КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 6

  • 121 570
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 700
Ооо, много сте ми полезни с тази информация. Тъкмо си мислех да сменям Нивеа-та с Палмолив.
Даже и конкретна причина нямам, но просто , ей така.
 Hug
аз не бих сменила StopНа Нивеа-та най-много харесваме вкъщи зеленият сапун  лимоновата трева  Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 1 232
Ооо, много сте ми полезни с тази информация. Тъкмо си мислех да сменям Нивеа-та с Палмолив.
Даже и конкретна причина нямам, но просто , ей така.
 Hug
аз не бих сменила StopНа Нивеа-та най-много харесваме вкъщи зеленият сапун  лимоновата трева  Heart Eyes
Joy Joy Joy Не ви ли остават бели следи по плочките? Ултравиолетовият тест пробвали ли сте? Имаше такъв на реклама на ДАВ и други. Аз не съм се виждала как светя...

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471
Аз пък нямам проблеми с Палмолива, а вкъщи от доста време сме с него  newsm78

# 723
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Аз на Палмолив много харесвам душ геловете от серията СПА и по-специално синия - много дълготраен и свеж аромат.  Heart Eyes
Скрит текст:

Сапуните им не ми допадат.

# 724
  • Мнения: 3 961
И аз си взех лимони от Кауфланд. Не намирам разлика с останалите  Peace

# 725
  • Мнения: X
И аз си взех лимони от Кауфланд. Не намирам разлика с останалите  Peace
Какви са лимоните иначе !? Нещо не схванах поста ти .

# 726
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
И аз си взех лимони от Кауфланд. Не намирам разлика с останалите  Peace
Какви са лимоните иначе !? Нещо не схванах поста ти .
Сигурно има предвид, че са си съвсем обикновени, сносни лимони.
И аз преди малко взех и са си наред. Може би има разлика от филиал до филиал.  Peace

# 727
  • Мнения: 2 774
И от партиди  Peace.
Аз имам още поне 7бр. от предишна промоция, нищо им няма.
Cotton_Soft, какво толкова им имаше на тези лимони, че чак така ги заклейми  Laughing.


# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Има едни много гадни лимони, изглеждат като някакъв хибрид между лимон и портокал. Леко оранжевеят, иначе са с формата на лимон, една мека кора и сока им дъхти на нещо, което напомня лимон, ама не съвсем...

# 729
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Тия са гадни,да. И аз съм попадала на тях. Сториха ми се екзотични и си взех, но съжалих като ги разрязах. Странни са ми и на мен.  Peace

# 730
  • Мнения: 1 700
Аз на Палмолив много харесвам душ геловете от серията СПА и по-специално синия - много дълготраен и свеж аромат.  Heart Eyes
Скрит текст:

Сапуните им не ми допадат.
в момента точно  този ползвам  Heart Eyes мирише ми на лято  Mr. Green , за сапуните аз лично не се къпя със сапун и не знам дали оставят някакви следи ММ се мие с тях не съм го питала ,щом не се оплаква  Whistling

# 731
  • Мнения: 888
Лимоните са нетипично големи с дебела кора, миришат лошо и сокът им е с лекарствен привкус.

# 732
  • София
  • Мнения: 22 735
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838548.msg30580664#msg30580664

Общи условия

Активация на акаунт