Целулит - 6 тема

  • 97 121
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Ти какво целиш? Да се храниш здравословно, да отслабваш?

# 16
  • Мнения: 0
Ами искам да махна целулита,но нямам много кг за сваляне (3-4),затова се чудя вече какво да правя.Опитвам се да се храня по-здравословно за да некачвам кг и за да незадълбочавам целулита повече.

# 17
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Ами искам да махна целулита,но нямам много кг за сваляне (3-4),затова се чудя вече какво да правя.Опитвам се да се храня по-здравословно за да некачвам кг и за да незадълбочавам целулита повече.
Целулитът е резултат от няколко фактора- заседнал живот( Embarassedкакто правя аз напоследък),пушене( Embarassed,добре че успях да махна и тази гадост) и някой последици от напредване на възрастта, а и храненето с повечко сол, което провокира задържане на течности под кожата. Доколкото се просветих, има най-различни видове целулит, та май първо трябва да се види кой точно вид сме си лепнали. В един Ит.форум прочетох, че единственият изход е липосукция Sick #CrazyТ.е. след като сме си го прихванали, единственият начин е да се оръсим яко при някой естетичен хирург и да махнем проблема Crossing Arms Ама понеже аз съм против крайни агресии към моето прекрасно тяло, което по моя вина страда,щото се тъпках и прекалявах с какви ли не гадории, та сега искам да му помогна да си възвърне нормалния вид с масаджи, пиене на много вода и гимнастика.
Относно здравословното хранене,Емилия, си на правилният път! Важното е да поискаш, после ще намериш и правилните начини и ще се научиш да уважаваш, да се грижиш и да цениш собственото си тяло така както се грижим за разни елуреди, които сме закупили с огромно желание и след всяка употреба си ги чистим най-редочно и с голямо внимание. Понеже тялото си го имаме за даденост, понякога забравяме, че и то има нужда от основно прочистване(спомнете си постенето на нашите прадеди,не е било случайно) и ранното лягане и простите храни без микровълнови фурни и т.н.
Ох, милички, извинете за дългото писание, ама нещо се олях Hug

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 713
Записвам се и аз, имам лек целулит, който започва да ме дразни. Оглеждам се за ръчен масаж и някакъв продукт за мазане, чета предните теми по въпроса.
Ако някой може да препоръча ръчен масаж в района на Младост (или по-далече) моля да ми пише. Praynig

# 19
  • Мнения: 0
Danilu,благодаря за подкрепата! Wink И аз съм против крайните и агресивни намеси,затова ще се мъчим бавно,но славно с тази гадост Simple Smile

# 20
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Danilu,благодаря за подкрепата! Wink И аз съм против крайните и агресивни намеси,затова ще се мъчим бавно,но славно с тази гадост Simple Smile
Според дебелите книги и мъдрите глави, не е добре да ненавиждаме противника си,в случая Целулита. Какво имам предвид, да не го наричаме "гадост". Когато мъж ми повече от година и половина имаше необясними припадъци и аз отначало ги наричах "гадини". Споделях и четох много техники и молитви, за разрешаване на проблема newsm78 Thinking Попаднах на най-различни автори, най-странни техники за лечение, но си спомням в една книга, един психиатър съветваше, да седнем и да си поговорим с нас самите, къде е проблемът и защо ни е дошло до главата. Да му дадем име, нещо мило, аз нарекох припадъците "Фани" и всеки път й пожелавах едно приятно околосветско пътешествие Mr. Green Сега така правя и с целулита. Говоря си с моето тяло,докато го масажирам, а и на целулита смятам да поръчам един билет за околосветско пътешествие. Фани ще си намери компания Wink Laughing Виж, забравила съм да му дам име! newsm78 Ще му измисля нещо след Великден Mr. Green Така че, ако искаш да победиш, първо се зареди с много любов и после остава да се радваш на резултата Peace Hug

# 21
  • Мнения: 817
Ползвам вендузи 2-3 пъти седмично.Сега ще почвам да си правя и маска на краката и дупето с хума,накакво масло.и кафе.Увиваш се с домакинско фолио и стоиш 1-2 часа.Хума си взех,но се оказа,че нямам фолио Laughing
Копирам как се прави маската,ако някой се интересува:
От няколко години пролетта, заедно с очистващия хранителен режим и повишената двигателна активност, правя маска за крака и дупе от кафе /не утайка, хума и масло /арганово, шипково - фантастично е, между другото/, смесвам ги в пропорция с топла вода да стане хомогенна маса като крем, след това с бояджийска четка си омазвам краката, увивам с домакински найлон такъв за свежи продукти, обувам един стар анцуг за такива цели, стоя така известно време /от половин час до два часа/, след това в банята масажирам внимателно вече цялото тяло за ексфолиация и измивам. След две-три такива процедури през ден има значителен ефект върху целулита, кожата и обиколката на бедрата и най-вече дупето.
И без да диетувате и спортувате става, но със, гарантирам видим ефект.

# 22
  • Мнения: 239
Wind, тази рецепта звучи твърде добре, за да е истина.  Сподели, моля те, лични впечатления, след като направиш няколко процедури.   Sunglasses

# 23
  • Мнения: 817
Вече два дни го правя.Е,аз не очаквам чудеса само с тази маска Blush ,но пък в комбинация с тренировки ,масаж с вендузи и пиене на вода -надявам се да има резултат.Лошото при мен е,че аз не се храня много правилно ConfusedМного,ама много обичам шоколад и сладки неща и ям почти всеки ден Embarassed

# 24
  • Мнения: 0
Привет и от мен:)
Искам да попитам някой има ли повече информация или правил ли си е процедура "криолиполиза"?
Аз доколкото разбрах е сравнително нов метод за премахване на някаква част мазнини...но не мога да намеря мнение на някого, който е правил самата процедура!

Мерси Simple Smile

# 25
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен! Ще ми се някой да даде отзиви ако е ползвал този серум, който сега доста рекламират http://edieta.bg/anticeluliten-serum-kreuterhof?gclid=CLzeutGk8r0CFWjKtAodx18ALQ
Благодаря предварително Simple Smile

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
 Честито бебче на Алена, която и аз искам да поздравя за начина, по който изглежда след раждане! Да расте здраво и щастливо!
Момичета,  моля споделете по ваши впечатления LPGто  дали по - скоро намалява обиколки или маха неравностите? Чудя се дали  да си направя една серия процедури LPG или кавитация?

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426


Благодаря  Peace Margi  Blush

... LPGто  дали по - скоро намалява обиколки или маха неравностите? Чудя се дали  да си направя една серия процедури LPG или кавитация?

И двете прави  Peace

За чуденето - ЛПГ  Peace

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Мерси Hug

# 29
  • Мнения: 198
Алена, бях чела, че по време на бременността си правила масажа с вендузите. От кой месец започна и всеки ден ли се правят? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт