Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-197 тема

  • 50 739
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 691
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте пазители на ''семейното гнездо''!  Hug

Дори, Ванче  Hug

Така е - едни пътуват, други страдат, но... животът продължава и всеки преживял, каквато и да е лична трагедия знае - връщане назад - няма  Sad
Така, че много по-добре е да гледаме ведро напред и да отклоним погледа от лошите неща помага най-лесно да се преодолее трудност, каквато и да е тя.  Peace

Затова аз, например съм тук  Simple Smile - тук намирам и утеха, и радост, и много хубави емоции, и най-вече много приятели!  Peace

Надин  Hug много забавен клип си открила, освен руската идея и песен, са вкарани и други образи на Енгин, че даже и  Wink аржентински актьор звезда от сапунени сериали / нали преди време ги попоглеждах...  Simple Smile, та го познах/.  Peace

А за Гришо... - да е жив и здрав, да печели нови и нови турнири!   bouquet

Скрит текст:


Григор Димитров си направи чудесен подарък за своя 23-и рожден ден, след като се класира за първи път в кариерата си за полуфинал на турнир от „Мастърс” сериите.

Това стана факт, след като българинът се наложи с 6:2 и отказване над Томи Хаас (германецът се оплака от болки в рамото).

След срещата, още на корта, организаторите зарадваха българина със специално приготвена торта. Рожденикът обаче се наложи да опита от сладкиша по странен начин, тъй като неговият треньор Роджър Рашид буквално размаза тортата върху лицето му.

„Как изглеждам”, пошегува се Гришо с усмивка и изобилие от сладко по лицето.

С победата си днес Григор Димитров си гарантира 360 точки за ранглистата, които по всяка вероятност ще го изстрелят за рекордното за него 12-о място в класацията на АТР.




# 692
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Wink аз пък сега открих и кадър от клипа, който ни забавлява днес  Simple Smile



И нещо забавно - зодиакално  Wink

Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 613


Мелиса в Кан

Последна редакция: сб, 17 май 2014, 00:00 от дороти 15

# 694
  • Мнения: 613


Цвети,Ваня  честито на нашата любимка и на ЕА  , за КПА и  Илкин.
 

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Дори, Туба не за първи път побеждава в тази анкета - миналата година с ролята Мелек също, а и преди това с Хасрет и дори през 2011г. пак с Енгин превзеха тези категории / само, че с различни филми  Wink/.

# 696
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 697
  • Мнения: 659
Ваня, Цвети, Дори, Надин, Hug Hug Hug Hug
И аз да се разпиша в камерния ни състав. Simple Smile
Дали не ни се обаждат за новини от нашите екскурзиантки? newsm78

# 698
# 699
  • Мнения: 659
Добро утро! Simple Smile Hug   bouquet

# 700
# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Събота е, ден за повече почивка и забавления!  Simple Smile

Скрит текст:





Снощи отново беше геройство да пуснеш пост във форума  Mr. Green, с тези аварии или профилактики, съвсем се губим...  ooooh!

Рали  Hug не зная как, кога и от кого точно ще получим новина за  Wink отлетелите ни птици, ама... стискам им палци да открият това, което търсят - дано стигнат до сет и срещнат някой  Praynig например Туба  Peace

# 702
  • Мнения: 659
И от мен пожелания за приятен, слънчев и спокоен ден. Hug   bouquet Hug



Цвети, Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 7 893
Какво общо има Мелиса с Туба или със сериала, които е в заглавието на темата Shocked Може и да има, аз да не знам  Peace

# 704
  • Мнения: 613
Хубав ден дами!



Рали,Цвети,Ваня Hug

 Цвети за 2011 знаех,но тогава освен  името й,друго нищо за Туба Embarassed



Благодаря за инфото. Hug

Форума вече дано е приключил с профилактиката,че тези дни беше мисия невъзможна.Предупредени бяхме,но това не променя много трудният достъп.


Тази снимка  предполагам е от  реклама или фотосесия ?  От роля не е,  сигурна съм.

16,00 Диема Фемили Огнено сърце


Като си нямаме ново за КПА
,имаме си стари епизоди.

Общи условия

Активация на акаунт