Бурята~~La Tempestad~~El Gran Final~~Тема 15

  • 21 367
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 538
Привет темпестади!





Дано Девата на морето им помогне да вземат правилните за живота си решения! Praynig Praynig Praynig


 







Acceso Total - Belinda grabó su nuevo video con @ximenaNR  




Аз ще се съобразя,каквото решите.... Не гледам латино сериали....спрях и прословутия"Капризи на съдбата",въпреки ,че играе Уилям...Гледам си Бурята... Wink WinkАко Химена се пробва,мога да полюбопитствам,но наистина само  Уилям може да ме накара да гледам латино...  Thinking
А на Ели съм и фен ...от години....Наистина ви казвам,че нямам никакъв проблем с външния и вид....Изумява ме това маниакално вкопчване в Уилям....с цената на всичко...
Като казвам,че искам да видя Уилям сияещ и влюбен, дори не визирам  точно Химена...
Просто искам наистина Бог да го благослови с  достатъчно силна любов,която да промени живота му!!!
Моля се това да е Химена....защото чудесно се допълват като характери  и стоят един до друг визуално!!! Praynig Praynig Praynig
Ако не стане... Cryпак ще го мисля и ще се моля за него!!!.... Thinking

Лек ден!

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 14:51 от iss0o

# 721
  • Мнения: 2 474
Буенос диас..Леви,Десни  Mr. Green

хм интересни заглавия  Mr. Green
нека предложим нещо

Бурята приключи,започна Урагана-Уилям Леви и Химена Наварете  Mr. Green

мен не ме бърка особено каквото решите с темите... hahaha но нима имате желание да обсъждате нещо странично  Joy hahaha

Еми ще дойдеш на моя хал..и мен ме изкарва извън обувките...от време на време...а съм спокоен човек  Thinking Mr. Green

Суити,няма да дойде никакъв мустафа тук...няма да го пуснем  hahaha не бой се

# 722
  • Мнения: 3 977
Кате, хареса ми твоето заглавие  Heart Eyes Пък нека другата да си стои, който му се пише нещо за другите, там да си пише  Peace

# 723
  • Мнения: 2 519
ее външния вид на Ели не е лош и аз не съм против....ама виж за този преди операциите не ще съм много за  Thinking..ама няма лошо имала пари...пооправила се е жената  Mr. Green иначе сега си е ок...моите критерии просто са прекалено високи...което е лошо..ама какво да правиш  Crossing Arms такава ми била съдбата

ясно е че тя обаче му се увива като боа  Mr. Green трябва да се освободи,да махне каиша...ама аз започвам да си мисля...че той заслужава,нещо по-добро и от двете... hahaha едната обсебена болна от ревност...другата..ще си го спестя,че ми се карат  Mr. Green ..ама нали

# 724
  • Мнения: 2 474
оо ти нещо да си спестиш...иновейшън hahaha

ех Наваретко и критериите да ти имам  hahaha

# 725
  • Мнения: 3 977
Скрит текст:
Ели

Уилям

Химена

# 726
  • Мнения: 93
Привет,дами..господине  Mr. Green

вие събрание ли си правите докато стигнете до консенсус  Mr. Green

само по заглавието мога да ви предложа нещо..аз не че съм голям фен на мис Вселена...но не трябва ли първо името на дамата да е  Mr. Green

аа не всички риби са така  hahaha


# 727
  • Мнения: 3 977
Само за хора с чувство за хумор, особено за внимание обръщам на  Наваретко
Скрит текст:
Днес във  бг мама
иде радост най-голяма!

С червените ботушки потропа Сюлейман,
на всички върли фенки  носи армаган!

На кой терлици, на кой чорапи,
наметки разни, с плетки чудни,

когато влизат рано, рано,
и вечер късно в бг мама

да мислят само за султана,
в душата им е сладка рана!

# 728
  • Мнения: 2 519
докато сме на зодиакална тематика  Mr. Green
тук за риби и дева много съвместимост няма...ама ако някой се отъждествява  hahaha
Скрит текст:

а да само за султана си мисля аз  Joy

# 729
  • Мнения: 3 977
Това е темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=779183.new#new, ако имате възражения, моля, кажете.

# 730
  • Мнения: 3 977
Еми, добре са уредили Козирозите с Дева  hahaha

# 731
  • Мнения: 2 474
 rotfImbo ау това ли било..пък аз се чудя за какво все на риби...аа край вече ..търся си спокойствието аз...някоя везна или раче....ще си пусна обява вече  Joy

ама според тази таблица...Ели и на уилям и на химена трябва да помогне да забогатеят rotfImbo

# 732
  • Мнения: 7 538
Скрит текст:
Ели

Уилям

Химена


Хриси,май..за овен са прави.....уви...! Wink Thinking
Много сме верни...на емоциите си... било то към хора,идеи,принципи.... Thinking

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 15:31 от iss0o

# 733
  • Мнения: 2 519
мхм .. Ели ще им помага да забогатяват... hahaha остави това ами по таблицата...Тони ще намери спокойствието с Ели ... hahaha уреди се  Mr. Green

ех Хименчето рибки била...  smile3521hahaha хубаво..като козирозите и девата  Joy Joy

# 734
  • Мнения: 2 474
аа Наваретко защо на риби отиде  hahaha тя и девата ти върши работа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт