www.feelunique.com - 10

  • 46 412
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 382
На мен 3-ката ми харесва много повече. Peace

# 691
  • Мнения: 1 162
 Аз видях и трите палитри на урбан дикей преди да поръчам. Тройката е доста розовичка, първата е повече в кафяво. двойката също ми харесва - повече от тройката. Обаче, както тук пишат момичета,  и аз съм с много светла кожа. На мен от трите най ми харесва първата.

# 692
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Аз съм светла и със зелени очи, имам всички издания на нейкид палитрите и всичи ползвам според типа грим, който мисля да правя.

Зависи кой коя гама предпочита - по-розово, по-кафяво, по-златно, дали топло или студено .....  Blush

# 693
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
borisova.iva, много ти благодаря за мнението   bouquet Май ще се насоча към нещо друго.
А вие какъв глос бихте ми препоръчали в ценови клас 10-15 лири?

# 694
  • София
  • Мнения: 191
Аз се отчетох с бронзираща пудра, молив за вежди и спирала на Шисейдо  Peace

# 695
  • Мнения: 4
Препоръчвам този вид глос на марката UD.
Харесва ми, защото  има изстудяващ ментов вкус..за лятото е много фреш.
Но във feelunique мисля, че не се предлага..може да се потърси в другите сайтове.

http://www.urbandecay.com/lip-junkie-lip-gloss/243.html#start=3&cgid=sale

 

# 696
  • Мнения: 808

Много благодаря  Hug, и аз се възползвах преди малко  Flutter.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 272
Айде сега. Съвсем ме объркахте. Аз не съм бяла, по-мургав тип съм, макар, че не наблягам на почерняването, така че не съм от типичните момичета с тен. Но имам лек жълт нюанс и гриморете, които отиват на белокожите момичета не ми стоят добре. Отиват ми по-топли цветове.

# 698
  • София
  • Мнения: 10 344
Айде сега. Съвсем ме объркахте. Аз не съм бяла, по-мургав тип съм, макар, че не наблягам на почерняването, така че не съм от типичните момичета с тен. Но имам лек жълт нюанс и гриморете, които отиват на белокожите момичета не ми стоят добре. Отиват ми по-топли цветове.

Тогава двойката не е за теб, тя е смесена, но по-скоро студена  Hug

Тройката е топла Wink

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Айде сега. Съвсем ме объркахте. Аз не съм бяла, по-мургав тип съм, макар, че не наблягам на почерняването, така че не съм от типичните момичета с тен. Но имам лек жълт нюанс и гриморете, които отиват на белокожите момичета не ми стоят добре. Отиват ми по-топли цветове.
Тогава първата или третата Simple Smile

# 700
  • Мнения: 129

Какви са условията на офертата? Нито в имейлите, нито в сайта намерих информация..
Благодаря предварително!

# 701
  • София / Перник
  • Мнения: 585

Какви са условията на офертата? Нито в имейлите, нито в сайта намерих информация..
Благодаря предварително!

Кодът дава отстъпка от 10 паунда, ако поръчката е 25 паунда или повече!

# 702
  • Мнения: 202
Бравоо-пазех се за 20% намаление тук в БГ-а Вие ко правите с тез кодове Sick #Crazy #Crazy #Crazy-думнах два шампоана на Kerastase-излиззат по 20лв. с кодчето и е супер Peace

# 703
  • Мнения: 3 063
Аз да се похваля, че днес ми дойде поръчката от четвъртък - много са бързи!
Горе-долу съм си нацелила цвета на червилото  Whistling

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446

Какви са условията на офертата? Нито в имейлите, нито в сайта намерих информация..
Благодаря предварително!

Кодът дава отстъпка от 10 паунда, ако поръчката е 25 паунда или повече!

До утре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт