябваше да хапна нещо и така - порових се и видях темата.

 За меренето - нямах предвид конкретно мерене, тук се мерят други неща  Whistling

# 4
  • Мнения: 46 657
Не виждам нищо странно в това да й пратиш писмото. Ако не помогне, няма да навреди.
Не пречи и да си размените временно отговорностите след работа, може пък да се установи, че те са причината.

Иначе сексът е преди всичко в главата.

# 5
  • Мнения: 626
Не е адресирано до мен, но ме накара, да погледна с обич към своя съпруг и да си дам сметка за много неща.


+1

# 6
  • Мнения: 6 624
Същество, опитай да вкараш романтика - направи романтична вечеря примерно със свещи, някаква изненада, за да я предразположиш. Припомнете си доброто старо време с разни случки от интимния ви живот и съм сигурна, че това ще помогне.

Иначе, вярно е, че рутината убива страстите и при жените това е по-ясно изразено. Ангажименти на работа, после вкъщи, всеки ден едно и също...

И ако не успееш по този начин, може да й пратиш и писмото. Според мен няма да остане засегната, а напротив - ще се замисли и то доста.

# 7
  • Мнения: 2 553
Добре де, как можа да започнеш с "ти си НЕЩОТО..."  Joy

По темата: Съжалявам да го напиша, но на мен жената ми изглежда отегчена от мъжа си.  Confused

# 8
  • Мнения: 9 073
И на мен жената ми се струва отегчена и според мен вече не я привличаш сексуално, което не означава, че не й се прави секс  Sunglasses Не вярвам там, където нещата са изстинали да пламне огън отново - може, но за малко. Нали знаете - в началото на връзката като те докосне другият, направо избухват усещания и емоции, с годините - все едно си се докоснал сам и без да искаш  Laughing
Но аз и не вярвам в моногамността на хората в сексуално отношение - просто някои се примиряват.

# 9
  • Мнения: 1
" Raffaella" - съжалявам , дано се оправите по-бързо ... беше си тъпо заяждане , надявам се да оцените че не съм бил в адекватно състояние когато съм го писал .

" 2 Bad " странно е но май и ние мъжете започнахме да имаме "цикъл" , ставаме така изведнъж нервни така от нищото . Писано е просто така , не е някакво литературно произведение а просто мисли и разсъждения.
Естествено ,че нямаше как да се размине да ме "насолите " с колежката " Like_Smoke " .
Два разреза и си готов нещо като "щото си грозен и ти миришат краката "  Laughing
Да да ама не .
Аз си бърша сълзи и сополи тук , а вие ме кълцате с брадвата  . Не смятам ,че коментарите ви са искренни . Трудно е да се поставиш на мястото на другият , обаче само това е начинът.
Тук не става въпрос за това да сме си омръзнали , ако е така нямаше да сме заедно .
Факторите са много , биха могли да са и хормонални .
Незнам защо голям процент от хората си търсят оправдания , както видях и тук от отговорите .
Говоря за "мнооогоо ангажиментииии" , " мноого сме заеети " , в едно нормално семейство каквото смятам е моето всеки има от споменатите неща .
Изтъркано е просто .... , аз работя по 12 че и повече часа на ден ... и какво от това , винаги мога да зарежа каквото там правя за да обърна внимание на половинката си .
Не се подвеждайте от "неизпратеното писмо" , не съм някакъв тъпанар който само си лежи и пърди и иска само жена му да си сваля гащите . както споменах написано е в момент на някаква криза . Това спада към семейното щастие според мен , да се намери някакъв отдушник , а не просто да полееш с помия любимият човек .

"Не се сърди, човече " сексът е навсякъде , не само в главата . А самата думичка "секс" е тъпа според мен .. някакво си там клатене . Правенето на любов за мен е по правилен израз , защото ако е така е супер , ако е "секс" то си е .. маструбиране . Не ми харесват внесените вече в нашият красив език грозни чуждици .

Обичам съпругата си , както и тя мен . Естествено ,че не може все да вървим по листа от рози и аз да съм на бял кон . Трудности винаги има , но идеята е да си обръщаме повече внимание и заедно да ги разрешаваме.
Вместо тъпото сериалче или каквото там дават по зомбиращите телевизии , вместо да се чуем с приятелката 2 часа ей така щото имаме много безплатни минути - една прегръдка , едно докосване една усмивка са достатъчни в повечето случай за да не се стига до подобни проблемчета.

Обръщайте си повече внимание хора , това е ключът според мен .
Позамислете се просто , процесът е двустранен , не може все жените да очакват да ги носят на ръце ... и мъжете искат някой да забърше бронята от паяжини .

Та просто си излях тук душицата в момент на рязко спаднало самочувствие , нищо лично към никой
и благодаря ,че прочетохте "душевната ми помия" .

Радвам се ,че може би ще има резултат и за други да се позамислят . Кажете си - "май**та им на гордостта ,безразличието и рутината" .
Правете повече любов , никога не е излишно - това е просто прекрасният завършек ,кулминацията на взаимните чувства.. Ако сте забравили как се чувствате след любовният акт да ви напомня - едни такива като с крилца ... и всичко е песен на другият ден  Wink

# 10
  • Мнения: 9 073
Никой не те кълца, спокойно  Laughing
Просто имаме свое мнение, не може ли?

# 11
  • Мнения: 2 553
Не виждам някой да те кълца. Дано не скачаш и на жена ти така, както скочи тук от две изречения, напълно добронамерени. Защото ако го правиш, може и това да я отблъсква от теб.

Имах желание да ти пиша и още, но при този подскок не виждам смисъл.

# 12
  • Мнения: 7 849
Съпругата ти има ли регистрация тук?

Ако, не, изпрати й писмото по мейл. Ефектът ще е поразителен. Успех!

# 13
  • Мнения: 1 040
Същество, а навремето обичала ли е да прави секс?
Ако - да - то варианта "любовник" не е за изключване.
Трябва да си поговорите откровено с жена ти.

Аз пък друго не мога да разбера - как, ако една жена не е фригидна,
отказва да прави секс с мъжа си? Ако обича секса,защо да се лишава от него ?
Има нещо гнило в Дания...

# 14
  • София
  • Мнения: 17 421
Споменаваш, че 1 пьт седмично не ти стига, това значи ли, че го правите ведньж седмично? Ако да, тема просто няма тук.

Общи условия

Активация на акаунт