Пациентки на ЦРЗ "Надежда" -23

  • 61 135
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 948
gallizia, благодаря ти за информацията.
Мислех, че биопсията е свързана с няколко процедури до сега, но сега с радост научавам от теб, че се прави на 5-ти ден от овулацията. Simple Smile
Доколкото разбирам се прави без упойка?
Има ли значение кога се прави - предния цикъл преди ин-витрото ли,по време на същия цикъл, когато е ин витрото и т.н.?


SAB-f, на мен ми правиха биосията без упойка. Може да има опция с упойка, но цялото чудо продължава секунди и за мен лично няма смисъл от нея.
Иначе биопсията се прави в цикъла преди инвитрото. Взима се 5 дни след овулация, т.е. 5 дни след пункцията, ако има такава. При мен точно така се случи - в деня на пункцията Перси ми каза кога да отида за биопсия. Резултатите излизат след няколко дни. Т.е. ако има трансфер, той ще бъде направен преди да стане ясно какво е състоянието на матката. Ако излезе проблем с биопсията, може да се окаже, че трансферът е обречен...

# 271
  • Мнения: 268
Амини Peace, на мен ми казаха за 5 гр около два часа и половина Thinking

# 272
  • Мнения: 3 404
Амини Peace, на мен ми казаха за 5 гр около два часа и половина Thinking
за това време ми вливаха разтвора+10г Октагам,капката в началото е по-бавна после я увеличават.

# 273
  • Мнения: 51
Някой беше казал, че има ценоразписа на болницата? Може ли да го качите тук, че да не се чудим и да питаме постоянно за цени?  Hug Hug Hug

# 274
  • Мнения: 19 692
Някой беше казал, че има ценоразписа на болницата? Може ли да го качите тук, че да не се чудим и да питаме постоянно за цени?  Hug Hug Hug

Буциииииии, давай ценоразписа Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 910
daine, стискам силно палчета!
mishoko , сигурна съм,че ще успеете! Не падай духом-ние сме с теб! Имам шесто чувство,че може и две да дойдат после !  Hug Hug Hug
Момичета, кажете как стои въпроса с лапаро/хистеро по здравна каса. От личният лекар ли се взима направлението за интервенцията? Когато ти назначат лапаро след това ли носиш документите? Извинявам се,ако питам елементарни неща,но във вас ми е надеждата!  Hug

# 276
  • Мнения: 19 692
Момичета, кажете как стои въпроса с лапаро/хистеро по здравна каса. От личният лекар ли се взима направлението за интервенцията? Когато ти назначат лапаро след това ли носиш документите? Извинявам се,ако питам елементарни неща,но във вас ми е надеждата!  Hug

На мен ми казаха, че ще ми попълнят направление на регистратурата. Ако ще си искаш от ЛК, ти трябва направление за хоспитализация N7, а то трябва да е валидно до един месец от датата на издаване (по КП 147).

Това е, което ми дадоха като информация на мен.

Иначе първо си назначи датата за операцията, за да не се окаже, че графикът е запълнен и направлението да ти "изгори".

# 277
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Бръмби , аз вливах 7 гр. Октагам , вляха ми го за около 2 часа и половина , трябва да пиеш водичка , нямах никакви странични ефекти от него , освен че така ми срина имунната система , че после три месеца пих изопринозин /помниш , че съм се оплаквала нали   Mr. Green/

# 278
  • Варна
  • Мнения: 7 147
някой от момичетата , няма ли да чака днес , да губим време заедно  ?   newsm78

Аз тръгвам след малко натам... За 14.20 ми е часа при Шефи. С очила и червени боти ще бъда...   

 Hug супер , ще те потърся , ние сме от 13: 05 ч. Но мисля че ще се засечем   Mr. Green   bouquet


То пък тъкмо се наговорихме и графикът да вземе да си върви нормално...  newsm78 Предполагам, че си си била тръгнала в два часа. Аз чаках не повече от 10 мин. днес...  Shocked Чудо невиждано!!!

# 279
  • Навсякъде и Никъде
  • Мнения: 126
 Peace

# 280
  • Мнения: 161
stefa  Hug
Мацки,утре някоя за пункция има ли...за да се страхуваме заедно?!  Grinning

# 281
  • Мнения: 817
Daine,  аз съм на пункция утре  Peace.

# 282
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте мои приятелки, покрай цялата какафония с мен забравих да питам най-важното. Имате ли идея след такава операция 2 години ли трябва да чакам преди бременност, защото ако е така ще се застрелям със сигурност  Sad Sad Sad

# 283
  • София
  • Мнения: 23 172
не, те матката не са я рязали.
аз след секцио получих разрешение на първата година.
иди на преглед като се възстановиш и си поговори с доктора.

# 284
  • Перник
  • Мнения: 1 920
не, те матката не са я рязали.
аз след секцио получих разрешение на първата година.
иди на преглед като се възстановиш и си поговори с доктора.
Благодаря ти, така и ще направя, просто тази сутрин се събудих с този въпрос и меко казано изпаднах в шок като си помислих, че трябва да чакам 2 години.

Общи условия

Активация на акаунт