Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 10

  • 40 353
  • 747
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 473
Здравейте   Hug Hug Hug

Петенце, много хубави снимки сте си направили, да знайш  Simple Smile
 и на много хубаво място сте били. Сигурна съм, че сте си изкарали страхотна.
 Дано повече поводи за радост да има  Hug

# 691
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Светленце, Фенче,Петя,  мИлИнки  Hug Hug Hug
 gostenka68 къде се загуби цяла седмица newsm78 newsm78 newsm78

Скрит текст:
Светленце, и моите сакъзи са разкошни. Цялата ми тераса е в сакъзи.11 бр.сандъчета.Не че се хваля, но моята тераса е най-хубавата в квартала.


Ками Hug
Скрит текст:
два дена бях командировка , след това  по празниците не бях вкъщи и не мога да ви смогна.....нямате прочитане.....
Скрит текст:
това е в хола
 драцена на 12 г. , която в момента цъфти......не е в "цял ръст", за да личат цветовете....
Фенче, страхотни клипчета,
Марги, за това което си написала си знаеш+1 newsm10
Диди, страхотни снимки е слагала, какво ще правим във вторник ooooh! newsm78
Ками, Светле страшни гозби сте направили за празника smile3521 smile3501
това са най-хубавите мигове, когато сме със семейството.....и приятелите
За станалото до сега в нашия сериал, мисля, че това изразява най-точно впечатленията ми ....
 

# 692
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Петя, добре дошла и от мен .Много хубави снимки,ще си имате прекрасни спомени за цял живот.
Малко музика от мен за настроение
Скрит текст:

съгласна съм ,ако спрат филма да "започнем"  преговор на "Перла"

# 693
  • София
  • Мнения: 2 992
Цитат на: gostenka68
Скрит текст:
това е в хола
 драцена на 12 г. , която в момента цъфти......не е в "цял ръст", за да личат цветовете....




Гости Hug Hug Hug

Скрит текст:
И при мен в дневната е цяла градина 2бр. камелии, 3бр. орхидеи,и още 3 голями саксии с зелени растения + сакъзите на балкона. Да не ти казвам, че непрекъснато имам и живи цветя в вази. Сега съм заложила на люляка. Все ошушках храстовете в квартала. Joy Joy Joy  Много обичам цветя.

# 694
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Цитат на: gostenka68
Скрит текст:
това е в хола
 драцена на 12 г. , която в момента цъфти......не е в "цял ръст", за да личат цветовете....




Гости Hug Hug Hug

Скрит текст:
И при мен в дневната е цяла градина 2бр. камелии, 3бр. орхидеи,и още 3 голями саксии с зелени растения + сакъзите на балкона. Да не ти казвам, че непрекъснато имам и живи цветя в вази. Сега съм заложила на люляка. Все ошушках храстовете в квартала. Joy Joy Joy  Много обичам цветя.
Ками
Скрит текст:
,в хола има още два бенджамина,бегония, китайска роза, която стига до тавана,а на терасата има още две такива,мъжа ми казва, че в скоро време няма да има място за него в апартамента от цветя...„.висящите не ги броя.....а тази година се отказах от сакъзчета, защото ми омръзна да чистя угарки от сандъчетата....комшиите, пушат и като хвърлят угарките все"улучват" моите сандъчета Joy Joy Joy
Днес за какво ще си говорим....

# 695
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
ooooh! ooooh! ooooh!

# 696
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Анемони - за който не знае.




Ками, нЕма лошо човек да се изфука с цветята си, според мен.

# 697
  • Мнения: 18 598
Има неизлъчвани моменти!!!
Ама страхотен клип ... Heart Eyes е, на Ками  Heart Eyes сигурно няма да и хареса  Joy Joy Joy

">#t=16[/video]

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 21:11 от queen_fenka

# 698
  • Мнения: 18 598
Малко снимки на нашият красавец ... колко много е възмъжал и все по-красив става с годините















# 699
  • Мнения: 18 679
Фенче, страхотен е клипа! newsm76 Ама имам чувството, че тия хубави моменти никога няма да дойдат, като го гледам Кузи как се дърпа bash
И тая красота не е за слаби сърца Heart Eyes Joy

# 700
  • Мнения: 18 598
Айрче , ще дойдат, ама малко ще се помъчат и те и ние  Joy Joy Joy Joy
продължавам със снимките









# 701
  • Мнения: 18 598







невероятно творение на природата вееее ... и голям талант!!! newsm76

# 702
  • Варна
  • Мнения: 685
Моми4ета Heart Eyes Hug, с последни сили за днес ви сложих снимки за предстоящия епизод-35 оригинален от 50 мин, до края на серията.

Скрит текст:
След 2 4аса тръгвам за София, утре със самолет.При първа възможност , ще ви пиша, не се тревожете, ще се справя Peace

Скрит текст:














































































# 703
  • Мнения: 1 012
Диди, лек път и успех занапред.  Hug Hug

# 704
  • Мнения: 18 598
Дидок  txtloves newsm76 Two Hearts лек път и много успех! Нацелувай малката Кузейка от мен! Heart Eyes
Ще чакаме да се включиш при първа възможност! Благодаря за снимките! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт