Звездни компромати- 206 част

  • 55 225
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 199
В краката на Кара сякаш някой е гасил цигари...

# 136
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И аз гледам предаването Wink Измежду представените тази вечер таланти, Дара не изпъкваше, има много талантливи деца Heart Eyes

Понеже сина ми е фен на предаването съм принудена и аз да гледам.
Та, прави ми впечатление едно-за трети път се случва да продължават напред деца, които откровено пеят фалшиво, за разлика от такива с много добри гласове. Не знам, явно хората, които гласуват не разчитат толкова на певческите данни, колкото на симпатичността на малките деца Confused Днес, например, имаше едно момиченце, ако не се лъжа се казва Никита, която пя песен на Риана и то изключително добре, но не продължи, за разлика от едно 7 годишно, невероятно красиво дете, което обаче пее не особено добре.
А Дара ме съсипа направо-има потенциал, но такова фалшиво пеене Whistling Майка й наистина не изглеждаше особено добре  Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 5 672
Изпаднаха ми едни снимки във фейса. Не са на звезди, но нашите някой път изглеждат не по-малко потресаващо: Не е за хора със слаби сърца.

# 138
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 234
Днес се е родил преди 125 години Чарли Чаплин:

 

# 139
  • София
  • Мнения: 1 079
Днес се е родил преди 125 години Чарли Чаплин:

Скрит текст:
 
[/quote
Велик, по-велик, най-велик!:love: Heart Eyes Heart Eyes
И аз исках да пиша за Чарли, обожавам го и се прекланям се пред таланта му!

# 140
# 141
# 142
  • Мнения: 8 583
Ако оправи тези рунтави вежди,може и да заприлича на нежна жена,сега ми прилича на един приятел на ММ ,и той с такива вежди при него обаче е една

# 143
  • Мнения: 10 790
Кое е новото гадже на Славена, знаете ли?
http://life.dir.bg/news.php?id=16525351

# 144
  • Мнения: 6 743
...най-неискреното нещо, което съм виждала от години...

Родът й произлиза от Болейн, нЕма отказване Mr. Green
Такива са ми мислите за нея, още откакто четох, че е планувала да става принцеса още преди да се запознае с Уилям и с цел се е записала в неговия колеж. Не ми изглежда като влюбена жена и това е Rolling Eyes.

Преди време четох статия от Алена, която разглеждаше астрологичните им карти и тълкуваше.Тя пишеше, че Кейт и Уилям са свързани кармично, в предишен живот тя не е могла да стане принцеса не им е било разрешено да се оженят/, но сега това се случва и е в реда на нещата.Като стана ясно, че това е в реда на нещата, между тях има любов, разбирателство и хармония, водеща в двойката е Кейт  Grinning

# 145
  • Мнения: 3 331
Преди време четох статия от Алена, която разглеждаше астрологичните им карти и тълкуваше.Тя пишеше, че Кейт и Уилям са свързани кармично, в предишен живот тя не е могла да стане принцеса не им е било разрешено да се оженят/, но сега това се случва и е в реда на нещата.Като стана ясно, че това е в реда на нещата, между тях има любов, разбирателство и хармония, водеща в двойката е Кейт  Grinning
Изобщо някой вярва ли на подобни глупости?!

# 146
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Явно да.
На мен Кейт на фона на кралското семейство ми е прекрасна.

# 147
  • Мнения: 4 245
На мен Кейт ми е много, ама много симпатична - толкова чаровна усмивка има това момиче! Стилът й на обличане пък ми е просто любим - рядко не ми харесва как е облечена.  

Кейт (роклята е страхотна) и Уилям - https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/t1.0-9/145854 … 8&oe=53CD4579

Когато Славена Вътова стана Мис България изобщо не ми хареса. Квадратно лице, чело два пръста, викам си - егати примАта! Преди две-три години обаче я видях на живо (не я познах веднага), само си помислих - какво хубаво и миловидно момиче. Изненадах се колко по-добре изглежда на живо. Гаджето й обаче с тази прилепнала тениска има доста... кънтри вид, не ми харесва изобщо. Само да не го видя и него на живо  Laughing

Кайли Миноуг с рокля на Зухаир Мурад, за австралийския Воуг - https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1660837_ … 33115315823_n.jpg

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 12:33 от Tess d`Urberville

# 148
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Уаааууу, каква прекрасна, уникална изработка, рокля на Кайли Миноуг Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 1 110
Според мен Кейт е образ, който обществото иска да вижда. Мила, усмихната, добра и прочее. Едва ли, ако не беше херцогиня щеше да ни впечатли толкова. За красота има много по-хубави кралски особи като тези от Арабския свят. Неоспорим е факта, че тя се справя прекрасно с всичко и хората я харесват, аз също по един особен начин.  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт