Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 3

  • 63 569
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Според вас дали по едно 3 в 1 на ден е позволено?  newsm78
Много го обичам , но гледам , че доста захар съдържа  Rolling Eyes

Захарта не е най-страшното в 3 в 1, а химията, която съдържа. Нямаш нужда от нея.  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Да се запиша в новата тема и да ви пожелая страхотни резултати   bouquet

# 17
  • Мнения: 5 405
Аз имам гири от 2 и от 5 килограма. Като смятам, че 2 килограма са малко. Ако сега започвах да тренирам и имаше кой да ми даде информация, бих предпочела гири от 3 кг и от 5 кг.
 
Друга е темата дали да са гири или дъмбели.

Отново ако имаше кой да ме светне в началото, сигурно щях да заложа на дъмбели, които могат да се регулират (да, доста по-скъпи са, но пък ще имаш избор на тежести). Но при тях недостатъка е че са кръгли и не знам как ще се задържаш при гребане, примерно? Дали няма да се търкалят наляво-надясно и да не успяваш да пазиш баланс.

Гири под 3 кг са ненужни, според мен. Винаги може да си напълниш бутилки с вода. Да не говорим пък за майките с деца. Детето ви определено не е 3-4 кг и няма да е завинаги толкова, за да се оплаквате от гири 1-2 кг или пък да си взимате такива Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 15:13 от Merry.

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз пък имам от 1, от 2 и от 4  Laughing Вярно, че първите са на щерката, но все пак само аз вкъщи още помня, че ги има, не че ги ползвам де. Определено, обаче ми липсват такива от 3 кг и в най- скоро време ще поправя тази грешка. Да, зная, че мога да хващам гирите от 1 кг с тези от 2, но ми е много неудобно  Confused

ПП. Мери, огромно благодаря за поредната страхотно оформена и синтезирана тема!  Hug

# 19
  • Мнения: 1
Прави сте , че има много химия в 3 в 1. От утре го заменям с прясно мляко с нес кафе.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 251
Привет,момичета Simple Smile Аз имам питанка-някоя от вас член ли  е на онлайн фитнес клуб "Руми".Иска ми се да знам,упражненията,които се получава за месец,под каква форма са?Само на сайта ги има и само там могат да се гледат,или можеш да си ги свалиш? Благодаря предварително  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 405
Мама на Рош, може да си ги сваляш Simple Smile

# 22
  • Мнения: 251
Мери,благодаря Simple Smile  Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Аз пък да ви се оплача. Само прегрешавам. Като се изнервя и бързо бързо приключвам със спазването му. Тренирам, но това пусто ядене на боклуци прецаква всичко.

# 24
  • Мнения: 1
Loa,и аз съм така. Първият месец бях супер стриктна, но сега вторият ми е много слаба волята. #Cussing out

# 25
  • Мнения: 1 535
Снощи ме домърза  да си готвя месо и открих едни тиквички в хладилника. Такава вкусотия стана с рецептата на Руми за тиквички с млечен сос, че ..  Confused Искам пак.  Joy

# 26
  • Мнения: 5 405
Охх, на тези тиквички и аз съм хвърлила око, ама нямам фурнаааа  Cry Laughing А не знам дали ако си ги направя варени няма да станат гадни  Laughing Но ще пробвам!

# 27
  • Мнения: 17
 Здравейте Hug Отчета след 9-та седмица не е особено дълъг  Joy
Само -1 см.от талията, но като се има предвид "голямото" зареждане след второто завъртане.... може да се каже, че не е лош резултат Laughing
Както казах килограмите не знам как са, понеже сме на почивка и нямам кантар, но другата сряда ще видим Peace
От днес вече стриктно режимна  bouquet
Слънчева седмица  bouquet

# 28
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Охх, на тези тиквички и аз съм хвърлила око, ама нямам фурнаааа  Cry Laughing А не знам дали ако си ги направя варени няма да станат гадни  Laughing Но ще пробвам!

Нямаш ли незалепващ тиган, да ги позапечеш малко от двете страни? Simple Smile Не че не са вкусни и сурови, но ароматът се променя като се позапекат и стават мноооого яки!

# 29
  • Мнения: 17
Охх, на тези тиквички и аз съм хвърлила око, ама нямам фурнаааа  Cry Laughing А не знам дали ако си ги направя варени няма да станат гадни  Laughing Но ще пробвам!


Merry,  друг вариант би бил да ги направиш на пара:) Ако имаш нещо като кошница от фритюрник, слагаш вода в тенджера и кошницата без да влиза във водата и затваряш с капак Peace

Общи условия

Активация на акаунт