КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА ДА КУПЯ - тема 6

  • 121 589
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 774
Аз по принцип много обичам шпек Орехите и само такъв купувам, затова и не съм забелязала, че има вече и различен.
2 вида са шпек Орехите - "Гастро" и "Бургас"  Peace, цената беше еднаква и за двата вида.
Не знам кога са пуснали "Гастро", аз го забелязах преди 2 месеца в Китен, купувах и от 2та ....разлика не намерих честно казано, освен в това, че "Гастро" ако не се лъжа е по мек  Rolling Eyes.

# 226
  • Мнения: 1 700
Аз по принцип много обичам шпек Орехите и само такъв купувам, затова и не съм забелязала, че има вече и различен.
2 вида са шпек Орехите - "Гастро" и "Бургас"  Peace, цената беше еднаква и за двата вида.
Не знам кога са пуснали "Гастро", аз го забелязах преди 2 месеца в Китен, купувах и от 2та ....разлика не намерих честно казано, освен в това, че "Гастро" ако не се лъжа е по мек  Rolling Eyes.
вече и 2 вид ли са пуснали newsm78 наскоро купихме луканка Орехите чардаците май се казваше и беше много вкусна  Heart Eyes

# 227
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Цитат
2 вида са шпек Орехите - "Гастро" и "Бургас"  Peace, цената беше еднаква и за двата вида.
Грешиш.Има чист Шпек гастро и Бургас гастро.На еднаква цена са , разликата е в подправките.Гастро означава голяма опаковка,затова са по-големи от стандартните шпеци,които са по около 250-300гр.

# 228
  • Мнения: 2 774
 newsm78 Не разбрах къде греша? В цената, в надписа, в бройката видове?

# 229
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Цитат
"Гастро" и "Бургас"
.И "Бургас" има гастро и "Шпек" има гастро.

# 230
  • Мнения: 20 172
Мерси за темата.   bouquet
Така и така на козметична тема.Аз пък изобщо не съм доволна от коректора на Decleor от спиание Грация..и още няколко неща.

http://beautifullsin.blogspot.com/2014/04/never-again.html
Аз открих идеално приложение на коректора на Деклеор - за шията  Mr. Green Но предполагам, че ти все още нямаш нужда от такъв продукт.  Wink

# 231
  • Мнения: 4 370
Луканкови кренвирши - по зле са и от стандартните. Не че купувам кренвирши по принцип, но след толкова реклами ми стана любопитно да видя какво представляват!

# 232
  • София
  • Мнения: 30 142
Луканкови кренвирши - по зле са и от стандартните. Не че купувам кренвирши по принцип, но след толкова реклами ми стана любопитно да видя какво представляват!

И ние ги опитахме от любопитство в магазина.  Sick Помислих си, че е защото сме отвикнали от вкуса на кренвирши като цяло, но явно не сме само ние.

# 233
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Луканкови кренвирши - по зле са и от стандартните. Не че купувам кренвирши по принцип, но след толкова реклами ми стана любопитно да видя какво представляват!
Закъсняла си с пробата. В началото бяха по-добре. Преди няколко дни отново си взехме, но бяха пълни с големи мазни парчета вътре и въобще не ги ядохме.

# 234
  • Мнения: 4 370
Да, точно с големи мазни парчета!

# 235
  • София
  • Мнения: 30 142
Луканкови кренвирши - по зле са и от стандартните. Не че купувам кренвирши по принцип, но след толкова реклами ми стана любопитно да видя какво представляват!
Закъсняла си с пробата. В началото бяха по-добре. Преди няколко дни отново си взехме, но бяха пълни с големи мазни парчета вътре и въобще не ги ядохме.

Аууу, добре, че сме хванали началния период.

# 236
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 761
И аз взех скоро да ги опитам тези прословути луканкови кренвирши. На мен ми се сториха по-скоро като наденица, но не и като нещо, което може да се нарече "луканково".

# 237
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 313
Сол от Лидл!

# 238
  • Мнения: 495
Галиев термометър http://www.bulgermed.com/каталог%20медицинска%20и%20салонна%20козметика/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B8/Vedo+Eco/110/36 - след измерване е невъзможно да свалиш течността под 36 градуса. 

# 239
  • Мнения: 814
Луканкови кренвирши - по зле са и от стандартните. Не че купувам кренвирши по принцип, но след толкова реклами ми стана любопитно да видя какво представляват!

И ние ги опитахме от любопитство в магазина.  Sick Помислих си, че е защото сме отвикнали от вкуса на кренвирши като цяло, но явно не сме само ние.
Да не сте само вие и ние сме взимали направо са отвратителни аз днес взех 3 да ги опитаме и ги изхвърлихме.

Общи условия

Активация на акаунт