„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 7

  • 121 865
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 547

 
Христос Воскресе ! Честит Великден!

# 16
  • Мнения: 7 848
Здраве, обич и благополучие в домовете ви, в душите - вяра, хармония и благодат ! Воистина Воскресе !

# 17
  • Мнения: 4 535
Да метна едно филмче с Екатерина Волкова и  Андрей Кузичев:

https://www.youtube.com/watch?v=Yr1jImgIk9g

Клинч /2008/ Драма

Жените обичат победителите Wink

Лор, Билян@  Hug Praynig

# 18
  • Мнения: 4 535
Копирам направо този пост на Натали от тема 6 страница 38, за да ви спестя ровене Grinning Излезе и български превод на сериала, за тези които желаят давам линк

През уикенда изгледах това филмче Перелётные птицы (2014 -4 серии) режисьор Богдан Дробязко

  С участието на Илья Шакунов, Мерджен Халлыева, Кристина Бабушкина, Андрей Межулис, Игорь Савочкин, Виталий Линецкий, Андрей Мостренко, Дмитрий Суржиков, Сергей Радченко (III), Николай Боклан, Игорь Рубашкин

Филмът определено ми хареса. Добре направена криминална история. Мнението ми изцяло се покрива с публикуваното по-долу от форума на kino-teatr.ru

иван алтанов  25.02.2014 23:46
''ВСЕ МЫ ПЕРЕЛЕТНЫЕ ПТИЦЫ В КАКОМ- ТО СМЫСЛЕ СЛОВА''.
Новый криминальный сериал Богдана Дробязко ''Перелетные птицы'' разказывающий о неком человек по имене Гудини, который нелегально переводит людей через границу и получает за это деньги, но однажды главному герою прийдется перевести через границу маленькую девушку-мулатку, но в последний момент Гудини передумывает (узнал для чего им нужна эта девушка) и спасает мулатку, об этом узнают бандиты и начали настоящую охоту за Гудини и девочкой.
Начну с того, что мне очень понравился выбор режиссера- Богдана Дробязко, так как Богдан Дробязко муть не снимает.
И этот фильм тому доказательство.
Сценарий написан умно, прилично, качественно. Радует, что не растянули в 20 серий, иначе сериал не имел бы смысла. Очень правильно прописаны диалоги, их по сути не много, но они имеют свою тайну.
Сюжет не избиточный, такой как этот сюжет раньше редко использувался в кино. Каждая сцена представляет свой смысл, в каждой сцене происходит, что новое касающихся жизни героев. Здесь нет глупых сцен, пустышек таких. ....Професионально выполнена актёрская игра.
Илья Шакунов в своей роли бесподобен.
Он сыграл ее прекрасно, каждая мимика и жест переданы прекрасно
Круто сыграли Андрей Межулис, девочка Маша, Бабушкина и другие.
Все актёры показали себя с лучшей стороны.
Каждый актер на своем месте, анализировать каждого актера я не буду, потому, что это получится целый роман
Проект получился в целом качественный, сильный, режиссер проявил себя из проффесиональной точки зрение.


   
   


Он-лайн на руски http://bigcinema.tv/series/pereletnye-pticy-mini-serial.html

# 19
  • Мнения: 3 547
Григорий Антипенко. Интервю

чудех се защо няма нови филмови проекти, а той бил решил да се занимава с режисура... Sad


# 20
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Прошлым летом в Чулимске !!!!!!!!!!!!!!!!

Лор, благодаря! Не станах от компа докато не я изгледах – една от най-поставяните пиеси на Александр Вампилов.

Сергей Безруков като Владимир Шаманов

ТВ интервю на Сергей Безруков преди премиерата на филма по ТВ Россия
Сергей Безруков: Надо жить и сажать маки http://www.newstube.ru/media/sergej-bezrukov-nado-zhit-i-sazhat-maki



За първи път пиесата е поставена на сцената на Московския драматичен театър Ермолов през 1972. В ролята на Владимир Шаманов е  Станислав Любшин -един култов актьор за онова време


Станислав Любшин като Владимир Шаманов  

През 1975 г.постановката на Прошлым летом в Чулимске на Московския драматичен театър Ермолов е заснета на видео. Освен Любшин в нея участват още  Татьяна Щукина, Наталья Архангельская, Софья Павлова, Сергей Приселков, Николай Макеев, Николай Бриллинг, Юрий Медведев, Герман Энтин.

За любителите на сравненията он-лайн на руски http://teatron.ucoz.ru/news/2012-11-30-249

Любопитно е да се види до каква степен режисьорът Виктор Демент е осъвременил пиесата.



А ето  и афиш за пиесата в МХТ  А.П. Чехов с участието на друг наш любимец –
Никита Зверев като Владимир Шаманов

# 21
  • Мнения: 1 726
Александр Вампилов

Жалко, че този изключително талантлив драматург  си отива от този свят само на 35 години. Но пиесите му  Прощание в июне, Прошлым летом в Чулимске, Провинциальные анекдоты и до днес се играят

Повече подробности за живота на Александр Вампилов може да се прочетат
ТУК http://www.vampilov.net.ru/

# 22
  • Мнения: 4 535


A, аз изгледах Перелётные птицы ...и си го харесах Wink Отдавна не плача на филми, но ако можех, на места щях да го направя. Embarassed
 Зарадвах се на "банкиршата" ми Кристина Бабушкина Grinning Peace Много умее да изразява обикновена и земна обич тази актриса. Утре ще и погледна филмографията, защото съм я гледала само в два филма.
Илья Шакунов си го знаем, сладурче Wink


Бессонница вече има превод на български език, ако някой се интересува. Още не съм го гледала, но мнение и информация  има в предишните теми. Мисля, че Лор го изгледа newsm78

# 23
  • Мнения: 3 547
наденка, Бессоницата е супер филм, обаче от DIXI media, които го продуцират направиха голям номер на зрителите - пуснаха първите 8 серии и след това нищо...

защото филмът е предназначен за интернет купуване и гледане, а не за продажба на телевизионен канал. така че от продукцията казаха, че едва след като си изплатят вложеното с реални покупки, ще пуснат останалите 8 серии за гледане... #Crazy

малко работата стана - язък за филма и актьорите - иначе е много интересен, много качествено заснет,личи си, че с много пари,  с много добри актьори, особено поляка в главната роля е много магнетичен...ноо...мисля, че много изнервящ подход срещу пиратството...
по-добре да си го бяха продали на някоя тв, вместо да чакат сума ти време и да се разправят със зрителите, защото доколкото разбрах, дори и на тези, които са си предплатили всички 16 серии са пуснали само първите 8, а за останалите са им върнали парите...

така освен да губиш зрители, не знам какво можеш да постигнеш...
аз лично за пръв път виждам подобна тактика относно филм...

но че е хубав филма, хубав е- няма две думи...изгледайте първите 8 , пък после заедно ще чакаме останалите  Laughing


аз лично в момента гледам Гюльчатай, не бях го гледала и наваксвам пропуска...

ах, колко е чаровен Иван Жидков, дори в такава противна роля  Two Hearts Two Hearts

# 24
  • Мнения: 4 535
Привет!  Grinning Ако искате да съберете руски сериал+ Истанбул...това е :



Турецкий транзит (2014) Трейлер сериала

https://www.youtube.com/watch?v=oZG5m7n4E5I -първи епизод, останалите до осем следват

Снет е по романа на Владимир Гриньков, който е обявен за бестселър. Освен любов има и кримка. На ход е и руско- турската мафия.
Не съм го гледала още, но отзиви добри за него- бол Wink

# 25
  • Мнения: 4 535
наденка, Бессоницата е супер филм, обаче от DIXI media, които го продуцират направиха голям номер на зрителите - пуснаха първите 8 серии и след това нищо...

защото филмът е предназначен за интернет купуване и гледане, а не за продажба на телевизионен канал. така че от продукцията казаха, че едва след като си изплатят вложеното с реални покупки, ще пуснат останалите 8 серии за гледане... #Crazy

малко работата стана - язък за филма и актьорите - иначе е много интересен, много качествено заснет,личи си, че с много пари,  с много добри актьори, особено поляка в главната роля е много магнетичен...ноо...мисля, че много изнервящ подход срещу пиратството...
по-добре да си го бяха продали на някоя тв, вместо да чакат сума ти време и да се разправят със зрителите, защото доколкото разбрах, дори и на тези, които са си предплатили всички 16 серии са пуснали само първите 8, а за останалите са им върнали парите...

така освен да губиш зрители, не знам какво можеш да постигнеш...
аз лично за пръв път виждам подобна тактика относно филм...

но че е хубав филма, хубав е- няма две думи...изгледайте първите 8 , пък после заедно ще чакаме останалите  Laughing


аз лично в момента гледам Гюльчатай, не бях го гледала и наваксвам пропуска...

ах, колко е чаровен Иван Жидков, дори в такава противна роля  Two Hearts Two Hearts


Лор, да те зарадвам ...има превод до 12 от 16 епизода Grinning Peace Започвам да го гледам   Grinning Последните четири са добавени днес.

# 26
  • Мнения: 3 547
ооо...верно ли ? това в замунда ли, да изтегля докато не са ги затрили ...

още нямам вяра на DIXI аз  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 4 535
ооо...верно ли ? това в замунда ли, да изтегля докато не са ги затрили ...

още нямам вяра на DIXI аз  hahaha hahaha hahaha hahaha

Уааа...у, изгледах първи епизод...много готин newsm09 Очертава ми се безсънна нощ за Бессонница  Joy Joy
Лор, аз ги гледам директно в манията, но обикновено първо ги качват в замундата.

# 28
  • Мнения: 654
ооо...верно ли ? това в замунда ли, да изтегля докато не са ги затрили ...

още нямам вяра на DIXI аз  hahaha hahaha hahaha hahaha


Lor, аз ги изтеглих от Мастерса!

# 29
  • Мнения: 3 547
мерси и на двечките, аз вече го дръпнах от замунда  Heart Eyes


аз след първи епизод изпитах неистово желание да спя...след втори също....само при мисълта какъв ужас е да не ти се дава възможност да спиш... Laughing Laughing някакво такова особено  допълнително психологическо въздействие има филма върху зрителя... Mr. Green Mr. Green

доглеждам Гюльчатай и мятам 9-та серия на Бессоница Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт