Пациентки на ЦРЗ "Надежда" -23

  • 61 173
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 416
Моят втори опит с трансфер на 5 ден с прекрасен ембрион отново завърши неуспешно с резултат 0,1. Вече се отчаях, момичета.  newsm45 Всичко е наред и при двамата, а не се получава. Незнам вече какво се случва и къде е проблема, че не става. Уж нямало причина и нормално да забременея, а не се получава и това е smile3511
    Много съжалявам  Hug Hug Hug

# 241
  • Мнения: 263
Ами единственото, за което се сещам и което не сме правили са само генетични изследвания, но немога да открия др Персенска по тел. - в деня на ЕТ ми каза да й се обадя след 14 дни, може би има нещо предвид за следващия МЦ, ама как да стане.
Благодаря ви момичета за подкрепата, но вече не ми остана емоционален и финансов резерв  smile3518

# 242
  • Мнения: 745
BoDill миналият път бяха закъснели с пункциите нещо и при Райков закъснението беше от близо 3 часа, та не е много сигурно! Случвало ми се е както да влизам на време при Шефкетова, така и да чакам по 2-3 часа, индивидуално е всеки път!
Последният път като бях в клиниката и снимах ценоразписа, който е между вратите, ако някой мисли че ще е от полза ще го пусна  Hug

 Mr. Green Буци , ужасно е   Hug каквото е такова , ще чакаме ...  Whistling
 Лично моето мнение е да го пуснеш ( ценоразписа )  , но ако може на първата страничка , за да се насочваме по- лесно  Heart Eyes Лаоарото с направление е 500 лв - хистерото 350 лв.  може би в комбинация има някаква отстъпка  newsm78
 някой от момичетата , няма ли да чака днес , да губим време заедно  ?   newsm78

# 243
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Честито Възкресение! Много здраве щастие и сбъднати мечти! easter

neji радвам се, че вече си добре нека лошото да остане в миналото и скоро да се похвалиш с положителен резултат.  Hug Hug
  Hug Hug Hug благодаря

# 244
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Христос Воскресе! Дано сме здрави и домовете ни са изпълнени с любов!
Нежи, много съжалявам за това, през което си преминала. Дано всичко лошо е вече зад гърба ти Hug


 Hug Hug Hug благодаря, дано вс е в миналото

# 245
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Моят втори опит с трансфер на 5 ден с прекрасен ембрион отново завърши неуспешно с резултат 0,1. Вече се отчаях, момичета.  newsm45 Всичко е наред и при двамата, а не се получава. Незнам вече какво се случва и къде е проблема, че не става. Уж нямало причина и нормално да забременея, а не се получава и това е smile3511
    Много съжалявам  Hug Hug Hug
Не се отчайвай, вс ще си дойде по местата  Hug просто въпрос на време

# 246
  • Мнения: 161
mishoko,много съжалявам!Горе главата,не губи вяра! spoko  Hug
И аз съм с  два неуспешни опита,сега съм в процес на трети...Вие каква спермограма сте правили?Питам,защото при обикновената при нас не се видя,че имам проблем.След като по наше желание направихме разширена по Крюгер се видя,че има проблем с морфологията.Отидохме с нея при д-р Стаменов и го попитахме сега какво ще правим,а той беше толкова изненадан и объркан от резултата(колкото и ние де)"Ама кой ви каза да пускате по Крюгер, сами ли сте го решили?!"Много учудено ни гледаше.Каза,че ще намерим решение,пък да видим.Сега ще правим ИМСИ.Ох,дано да стане този път,че ще ми е последен!Прегръщам ви момичета,успех на всички!  Hug

# 247
  • Варна
  • Мнения: 7 147
някой от момичетата , няма ли да чака днес , да губим време заедно  ?   newsm78

Аз тръгвам след малко натам... За 14.20 ми е часа при Шефи. С очила и червени боти ще бъда...   Sunglasses

# 248
  • София
  • Мнения: 2 130
mishoko  много  Hug от мен и няма да се предаваш.
И при нас нямаше проблем, освен мойте тръби, които бяха  прекъснати и пак успяхме чак на 5 път. Правиха ни и генетични и те бяха идеяални, но поне така си знаехме за после и не се притеснявахме.
Събирай сили и парички и не се предавай  Hug, ще се получат нещата.

# 249
  • Мнения: 745
някой от момичетата , няма ли да чака днес , да губим време заедно  ?   newsm78

Аз тръгвам след малко натам... За 14.20 ми е часа при Шефи. С очила и червени боти ще бъда...   

 Hug супер , ще те потърся , ние сме от 13: 05 ч. Но мисля че ще се засечем   Mr. Green   bouquet

# 250
  • Мнения: 703
Ами единственото, за което се сещам и което не сме правили са само генетични изследвания, но немога да открия др Персенска по тел. - в деня на ЕТ ми каза да й се обадя след 14 дни, може би има нещо предвид за следващия МЦ, ама как да стане.
Благодаря ви момичета за подкрепата, но вече не ми остана емоционален и финансов резерв  smile3518
И ние сме с неизяснен стерилитет и на мен д-р Стаменов още преди да сме направили и първото ин-витро ми каза да пуснем генетични изследвания. Както и да е...
Искам да попитам на кой от телефоните на първа страница трябва да звънна за разяснения и предварителна подготовка за хистероскопия, а и за това че когато трябва да я правя са празничните дни и едва ли ще има кой да ми вдигне, за да си запиша час. Въобще не знам как да процедирам. А и да ви попитам вас от личния ми лекар ли трябва да взема направление за хистерото?

# 251
  • Мнения: 263
 daine обикновенни са и двете спермограми, дори на пункцията биоложката каза, че може да пуснем разширена ако искаме, но според нея и там ще излязат ок нещата и дори каза, че тя е забременяла нормално с много по-лоша спермограма. Ами като се свържа с др Персенска ще видим какво ще правим оттук нататък.

# 252
  • Мнения: 161
Съветвам те да пуснете една разширена спермограма със SDI тест,-около 200лв мисля,че беше.Дано да нямате проблеми там де,но за всеки случай!  Peace

# 253
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
daine  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

allaya хостел Таити,мисля че правят и отстъпка за пациентите на Надежда.

Кой автобус се ползва от болницата до хотела



Синя фея- незнам,до сега неми се е налатало да оставам,но пък и винаги сме с кола.Виждала съм трамвай номер 5, даже мисля че е последната спирка на трамвая.

mishoko  Hug  Hug Hug

# 254
  • Мнения: 263
 daine и какво се прави, в случай че в разширената има проблем? може и на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт