КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 6

  • 121 561
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Мерси за темата.   bouquet
Така и така на козметична тема.Аз пък изобщо не съм доволна от коректора на Decleor от спиание Грация..и още няколко неща.

http://beautifullsin.blogspot.com/2014/04/never-again.html

# 16
  • Мнения: 447
Мерси за темата.   bouquet
Така и така на козметична тема.Аз пък изобщо не съм доволна от коректора на Decleor от спиание Грация..и още няколко неща.

http://beautifullsin.blogspot.com/2014/04/never-again.html

pantera666, тази пудра на Taft наистина е ужасна. И при мен не прави никакъв обем, но пък за сметка на това, косата ми става отвратително гадна и лепкава от нея. Отврат! Sick

# 17
  • Мнения: 768
Мокри кърпи Бочко. Толкова силно ароматизирани, че ме боля главата от тях. Накрая ги изхвърлих.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 067
Да се запиша с 2% цедено кисело мляко Олимпус. Ползвали сме 3,6%, добре си беше. Това като че ли имаше нишесте.

# 19
  • София
  • Мнения: 22 735
Дами, специално за козметиката е хубаво да споделите мнение и в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548519.0

защото влизат много хора, които се интересуват само от козметични продукти и информацията  ще  бъде полезна за тях. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 569
Захар от Кауфланд в прозрачен плик с тъмносин надпис. Много е ситна, точно като пудра захар е.

# 21
  • Мнения: 25
Всякакво месо от Кауфланд  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 14
Ягоди от Лидъл. Бяха зелени, безвкусни и смачкани. Освен това реда на дъното биеше на мухъл.

# 23
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Кисело мляко Пилос от Лидл. Няма по-гадно нещо. Като пресечено и мирише на коза  Close.
Е, то има сигурно пет вида. Аз съм купувала и ми харесва. На нищо не ми мирише.



3,6%. Пълен отврат! От партида до партида винаги има разлика. Може другата да не е такава, но повече няма да купя. Когато един продукт имат претенции, че е качествен, да го правят еднакъв всеки път.
Любимото ми мляко.  smile3501 Вярно е, че понякога се получават разлики в партидите, но по принцип няма друго мляко, което да ми харесва толкова.

# 24
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
И на мен ми харесва млякото Пилос. Peace

# 25
  • Мнения: 768
Щом ви харесва похвалете го в тема за добри продукти. На мен не ми харесва и за това го слагам тук.
Прясното- става, но киселото беше ужасно.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен би ми било полезно, ако не само един потребител се изказва за даден продукт. Може само на него да му е различно мнението, а други да не са на същото.
Затова вметнах за млякото. Даже сега имам в хладилника точно такова. Абсолютно наред си е.

За месото в Кауфланд и аз вече не купувам. Случи се веднъж едни гърди да намирисват, но чак след като ги опекох.
Последно обаче си взимах охладено пиле от там - ОК си беше.

# 27
  • Мнения: 768
Тук не става въпрос за субективно мнение само, или за вкус. Млякото беше пресечено, стоеше на парцали, абсурд да го разбиеш. Едва ли такова точно би харесало на някой. За това помислих да не е до партида. Освен това ми миришеше на коза ужасно. Явно качеството им не е постоянно.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Млякото беше пресечено, стоеше на парцали, абсурд да го разбиеш. ...
E, това вече е различно от предишното ти мнение "като пресечено".
Както и да е, случва се понякога закваската да не хване или да е било много горещо или много студено. Но "нехванало" мляко се усеща и без да е отворено.
Нямам намерение да те убеждавам, че млякото е хубаво. просто казвам своето впечатление за да се отчете от останалите четящи.

# 29
  • Мнения: 768
Още в началото съм писала тези подробности, ама както и да е. На който му харесва да си го купува. Темата е какво повече АЗ няма да купя. За мен един продукт с непостоянно качество не е добър. За миризмата няма да говоря. Нали за това е тази тема- да се знае от кое какво можем да очакваме, а дали ще си го купуваме или не- всеки да си решава.

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 10:30 от Bonbonska

Общи условия

Активация на акаунт