БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-34

  • 28 343
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 850
Ами аз слагам АМ в зеленчука,  ама малко, иначе става много рядко. Пробвай още известно време Фризото, ако не пие - смени го. Аз сутринта слагам бисквити в млякото, че сутрин и моето не ще да пие особено.

# 721
  • Мнения: 268
Светлина Hugедна мер.лъжичка добре ли е .после даваш ли и от шише?може ли да не го иска защото го запича newsm78с бисквити и аз пробвах ама няма резултат Mr. Greenмного добри отзиви намирам за Лактана био ,май това ще е следващото Grinning
Малишзабравих да пиша и 1-2 нощно кърмене имаме Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 2 850
Давам,  защото не съм заместила изцяло още хранене. Аз ползвам Аптамил,  но  много хора са ми казвали, че Лактана био е хубаво мляко.

# 723
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
el 8004, до сега след твърдата храна не кърмиш ли? Аз така правя. А иначе и за мен е малко млякото, ако не кърмиш след хранене. Пробвай с другото мляко Peace Ако е пораснал на ръст, това че не е качил кг. не би трябвало да те притеснява толкова, освен ако не се повтори.

# 724
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Давам,  защото не съм заместила изцяло още хранене. Аз ползвам Аптамил,  но  много хора са ми казвали, че Лактана био е хубаво мляко.
Ако детето го приема не виждам смисъл да сменяш АМ  Peace
Аптамил също не е лош избор.

# 725
  • Мнения: 2 850
Давам,  защото не съм заместила изцяло още хранене. Аз ползвам Аптамил,  но  много хора са ми казвали, че Лактана био е хубаво мляко.
Ако детето го приема не виждам смисъл да сменяш АМ  Peace
Аптамил също не е лош избор.
Devi4ca, аз предложих смяна, защото детето на el8004 не иска да яде Фризо и тя каза, че обмисля да го смени с Лактана. Peace

# 726
  • Мнения: 268
el 8004, до сега след твърдата храна не кърмиш ли? Аз така правя. А иначе и за мен е малко млякото, ако не кърмиш след хранене. Пробвай с другото мляко Peace Ако е пораснал на ръст, това че не е качил кг. не би трябвало да те притеснява толкова, освен ако не се повтори.
кърмя го разбира се  Grinningеденичен случай беше просто си мисля че като не пие АМ,той си чака кърмата,и кога ще свикне Crossing Arms, аз останах с впечатление че като се слага АМ в пюрето не се дохранва,но явно съм в грешка.инъче да пораснал е с 3см Shockedявно за сметка на кг,колко често мога да сменям млякото ,на  фризото го мъча седмица Sad

# 727
  • Мнения: 350
Здравейте, ние се захранваме от началото на 5-я месец. Само на АМ сме. Искам да попитам в кой месец се захранва с месо и глутен. Знам, че ние рано още , но искам да си направя що-годе някаква схема кое кога да въведа. Благодаря предварително

# 728
  • Мнения: 15 379
Месо - 8 навършени месеца.
Глутен - след месото.

# 729
  • Мнения: 350
Месо - 8 навършени месеца.
Глутен - след месото.


Благодаря за бързия отговор  Hug

# 730
  • Мнения: 15 379
За нищо.
Може да действаш така - оризова каша за начало, после основните зеленчуци, при навършени 7 месеца почваш плодовете (между тях въвеждаш елда и царевица), на 8 месеца включваш и месо, като въведеш основните - заек, пуйка и пиле, започваш глутен  с овесена каша.
След глутена е ред на млечните - бебешки йогурт, сметана, извара.

# 731
  • Мнения: 4 255
Може ли да ми кажете как да приготвя лимец?
А овесените ядки,трябва ли да ги варя преди консумация и как да ги предложа?На 11 месеца е детето

# 732
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
el 8004, до сега след твърдата храна не кърмиш ли? Аз така правя. А иначе и за мен е малко млякото, ако не кърмиш след хранене. Пробвай с другото мляко Peace Ако е пораснал на ръст, това че не е качил кг. не би трябвало да те притеснява толкова, освен ако не се повтори.
кърмя го разбира се........
Не бях разбрала дали вече си спряла да кърмиш  Peace А, че човека си чака кърмата, е повече от сигурно.  Laughing Ми не го мъчи повече според мен, а пробвай друго мляко, може да му хареса.

# 733
  • Мнения: 4 709
Може ли да ми кажете как да приготвя лимец?
А овесените ядки,трябва ли да ги варя преди консумация и как да ги предложа?На 11 месеца е детето
И аз като теб преди време се интересувах, и намерих цяла тема по въпроса, ето ти линк
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326569

# 734
  • Мнения: 268

[/quote]
Не бях разбрала дали вече си спряла да кърмиш  Peace
[/quote]налага се да го отбия ама като не иска АМ и пак на гърда Mr. Greenможе ли за закуска да давам грис с адапте

Общи условия

Активация на акаунт