Вайбър

  • 295 214
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 9 920
Как да изтрия някакви натрапени чатове от типа на Viber Bulgaria... дава само да го Mute-на

# 721
  • София
  • Мнения: 8 111
Как да изтрия някакви натрапени чатове от типа на Viber Bulgaria... дава само да го Mute-на

Влизаш в чата, горе в дясно трите точки
Скрит текст:

# 722
  • София
  • Мнения: 4 052
В списъка с чатове се задържа върху чата и излизат няколко опции, включително и "маркиране като непрочетено". Когато го маркирате така, върху самият чат вместо цифричка с боря непрочетени съобщения се появява звездичка *
Не знам, обаче, ако е включена опцията за известявяне на отсрещната страна за прочитане, дали го отчита.
Така ли? Не подозирах. Благодаря за информацията!  Peace
Да, има я опцията и на десктоп версията.
Обаче, дори и да се маркира като непрочетено, за отсрещната страна остава "видяно". Значи, ако не искаме да знаят, че сме го прочели - четем докато сме офлайн. Peace

# 723
  • Мнения: 1 210
В списъка с чатове се задържа върху чата и излизат няколко опции, включително и "маркиране като непрочетено". Когато го маркирате така, върху самият чат вместо цифричка с боря непрочетени съобщения се появява звездичка *
Не знам, обаче, ако е включена опцията за известявяне на отсрещната страна за прочитане, дали го отчита.
Така ли? Не подозирах. Благодаря за информацията!  Peace
Да, има я опцията и на десктоп версията.
Обаче, дори и да се маркира като непрочетено, за отсрещната страна остава "видяно". Значи, ако не искаме да знаят, че сме го прочели - четем докато сме офлайн. Peace

Да, ама това работи май само за мобилната версия...  Cry

# 724
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
При мен я има опцията и на десктоп версията. Виж дали ти е ъпдейтнат до последната версия.

# 725
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз пробвах с два телефона. Може ли още някой да опита, за да сме сигурни?
(Иначе, опцията я имам и на десктоп версията.)

# 726
  • Мнения: 1 210
При мен я има опцията и на десктоп версията. Виж дали ти е ъпдейтнат до последната версия.
Имах предвид това  - при десктоп версията няма как да  "...четем докато сме офлайн"

# 727
  • София
  • Мнения: 8 111
Мога ли да изключа звуковите известия само за някои от контактите ми, а не за всички? Че не ми се иска за всички да ги изключвам.

# 728
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ако блокирам абонат, ще изчезне ли чата с него?

# 729
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Не.

# 730
  • Мнения: 3 732
Получавам картинки на вайбър. Отварям ги, но не се запазват в галерията. Защо?

# 731
  • Мнения: 804
Зуки, настройки-media-save to gallery

# 732
  • Мнения: 4 303
Може ли изтрит контакт да се възстанови?
В случая група, незнайно как създадена и аз я изтрих, но получих там снимки, които сега няма  как да ги имам, тъй като изпращащият ги е изтрил от телефона си.Приятелката ми изпраща снимки и се оказва, че се появяват в група с нея и още един човек, който аз не познавам. Видях снимките и реших да изтрия участието си в тази група. И снимките и те изчезнаха. Няма ги в галерията и сега?
Няма да има фотки от събитието май.

# 733
  • Мнения: 1 831
Искам да попитам за тайния чат ... Ако направя таен чат с даден човек, съобщенията се трият на минута, но излиза ли ми кеш в списъка с хора, които съм си чатила. Пример - аз си чатя с този човек на таен чат, трия чата, но като напишеш в търсачката името на дадения човек ти се подрежда точно там в деня в който сте си чатили, нищо че няма съобщения вече....
И какво е скрит чат..

# 734
  • Мнения: 3 732
Получих съобщение от един ред на вайбър. Отворих го като плъзнах пръст по екрана, без да влизам във вайбъра.
На него какво му изписва - прочетено или непрочетено? От тогава не съм влизала във вайбър.

Общи условия

Активация на акаунт