Вайбър

  • 299 598
  • 1 621
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: X
Когато е маркирана тази опция означава, че отсреща виждат, че съобщението е прочетено от вас.

При махнато тикче, при тях ще излиза, че съобщението само е доставено, но не и прочетено.

# 1 501
  • FMSTEREO
  • Мнения: 82
Инсталирвам ги ,пиша си телефонният номер,натискам да ми прати смс,не идва смс - има ли значение ако телефона ми е с предплатена карта ? и може би иска на договор ?

# 1 502
  • Мнения: 4 364
Може ли да се архивират чатове,както в уотс?

# 1 503
  • Мнения: 72
Имам проблем със Вайбър.След като бях блокирана и след това разблокирана от мой контакт, той неможе да получава съобщенията ми , а аз неговите получавам. Някаква идея как да го оправя?

# 1 504
  • Мнения: 7 791
при мен с преинсталация се оправи, но вайбъра спря да чете абонатите на кирилица
отделно губиш всички снимки от всички чатове
нищо други не помогна
с айфон съм

# 1 505
  • София
  • Мнения: 1 308
Здравейте. Знаете ли как да си прехвърля цялата информация от вайбър от Samsung s23 ultra на Huawei mate x3? На Huawei mate x3 след инсталиране на вайбъра не ми се възстановява нищо. Опитах с архивиране, не става, няма такава опция. Контактите от вайбър са с други имена, а не с тези който ми бяха в Самсунга.

# 1 506
  • Мнения: 2 602
Старият ми Huawei сякаш имаше архивиране, но ако са като Iphone и няма наистина, няма какво да направиш.

# 1 507
  • София
  • Мнения: 1 308
Аз архивирам на Самсунга и искам след това на Huawei да дам да отвори архивирания файл, но не става....

# 1 508
  • Мнения: 2 602
През приложението става това:
На старият телефон отиваш на: - > Настройки -> акаунт -> Вайбър бекъп.
И после на новият:
- > Настройки -> акаунт ->Бекъп ->  Restore > Restore Now

# 1 509
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Когато блокирам някой и той ми пишe какво му излиза - доставено, недоставено, прочетено, непрочетено? Ако после го отблокирам ще получа ли евентуално съобщения писани междувременно? И ако ги получа той ще разбере ли?

# 1 510
  • Мнения: 742
Когато блокирам някой и той ми пишe какво му излиза - доставено, недоставено, прочетено, непрочетено? Ако после го отблокирам ще получа ли евентуално съобщения писани междувременно? И ако ги получа той ще разбере ли?
Вижда недоставено, 1 чекче
Като го отблокираш не го получаваш, както и съобщението си остава недоставено
Обаче ако звънне се вижда, това скоро го открих. Защо вайбър не си оправят блокираните съобщения да се виждат, след като звъненето се вижда, не зная логиката каква е

# 1 511
  • Мнения: 4 364
Логиката не в ли-не искаш някой да те безпокои-блокираш.
Не си чешеш егото,хем да блокираш,хем да искаш да четеш какво са ти писали.
Това е нормалната логика,другото са не зрели тийн истории.

# 1 512
  • Мнения: 742
Логиката в смисъл, да показва звъненето, а писането не.
Незрелите коментари не ги разбирам

# 1 513
  • Мнения: 920
kalina, блокираните съобщения за това са блокирани - за да не бъдат виждани. Ако искаш да ги виждаш - не ги блокираш. Обаче ако блокираш, а след време ти стане интересно какво са ти писали,  вайбър вина за такава промяна в желанията и решенията няма.

# 1 514
  • Мнения: 120
Когато блокирам някой и той ми пишe какво му излиза - доставено, недоставено, прочетено, непрочетено? Ако после го отблокирам ще получа ли евентуално съобщения писани междувременно? И ако ги получа той ще разбере ли?
Вижда недоставено, 1 чекче
Като го отблокираш не го получаваш, както и съобщението си остава недоставено
Обаче ако звънне се вижда, това скоро го открих. Защо вайбър не си оправят блокираните съобщения да се виждат, след като звъненето се вижда, не зная логиката каква е
И аз имам такъв случай. Имам контакт, който ме е блокирал, пиша ми съобщения и стоят с дни само с една отметка т.е. недоставени. Обаче в момента в, който звънна по Вайбър, на същия този контакт, който ме е блокирал и след няколко минути тези съобщения ми ги показва с две отметки, оцветени в лилаво. След като на мен ги дава доставени и прочетени, това означава ли, че контакта, който ме е блокирал наистина ги е прочел?

Общи условия

Активация на акаунт