Автобронзант за лице и тяло

  • 36 863
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 776
Да сте виждали да се продават влажни кърпички за постепенно придобиване на тен на лицето?

Аз не смея вече да слагам никакъв автобронзант за тяло и на лицето защото ми е неестествено и си е рязка разликата, не мога да се оправям с фондьотените после Confused.


На Dr. Gross има такива Peace - водят се alpha beta glow pads. Не мога да споделя дали са добри, защото не съм ги пробвала още. Чакат си срамежливо в шкафа да си прескоча психологическата бариера да не стана гадно оранжева Blush

# 76
  • Мнения: 185
Аз имам едни петънца по гърба... още от бременността се показаха пъпчици и ги чоплех..та сега ми трябва нещо, който да ги прикрие добре, без да ставам оранжева.Мисля за Dove.. Отзиви?  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 626
Преди няколко дни ми пристигна споменатия по-горе лосион на Палмерс. Днес го пробвах. Първо се ексфолиирах на сухо с четка. След душа сложих от лосиона на Нивеа за под душа и после доста пестеливо и внимателно нанесох Палмерс-а. Допадна ми, че аромата си е типичния за марката и я няма тази специфична промяна на миризмата. Утре сутринта ще видя какво е положението.

# 78
  • Мнения: 3 819
И аз вече си ползвам лосиона на Палмърс.
Доволна съм,ароматът  е на какао,покритието-добро,цветът-приятен.
Проблемните зони намазвам първо с друг крем за тяло и после слагам от  бронзата.
Взех си и скраб за тяло пак на Палмърс,която си ползвам поне 2-3 пъти в седмицата(задължително и преди третирането с бронзанта).  Peace

# 79
  • Мнения: 92
взех си автобронзанта на Лореал но се учудих като видях че не е кафяв а бял като крем

# 80
  • Мнения: 5 892
Да не си взела, този, който е с помпичка? Аз си купувах  този и беше кафяв. И него съм препоръчвала по темите тук

# 81
  • Мнения: 185
Аз имам този с помпичката на Лореал - понеже си свалих кожата от търкане с ексфолиращата гъба, не станах н петна - само там, където не съм жулила се получиха(китките и глезените). Мирише странно, но приемливо  Laughing Laughing доволна съм... а как се слага на лице? с какво да го ексфолирам?  Shocked  понеже ми е 2ри ден и искам да наслагвам, като се къпя пак ли да ексфолирам? или просто да мажа  Hug

# 82
  • Мнения: 92
този с помпичката е да. Аз си мислех че всички са кафяви

# 83
  • Мнения: 5 892
С помпичката не съм го купувала. Този в тубата само. По-лесно ще падне, ако си намажеш кожата  с нещо мазно.
Аз всяка сутрин като стана си измивам лицето с вода, после ексфолирам с триците на "Христина"- кафе и изплаквам. После нанасям кремовете и грима. Може вечер да ексфолираш, да се намажеш и като попие хубаво да си лягаш.
Само внимавайте с ръцете да не ви остане между пръстите или по дланите. Като приключите ги измихте много хубаво и после малко бронзант на опакито и размазвате една в друга
Успех! Hug

# 84
  • Мнения: 68
В DM дрогерия съм виждала ръкавици за нанасяне на автобронзант.

# 85
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 211
В DM дрогерия съм виждала ръкавици за нанасяне на автобронзант.
Това е интересно и още днес ще отскоча да видя.   bouquet

# 86
  • софия
  • Мнения: 134
Лосиона на Палмерс си го взех съвсем скоро, мазала съм се 2 пъти, исках още малко време да мине за да напиша отзив. От двете мазания мога да кажа, че бързо се потъмнява, изглежда сравнително естествено и не става на петна.
Ти от БГ ли го взе илиго поръча от сайт? Много го искам Cry

Общи условия

Активация на акаунт