Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 74 Време ли е за истината ?

  • 17 559
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
# 676
# 677
  • Мнения: 3 606

Много ясно че няма Ямкер,поне докато не признаят че има няма да повярвам

# 678
  • Мнения: 2 685
Може би и Ямур си има някакви качества, за които ние не знаем. От друга страна Ханде може да харесва  мъже над 30  Mr. Green  Whistling Все тая, сериала да върви пък ако ще не знам с кой да са  Mr. Green

   Как да върви сериала , като той е подвластен на емоциите на всички .
   Не си обяснявам , държанието и поведението на продуцентите . Къде са те в картината на сериала си . На продукта от който се очаква да печелят пари. Оставям с впечатлението ,че се работи без никаква идея за следващите 24 часа , камо ли за 2 месеца напред . Напразнуваха се  за 39 серия и оставиха всичко на самотек .Няма ПР , падащ рейтинг , Беаз шоу , подскачаща Ханде , любовния Керем  , овъртоления сценарий пишещ се от 5 човека . Това,  ако е бизнес -  #Crazy. просто каша.
Ямур е доста посредствена и като актриса и като жена , няма житейски опит ,  няма дълбочина в никакъв аспект , да не говорим , че не съвпада с модела на К за жена от списанието  hahaha hahaha hahaha

# 679
# 680
# 681
  • Мнения: 33 428
Веси, намери снимки на Кирето , моля те  Stop Mr. Green

# 682
  • Мнения: 3 606
Веси, намери снимки на Кирето , моля те  Stop Mr. Green
Тери вдигнах ли ти кръвното?

# 683
# 684
  • Мнения: 12 719
Здравейте  Hug Heart Eyes Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=777600.0

Новата тема ви пускам и искам да видя гласовете в анкетата  Peace

Защото ми дойде в повече всичко и ще си подарява суетшъра на Найк щото на нея и било студено да замръзне ако иска така и не я захараесах винаги заради Керем я възприемах ,но вече и аз не знам ако продължава да закопава така всичко... и най-вече него просто да му мисли  ooooh!

# 685
# 686
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Веси,на теб Ямур да не ти е слабост Mr. Green

# 687
# 688
  • Мнения: X
Веси, намери снимки на Кирето , моля те  Stop Mr. Green



Тери, взе ми го от устата...
О.Чатак е изказал мнение за рейтинга - канала работи по въпроса, дължи се на сървайвър, вярва, че ще оправят сценария и отново ще са на върха
К.Б. и Я,Т. Са си тръгнали от сета заедно днес с кола, явно от там в мола са отушли, а онзи с тях бил от екипа, стига сме пилили нерви, няма Якер, няма Ханкер това е

# 689
  • Мнения: 3 606
Веси,на теб Ямур да не ти е слабост Mr. Green

Не луди ли сте ако беше щях да съм ви казала досега Joy Joy Joy
Просто намерих тези снимки и го публикувах.Нито в ОС нито тук я харесвам Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт