Домакини 37/ тук Влеликден пак дойде, здраве, радост да ни донесе

  • 37 502
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче, само да си се хванала да месиш ще има шамари.Ние с теб добре се наредихме.
Люсито какво прави?

# 16
  • Мнения: 5 997
 newsm45 от 20 броя имам 9 боядисани ,  сега мъжа ми каза че щял да свари останалите 15 без да ги изпочупи, да видим какво ще стане .

# 17
  • София
  • Мнения: 11 706
Марче, мирувай бе жена, мирувай. И с инжекциите трябва да мируваш, нищо, че са много бързи и ефикасни. А с яйцето което ще занесеш в църквата какво се прави? Оставяш само цветята и него си връщаш вкъщи ли?
.........
Яйцето също го подаряваш , както и цветята, бре...ще си го носиш обратно... Joy Joy
Много обичам спагети, а много мразя да ги приготвям. Бавни са ми, па кайма, па сос, па бешамели...тц

Креми, само малко да ме отпусне и ще измеся едно кило. Не мога, иначе ще се гътна окончателно.
................Ние с теб добре се наредихме.
Люсито какво прави?

ам`чи сега к`во да правим...."като куче У каруца" сме...мда.
Людачка не зная какво прави, не се е появявала. Тя е разтревожена за тамошното положение при мама ѝ...Довечера дано да се появи.
Готвя боб, па не увря вече час и половина, а е в под налягането....това изобщо не е хубав боб,...от Полша, а пише" Смилянка", глупости на търкалета ..
пп Джейми, моите от 20 бр яйца, седем са пукнати, но и тях ги топнах в боята. Първото  яйце беше със страхотен червен цвят, после другите минаха към - ту силно розовко...това е. Какви - такива.

# 18
  • Мнения: 99
И аз да се запиша в новата тема!
 И аз ще плача-също като Джейми и моите се изпочупиха-от 20 само 9 оцеляха. Ходих да купувам още яйца и сега съм ги сложила с кристали. Чух се с майка ми-и при нея същата работа-защо така, яйцата ли не биват, взех да се съмнявам вече.
Иначе направих разходка в морската, пих кафенце с приятелки, пазарих и пак се метнах на яйцата и козунаците. Омесих тестото, чакам да втаса-май ще съм нощна смяна, така че съм на линия!
Марче, за разпети петък и аз зная, но винаги съм водила децата да минават под масата, аз като бях дете също ме водеха, възрастни се съм виждала да минават, само баби, които са постили. Но вече абсурд да ги заведа моите ръзмъни, аз също няма да успея да отида, че стягам багаж.
Креми, знам жестока диета ще спазваш-една позната миналата година се беше оперирала и много време след това се пазеше и много неща не ядеше. То хубаво ще отслабнеш, но да се възстановиш бързо е най-важно!
Ма ко, чудни ти са козунаците и яйцата! Много сте сръчни тук всички, браво, браво!

# 19
  • Мнения: 5 997
И останалите така 12 боядисах и като гледам 3 са със сигурност счупени.В събота още ще варя  Crossing Arms и сега се уговорихме с мама за козунака , ще го правим заедно.

# 20
  • София
  • Мнения: 621
Аз ще боядисвам яйцата в събота, днес си поръчах и козунаци.
Лека вечер от мен!  Grinning Hug

# 21
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Момичета, от 27 яйца нито едно не ми се счупи. Много е важно да се варят бавно. В тенджерата сложих 1во малко домакинска хартия, после 1вия ред яйца, после пак хартия и пак яйца и накрая пак хартия. Сложих и една лъжица сол. Включих котлона на 3 /от 6 степени/ и чаках 1 час докато заврят. Не се спукаха, но боите се оказаха много бледи и малко ме е яд. Но това да ни е дерта Simple Smile

# 22
  • Мнения: 900
И аз направих всичко както трябва, но от 30 се счупиха 7. Никога не е било повече от едно на кора. Ще си ги хапнем, зян няма да станат:-).

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Аз пък зарибих мама с козунака с двете млека и тя мина на него. Много го хареса.  Grinning
В неделя тя ще ни посреща.  newsm44

Ели, аз умувам кога тази вечер да сложа тесто за чиабата, та до някое време ще съм на линия. Гледам си др. Куин, ама не дяня много де.  Wink
    Голямата щерка варили днес яйца у гаджето и'.  На 4 пъти (толкова им събирала тенджерата) и само в първата партида, от 11 бр 5 се счупили. Останалите от 40те са здрави. Пита ме как, та и казах да ги вари на тих огън, да не подскачат и така. Без други пинизи.

Мони, ти пък в един съд, на етажи си ги сварила, без счупено...направо ме впечатли! Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 2 265
Добър вечер момичета!

Ма ко, благодаря за новатеа тема! Много е хубаво названието Peace

Утре ще меся пак козунаците... И свекитата искат и нашите само утре за закуска останали...

Марче, много си правя. Не излизам от ютуба... Гледам какво става, как стрелят по хората, иам убити, ранени... Радвам се, че брат ми се прибира здрав вкъщи... засега... Днес дебнах цял ден резултатите от Женевската среща, та това е...

Утре ще пазарувам яйцата, ще боядисвам 40-те големи и 2 опаковки пъдпъдъчи... стават като бижу... Боите са ми най-обикновени...

Марче
, оздравявай мила, много лошо да те боли... Ако имаше начин да ти помогна - щях да го сторя!

Креми, бързо възстановяване...

На всички момичета пожелавам здраве... Това е най-важното...

Не съм малко в час, ям много без да забелязвам... от нервите... ММ ми донесе Курвуазие, та сега и пийвам...

Та, извинявайте, миличките... Просто нямам сили да пиша, не се и усмихвам, много се карам на децата като ми прекъсват гледането.... Сега ММ е у дома, че ми прави абележки за ядене, за викане... трябва ми...

Лека вечер!

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Моите още киснат в банята. Никое време стана.
Аз нямам пукнато яйце, но пък черни ги изкарах  ooooh!
Люска  Hug
Нощна смяна ще има ли?

# 26
  • Мнения: 2 169
Аз съм тук  Wink
Малките заспаха, нещо Деичката ми беше неспокойна днес...Два дни след ваксина сме, чудя се дали е възможно да е от това?  newsm78
ЛюсHug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 900
Вио, възможно е. Дано утре е спокойна вече.
Пекнах рибка, нарязах доматки, тръгнах да търся краставиците и лука. Няма ги никъде. Питам мм къде са, той вика - където си ги прибрала. Да, ама аз не съм, питам да не би да не ги е свалил от колата. И на него му просветва - на дървото са! На кое дърво? Закачих ги на дървото да откъсам джанки на Миша, нали искаше. Та така, за салата му предложих домат със зелени сливи.

# 28
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Вио, наблюдавай я. Към пентаксина е ясно, че няма реакция, защото не й е за първи път. Каква беше другата ваксина, нали каза че две са сложили? На нас на 4м. една ни слагаха, май
Хортензия, в задачата се пита, къде се намира дървото?  hahaha
Марче, питах, защото преди това беше написала, че цветята се оставят, пък аз изобщо не съм в час. Може и да не го направя, ама пък да знам.
Не можем да постем вкъщи. За детето ясно, че не трябва, аз без месо мога да изкарам, но без сирене, кашкавал и яйца, не. А мъжо ако го оставя без месо 40 дни, ще ме заподозре в лоши планове  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 169
Синфлорикс е втората ваксина, Ма ко. Сега чета, че е възможно до 72 часа да има реакция, включително температура  Confused
Хортензия, страхотна салата  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт