Вайбър

  • 295 321
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: X
Ето това е, което ми е помагало на мен - първото, което излиза и в гугъл.

1. Open the More... screen.
2. Tap on Settings.
3. Choose Account.
4. Select Viber Backup.
5. Tap on Restore.
6. Select Restore Now.

# 1 111
  • София
  • Мнения: 9 920
Как се правеше видеовръзката с вертикална проекция - за намаляване на фона Simple Smile
Вайбър. С уеб камера.
ПП - може ли да се запише?

# 1 112
  • Мнения: 1
Ако изпратя съобщение във Вайбър, покаже че е доставено, но не и прочетено, а аз изтрия приложението от телефона си, без да деактивирам или трия самия акаунт то човекът ще може ли да прочете съобщението или то се трие, заедно с приложението в телефона ми?

# 1 113
  • Мнения: 10 604
Ще може да го прочете.

# 1 114
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Разбира се,щом е доставено/получено.Няма никакво значение ,че не е било прочетено все още.
Все едно аз да изпратя истинско писмо на някой и след това да затворят пощенската станция..или нещо такова Smile

# 1 115
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Да попитам нещо - в телефона си ще сложа 2 сим карти. Може ли да използвам Вайбъра и за двата телефонни номера?

# 1 116
  • Мнения: X
Не, ще можете само от единия номер.
Да попитам нещо - в телефона си ще сложа 2 сим карти. Може ли да използвам Вайбъра и за двата телефонни номера?

# 1 117
  • софия
  • Мнения: 773
Да попитам нещо - в телефона си ще сложа 2 сим карти. Може ли да използвам Вайбъра и за двата телефонни номера?

Някои телефони си имат Приложения близнак - и може да имате  и два Фейсбука/ Инстаграм и тн, a ако не можете си изтеглите Parralel space (нещо подобно му беше името ) и в него да се впишете във вторият вайбър .
Като вторият поне при мен леко даваше бъгове и показваше съобщенията , само когато специално вляза в него, не е добър за спешна и бърза комуникация.

# 1 118
  • София
  • Мнения: 8 113
Да, много е удобно клонирането на приложения. Аз имам два вайбъра и два фейса на един телефон.

# 1 119
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Двата Вайбъра към един и същ акаунт ли са?

# 1 120
  • София
  • Мнения: 8 113
Аз имам две сим карти в телефона, и два Вайбъра.

# 1 121
  • Мнения: 54 420
Момичета, как да го оправя това чудо? При вас работи ли?
Нямам опция за актуализация.
Актуализиран е скоро.

# 1 122
  • Мнения: 2
Може ли на основното устройство (телефона) да не се вижда, че вайбър е свален на лаптоп или таблет.

# 1 123
  • Мнения: 54 420
А то къде се вижда?

# 1 124
  • Мнения: 2
В акаунта, на работен плот и таблети.

Общи условия

Активация на акаунт