Вайбър

  • 290 324
  • 1 612
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 12 006
Получавам съобщения от човек, който не познавам и не ми е в списъка с контакти. Има ли начин да го блокирам ? Благодаря.
Да -> настройки - поверителност - списък с блокирани - натискаш + в горния десен ъгъл и изписваш номера му (за лесно предварително може да го копираш и в списъка само да го пейстнеш) - после  натискаш тикчето горе в дясно и вече ще го виждаш в списъка с блокирани.

# 946
  • Мнения: 1 003
Тенкю, стана 🙂

# 947
  • Мнения: 412
Има ли приложение, което да ми издърпа историята с конкретен абонат?

# 948
  • София
  • Мнения: 8 072
Инсталирах си вайбъра на друг телефон. Но не ми се прехвърлиха чатовете, а имам резервно копие. Някой да знае каква може да е причината?

# 949
  • София
  • Мнения: 4 052
Инсталирах си вайбъра на друг телефон. Но не ми се прехвърлиха чатовете, а имам резервно копие. Някой да знае каква може да е причината?
Опитайте така - трите чертички "още" -> Настройки -> Акаунт -> Резервно копие на Вайбър -> Възстановяване.

# 950
  • Мнения: 3 732
Пиша си с един  по вайбър ... На моя телефон има две сиви чертички - получено, но не прочетено.
Има ли начин да чете написаното без аз да виждам, че е прочетено?

# 951
  • Мнения: 2 577
Пиша си с един  по вайбър ... На моя телефон има две сиви чертички - получено, но не прочетено.
Има ли начин да чете написаното без аз да виждам, че е прочетено?

Ако си е изключил състоянието няма да виждаш дали ги е прочел, може даже да ти отговаря в чата, но пак ще стоят само сиви чертичките.

# 952
  • Мнения: 3 732
Да, изключил е да виждам статуса му - кога последно е бил на линия. Но от действията му съдя че ме чете.

# 953
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Има опция да се скрие и "Видяно".
Т. е ти/той прочитате, но тикчетата си остават сиви.

# 954
  • Мнения: 4 303
От къде се скрива видяно?
Аз имам вайбър на лаптопа и понякога ми изкача еди кой си ми пише и съобщението. Аз не го отварям специално, ако нямам намерение да отговарям/пиша/. Това как ли се отразява при другия за прочетено или не?

# 955
  • София
  • Мнения: 4 052
Вариант - спира си интернета, прочита съобщението, излиза от чата, пуска си интернета. Така съобщението е прочетено, но чертичките остават сиви.

# 956
  • Мнения: 2 577
От профила ви - настройки - поверителност. Като промените важат за всички, а не за конкретен абонат, т.е всички няма да виждат състоянието ви и дали четете.

# 957
  • Мнения: 4 303
Благодаря!

# 958
  • София
  • Мнения: 8 072
Когато се изключи функцията "Видяно", и вие няма да виждате дали другите са прочели вашите съобщения, и те няма да виждат дали вие сте ги прочели.

# 959
  • Мнения: 1 209
Как е възможно за даден контакт през лаптопа да ми показва, че е онлайн, а през телефона, че е бил на линия примерно преди 30мин? Това бъг ли е някакъв и на кое да вярвам?

Общи условия

Активация на акаунт