Нови книги в електронен вариант- Информативна тема!

  • 215 480
  • 391
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 601
Последния месец се качват страхотни книги , адмирации към всички , които полагат труд по сканирането и обработването .   bouquet Определено скоро време няма да си купя книга .

# 121
  • Мнения: 1 298
Ааааааааа вече изпаднах в прилична истерия  Joy
Тази книга я чакам от тооооооооолкова време. Страшно благодаря на всички, които са положили труд по нея   bouquet Heart Eyes
Скоро направих сметка колко пари съм спестила от закупуването на книги и се получи една изключително сериозна сума само на месец. Благодаря отново  Mr. Green  bouquet

# 122
  • Мнения: 328
Сигурно е спам,но и аз не мога да се сдържа да не благодаря на всички,с чието съдействие в МБ се появиха толкова нови и хубави книги.Четецът ми е пълен,не знам как ще смогна да прочета всичко.

# 123
  • Мнения: 3 494
Май е време да се запозная с MailBooks, въпреки че имам резерви. Разгледах темата, но ми се видя много сложно, а наистина хубави книги има там.
А, сега видях, че програмата работи само с Windows, а аз съм с таблет с Android, за съжаление.

# 124
  • Мнения: 10 685
Изобщо не е сложно, не зная от къде се създава това /погрешно/ впечатление  newsm78
Само да вметна, че "Венецианският договор" е в pdf. Предполагам скоро ще го има и в другите формати  Simple Smile

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Изобщо не е сложно, не зная от къде се създава това /погрешно/ впечатление  newsm78
Не че е погрешно, а просто хората са различни и за едни е просто, за други не и нюансите му там... Simple Smile

Само да вметна, че "Венецианският договор" е в pdf. Предполагам скоро ще го има и в другите формати  Simple Smile
Много се надявам да си права, защото не разбирам много, но както е от неконвертируемия ПДФ....  Thinking  Най-непредпочитания формат за мен, но и аз отдавана исках книгата, та все пак ѝ се радвам.  Grinning  Благодарение  на тукашна съфорумка, която няма достъп до МБ.

# 126
  • Мнения: 4 785
Ако е в .pdf при всички положения следва обработка на файла. Довечера ще го видя и мога да се заема с обработката. Колко страници е?

# 127
# 128
  • Мнения: 11 818
Ако е в .pdf при всички положения следва обработка на файла. Довечера ще го видя и мога да се заема с обработката. Колко страници е?
376 стр. Hug

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 14:48 от Сиси ♥♥

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Следваща цел с Марина Фиорато. Simple Smile       А мен лично не ме блазнят всиките ѝ книги, та пожелах да се запозная с нея с "Венецианският договор"

# 130
  • Мнения: 4 785
Ако е в .pdf при всички положения следва обработка на файла. Довечера ще го видя и мога да се заема с обработката. Колко страници е?
316 стр. Hug

 Peace Ще я видя довечера колко е, малко ми е натоварено в момента, но мога да я започна  Wink Някой даже, ако я има сега, може да ми я метне на линк, за да не я чакам от МБ, а и ако трябва да минава през Абби, сега е моментът  Crazy

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Мъ℘♥Мяɣ, къде да ти я метна?  Не знам Сиси от къде има инфото за 316стр. или е грешка.   В линка, който дадох е 376стр.

# 132
  • Мнения: 4 785
Мъ℘♥Мяɣ, къде да ти я метна?  Не знам Сиси от къде има инфото за 316стр. или е грешка.   В линка, който дадох е 376стр.

Ами, пробвай тук  Peace

# 133
  • Мнения: 11 818
Може би е добре да се обясни как става и за други, които имат възможност да правят книги в различни от pdf формати. Peace

Моренка, грешка! Hug

# 134
  • Мнения: 234
 Embarassed Аз имам един въпрос, който не е за тук, ама...
Аз чета в епуб и ако случайно книгата е в друг формат ползвам един сайт за конвертиране
convertfiles.com.
ДО момента не съм имала проблеми.
Аз ли нещо не разбирам?

Общи условия

Активация на акаунт