Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 10

  • 40 363
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 349
Здравейте!
Някой може ли да ми припомни в кой епизод е рождения ден на Джемре?

# 706
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Дидунче,
  love001 Hug

На добър час, мила! Късмет и успех! Знам, че ще се справиш, дано да е по-лесно!
Благодаря за всичко!

Ще чакаме включване...

# 707
  • София
  • Мнения: 2 992
Дидка, лек път и попътен вятър мИлИнка! Hug Hug Hug
Желая ти късмет и всичко най-хубаво.Не забравяй, че те очакваме!
Целувки на теб и малката Кузейка!  love001  love001  love001

# 708
  • Варна
  • Мнения: 685
Благодаря на вси4ки за подкрепата, и на мен много ще ми липсвате Heart Eyes Hug newsm51 newsm51 newsm51





# 709
  • Мнения: 1 012
Здравейте!
Някой може ли да ми припомни в кой епизод е рождения ден на Джемре?

Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 2 116
Мария, Ромина, Г-ца БУ , Христос воскресе! Hug
Честит Великден и за вас!
Здраве и много радост! easter

Петя, направо се пренесох и аз във Венеция, на тези вълшебни места които ни показа със снимките.
Благодаря! Hug

Фенче, благодаря за клипа!  Hug
Beyonce и Halo ми са любими- певица и песен, а в комбинация с любим сериал..
и любима двойка от него- Кузей-Джемре...е върха!  Two Hearts

Диде, на добър път! yes thumbsup

Цитат
аз мисля, че образът на Али е малко идеализиран.

Airra , и аз мислих така. yes
И едва сега с повторното вече гледане успях да се освободя от това усещане за себе си.
Според мен акцента в образа на Али е основно върху приятелството му към Кузей. Не толкова на Али като човек, макар и чрез него да се подразбира и що за човек е Али извън ролята му на приятел на Кузей.
Но както и ти си споделила с което съм напълно съгласна и аз- всеки има и своя по-тъмна страна, иначе би бил идеален, а такива хора- няма. Герои в сериали- също.
От екипа дадоха няколко препратки без детайли разбира се за това, че и той съвсем не е без кривинки като човек...  newsm78 Joy

Спомням си момента в който Демет беше извикала хазяина и бяха разбили врата на квартирата му защото се беше притеснила за него когато той замина за Мерсин да спасява Кузей.
И след това той каза на Кузей, че ще си търси нова квартира защото съседите не били доволни от него и само чакали повод да го изгонят.
По този начин само с този един разговор от екипа ми загатнаха и за негови не толкова добри страни. Та си има и той калпазанските страни.
Ами като разби колата на Сюмер, то си беше калпазнска проява неговото. Дори и хулиганска.
Че си има и той кусурите- не остава съмнение, за разлика от приятелството му към Кузей, което наистина е безусловно, без грешка, и с лекота може да се каже за него/за приятелството му/- идеално, модел за истинско приятелство.
Предполагам разбира се, че това е била целта им градейки образа му и ролята му в сюжета- именно да наблегнат, да акцентират на приятелството му, така истинско, необикновено в едни обикновени условия, което създава и усещане, че е идеално и идеализирано дори.

Специално за Али макар да бях гледала сериала имах много въпроси без отговор. newsm78
Фенчето ми даде един който ми се струва много логичен и на място, а сега с повторното гледане открих още един, та най-накрая малко мирясах за Али, за ролята на образа му в СЮ.
Наместих си го в зрителските си възприятия и тълкуването ми на цялата история, на смисъла и посланията от нея.  
Приятелството им ще изиграе много важна роля във втори сезон пряко в поведението на Кузей, както и любовта му към Джемре.
Но понеже все още не е излъчено, спирам за сега, да не издам нещо за вас които не сте гледали.
Наистина ви се радвам на търпението, аз нямам такова, поне що се отнася до сериалите.  Hug

Цитат


gostenka68,  newsm10

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 23:53 от margita9

# 711
  • Мнения: 18 690
Доброо утро Hug Heart Eyes

Отишли сме на втора страница, а това е недопустимо за нашата тема smile3503

Който не е пил кафе, моля


Петя Hug много са ти хубави снимките от Верона и аз имам такава с Жулиета Wink

Днес ни чака много интересна серия Peace

Хубав ден на всички Hug

Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 10:33 от Airra

# 712
  • Мнения: 120


Снимка и на Буура да не го забравите. Невероятна игра направи като Гюней. Това май е и първия сериал, който го започва отначало и го завършва докрай.

# 713
  • Мнения: 18 607
Хай, банда! Heart Eyes Hug
Айра  Heart Eyes Манут  Hug  wavey
Ма как ще го забравим Буура ... невероятен е в ролята на Гюней! Много се радвам, че именно него поканиха за тази роля - невероятен тандем са с Къванч ... И наистина са като Севера и Юга - единият тъмен, нисък, другият висок и рус - супер! Други не мога да си представя в ролите на Гюней и Кузей.
Супер добре подбран актьорски каст, то затова и още не можем да се опомним от сериала, всички играха невероятно! Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 2 475
Хубав ден ви пожелавам!  Hug


# 715
  • Мнения: 18 607
Марийче  Heart Eyes wavey Хубав ден и на теб! До довечера!
Марги  Heart Eyes забравих да кажа за твоя разбор на образа на Али  newsm10 newsm51
едно супер клипче , когато на Кузей вече не му се налага да крие любовта си ...
Скрит текст:


Хубав ден, дружки! До довечера!  bouquet

Последна редакция: вт, 22 апр 2014, 12:38 от queen_fenka

# 716
  • Мнения: 1 012
Момичета, пускам НОВА ТЕМА, защото няма да съм в къщи днес. Като изпишете тази, заповядайте в нея.  Hug

# 717
  • Варна
  • Мнения: 276
кукуууууууууу, сладуркиии, тук ли сте?! Hug Hug Hug

моля ви някой да ми каже, къде отива Дидка? много време ли ще отсъства?

Дидинка
, по- бързо да се върнеш при нас! лек път!

# 718
  • Мнения: 186
Здравейте, мили момичета !
Честито Възкресение Христово !
Нека светлината от неговото възкресение, озари домовете ви с много радост и обич.
 newsm51 newsm51 newsm51

# 719
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
кукуууууууууу, сладуркиии, тук ли сте?! Hug Hug Hug

моля ви някой да ми каже, къде отива Дидка? много време ли ще отсъства?

Дидинка
, по- бързо да се върнеш при нас! лек път!

Кукуууу, ту сме тука, ту не смееее! Hug

Дидка отива на работа в чужбина. Ще отсъства около 6 месеца, поне такова й е намерението. Отива с детето, само двете и няма да й е много лесно, затова й пожелахме късмет и ще й стискаме палци да  е наред всичко. Сигурно ще й е трудно, то на кого и къде ли е лесно, но поне всичко да "в норма".

Общи условия

Активация на акаунт