Нови книги в електронен вариант- Информативна тема!

  • 215 520
  • 391
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 425
Много моля, някой на лично съобщение да ми обясни как да слагам картинки в поста си. Точно в тази тема ми се е искало да публикувам картинка на корица на книга, виждам, че има бутон "вмъкни изображение", обаче какво трябва да вмъкна? Линк към някъде, където е картинката ли? И къде трябва да е тази картинка? От компютъра може ли да се качи или трябва да се помещава на някой сайт? Пък даже и в темата обяснете, сигурно има и други, заблудени като мен.

Редактирам се - обясниха ми много разбрано Simple Smile Мерси!

Последна редакция: пн, 19 яну 2015, 18:35 от Helloweenka

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Има ли добри души които да преформатират  Немезида в епуб  Hug
така не може да се отвори на четаца  Sad

Да, мога да я направя утре... гледам, че няма много
грешки при разпознаването... много добър скан... dune   bouquet

Мерси предварително Simple Smile Днес завърших Пентаграма на хартия и я препоръчвам Peace

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 21 658
Иеее и аз дочаках желана книга...  Grinning   Дано скоро и 2ра, после и 3та...



Мафията на майките - книга 1 / Керстин Гир

В три формата в Мейлбукс

# 108
  • Мнения: 2 453


Скрит текст:
Романът „Последното писмо от любимия“ е преведен на 27 езика. Любопитното е, че всяка глава от книгата започва с нечие последно писмо, имейл или друга форма на кореспонденция от истинския живот.

Дженифър Стърлинг се събужда в болнично легло след тежка автомобилна катастрофа. Получила амнезия, тя няма представа коя е и как се е озовала там. С помощта на богатия си съпруг Лорънс и приятелите им от лондонския елит Дженифър си припомня предишния живот. Младата жена обаче не може да се отърси от натрапчивото чувство, че нещо й липсва. Един ден, докато подрежда дрехите си, Дженифър открива адресирано до нея любовно писмо. Постепенно тя си спомня любимия, заради когото е била готова да рискува всичко.
Четиридесет години по-късно. Журналистката Ели Хоуърт има всички основания да се счита за успяла и щастлива. Страхотната й работа, малък апартамент в Лондон и срещите с интересни хора предизвикват завистта на познатите й. Ели обаче не е щастлива в любовта. Има връзка с женения Джон, който няма никакво намерение да изостави семейството си заради нея.
В архива на вестника Ели случайно попада на покрити с прах любовни писма. Обсебена от необикновената история, тя решава да научи повече за съдбата на тайнствената двойка. И да поеме контрол върху собствения си живот.

В Мейлбукс

# 109
  • Мнения: 11 818
И още една много желана книга:

Скрит текст:
Изгубено дете...
В навечерието на Първата световна война на борда на кораб за Австралия пътува изоставено момиченце. Тайнствена жена, наричана Писателката, е обещала да се грижи за детето, но изчезва безследно.

Жестока тайна...
В деня на своето пълнолетие Нел О’Конър узнава тайна, която обръща живота ѝ с хастара навън. Няколко десетилетия по-късно тя предприема дълго пътуване към истината, което я отвежда на ветровития бряг на Корнуол в загадъчното и красиво имение Блакхърст, някога принадлежало на аристократичния род Монтраше.

Интригуващо наследство...
След смъртта на баба си Нел, Касандра получава неочаквано наследство. Клиф Котидж и неговата забравена градина са печално известни сред местните хора със своите тайни за злата съдба на благородния род Монтраше и на тяхната повереница Елайза Мейкпийс, авторка на тъжни викториански приказки.

Пътуване към себе си...
В Клиф Котидж Касандра най-сетне ще разбули истината за семейната история и ще разреши стогодишната загадка, свързана с едно изгубено дете. Водена от силата на словото и увлечена от вихъра на силни и дълбоки чувства, тя ще опознае своите предци, ще се освободи от товара на трудното минало и ще поеме уверена и освободена към бъдещето.

В MailBooks, благодарение на ventcis! Heart Eyes   bouquet

Да помолим пак, ако е възможно и за други формати освен pdf на "Последното писмо от любимия", Джоджо Мойс! Hug

# 110
  • Мнения: 275
И още една много желана книга:

Скрит текст:
Изгубено дете...
В навечерието на Първата световна война на борда на кораб за Австралия пътува изоставено момиченце. Тайнствена жена, наричана Писателката, е обещала да се грижи за детето, но изчезва безследно.

Жестока тайна...
В деня на своето пълнолетие Нел О’Конър узнава тайна, която обръща живота ѝ с хастара навън. Няколко десетилетия по-късно тя предприема дълго пътуване към истината, което я отвежда на ветровития бряг на Корнуол в загадъчното и красиво имение Блакхърст, някога принадлежало на аристократичния род Монтраше.

Интригуващо наследство...
След смъртта на баба си Нел, Касандра получава неочаквано наследство. Клиф Котидж и неговата забравена градина са печално известни сред местните хора със своите тайни за злата съдба на благородния род Монтраше и на тяхната повереница Елайза Мейкпийс, авторка на тъжни викториански приказки.

Пътуване към себе си...
В Клиф Котидж Касандра най-сетне ще разбули истината за семейната история и ще разреши стогодишната загадка, свързана с едно изгубено дете. Водена от силата на словото и увлечена от вихъра на силни и дълбоки чувства, тя ще опознае своите предци, ще се освободи от товара на трудното минало и ще поеме уверена и освободена към бъдещето.

В MailBooks, благодарение на ventcis! Heart Eyes   bouquet

Да помолим пак, ако е възможно и за други формати освен pdf на "Последното писмо от любимия", Джоджо Мойс! Hug

Всъщност, само я качих... други са се погрижили да добие този си вид...

Ако това болд-натото е отправено към мен... мислех първо другата на Несбьо...
Тези дни ще й отделя време, ако никой не я "сготви" дотогава...

# 111
  • Мнения: 11 818
Разбира се, за всички са благодарностите!   bouquet  bouquet  bouquet

За другите формати също молбата е към всеки, който се справя! Hug

# 112
  • Мнения: 5 742
 Напълно изгубили себе си - Карън Джой Фаулър

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … =1&hidexxx=on

# 113
  • Мнения: 11 818
Има я и в MailBooks още от началото на януари.. Wink

# 114
  • Мнения: 3 497
Има я и в MailBooks още от началото на януари.. Wink
Не всички използваме MailBooks.

# 115
  • Мнения: 11 818
Има я и в MailBooks още от началото на януари.. Wink
Не всички използваме MailBooks.
Разбира се! Просто допълвам, че я има И там.

# 116
  • Берковица
  • Мнения: 475
Аз имам Пентаграма в epub ако някой иска мога да я пратя за да бъде качена в Mailbooks

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 21 658
Аз имам Пентаграма в epub ако някой иска мога да я пратя за да бъде качена в Mailbooks
Има я - в pdf и epub, a от втория и в други. Simple Smile

# 118
  • Мнения: 55
Привет!Дали някоя добра душа би ми изпратила" Последно писмо"?И предварително благодаря!

# 119
  • Мнения: 10 697


Скрит текст:
Венеция, 1577
Кораб със смъртоносен товар на борда се промъква незабелязано във Венецианската лагуна. Мъж, по-скоро мъртъв, отколкото жив, е стоварен на брега и се отправя, клатушкайки се, към пиаца „Сан Марко”. Той носи „подарък” за Венеция от Константинопол – отмъщението на султана за поражението му при Лепанто. След няколко дни градът вече е заразен от бубонна чума.

Дожът поръчва на архитекта Андреа Паладио да построи най-величествената църква в неговата кариера, за да измоли милост от Бог – спасението на Венеция. Но животът на самия Паладио също е изложен на опасност и за да бъде опазен жив, са необходими уменията на най-добрия лекар в града – доторе Анибале Казон.

От кораба слиза и още един пътник – младата и красива лекарка Фейра – довереничката на валиде султан. Тя напуска тайно Константинопол, за да предаде на дожа на Венеция информация, която може да спаси града и да промени хода на историята. Нейният кураж и познанията й по медицина ще я опазят жива, докато чумата опустошава Венеция, но дали ще успее да предаде посланието, което носи.
Съдбата среща Анибале и Фейра, която Паладио е взел под своя закрила. Независимо от своите различия, те обединяват знания и опит, за да лекуват хората... А може би и своите сърца.
На фона на чумата и приближаващата османска заплаха любовта и честта, медицината и архитектурата са истинските герои в тази завладяваща история, която среща Изтока и Запада.

В МБ

Общи условия

Активация на акаунт