Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Вайбър

• 202 987
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 1 035
Здравейте,

Имате ли идея, ако сте блокиран във вайбър и блокиращия е сменил апарата дали се отразява това и вече  сте отблокиран?
Имам такъв случай и не зная дали съм отблокирана или просто "човека" е с нов апарат Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1 036
  • софия
Здравейте,

Имате ли идея, ако сте блокиран във вайбър и блокиращия е сменил апарата дали се отразява това и вече  сте отблокиран?
Имам такъв случай и не зная дали съм отблокирана или просто "човека" е с нов апарат Simple Smile Simple Smile Simple Smile

При мен се е случвало при смяна на апарат и съм "разблокирвала " разни хора, без да искам. Но едва ли има как да се разбере без да се пита.

# 1 037
Здравейте,

При мен се е случвало при смяна на апарат и съм "разблокирвала " разни хора, без да искам. Но едва ли има как да се разбере без да се пита.

Аха, вероятно вайбър не пази настройките нищо, че се изпозлва един акаунт...

# 1 038
разблокира се сам

# 1 039
Здравейте,
Сори, че използвам чужда тема, но не можах да отворя нова. Та, въпросът ми е: Администратор съм на група във Вайбър.  Искам да изтривам нецензурни съобщения, но не мога. Единствено мога да гоня участници, а аз не искам това. 3ма ли въобще такива опции във Вайбър или не? Изтриване, заглушаване на участник за определен период...?

# 1 040
  • до морето
Здравейте,
Сори, че използвам чужда тема, но не можах да отворя нова. Та, въпросът ми е: Администратор съм на група във Вайбър.  Искам да изтривам нецензурни съобщения, но не мога. Единствено мога да гоня участници, а аз не искам това. 3ма ли въобще такива опции във Вайбър или не? Изтриване, заглушаване на участник за определен период...?

А защо не можете? Аз също съм и, когато натисна и задържа върху въпросното съобщение излиза меню с опции: "отговори", "данни", "копирай", "препрати", "превод", "закачане", "изтрий". На версия с андроид.

Може ли да поясните какво правите/как пробвате, за да мога да се ориентирам, защо не можете. С Андроид съм.

Общи условия

Активация на акаунт