ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 209 851
  • 1 130
  •   1
Отговори
# 855
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Ред Канапе не работят с полуфабрикати. Нещо се бъркате вероятно.

# 856
  • Мнения: 2 071
Yasmina, има цял затворен аквариум за пушачи, но не знам как е вътре - дали е много задимено…

# 857
  • Мнения: 354
Уж да. Интериора всичко беше на ниво. Само храната не. Може да не е точно полуфабрикат, но не беше както трябва. И така са почти всички заведения във Варна, които съм посещавал. Скъп лъскав интериор и лоша храна.

Ред Канапе не работят с полуфабрикати. Нещо се бъркате вероятно.

Последна редакция: пт, 04 фев 2022, 10:39 от Дмитри

# 858
  • Мнения: 1 513
Обикновен град,като много други в страната с хубавите и лошите му ресторанти. Подкрепям мнението,че Ред Канапе НЕ работят с полуфабрикати,вероятно е станала грешка с локацията  Satisfied Там сервират рибай,кобе и т.н.....е не на обедно меню разбира се. Може да пробвате Старият Чинар, Марше с обедно меню (прчетох ,че се интересувате специално) Тилилей незнам дали работи все още,там винаги съм опитвала страхотни неща а и са изцяло здравословна кухня но супер вкусна.

# 859
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Не се чувствам лично засегната, но да споделя че преди десетина дена бях в Бургас. По центъра всичко е хлопнало кепенците-нямаше и кафе къде да пием. Повъртяхме се, повъртяхме се, ядохме по един дюнер и си тръгнахме. Леко страшно ми стана.

# 860
  • Мнения: 8 759
До работа има ресторант Континентал, препоръчвам ако имате някакви ангажименти  в тази част на града, тъй като не е много удобна локацията.
Но е без синя зона и с паркинг.

В събота имат брънч, ходих два пъти харесват ми.

Е, не е като брънч на Марше или 4312, но пак е вкусно:

 https://facebook.com/continentalrestandbar/

# 861
  • Мнения: 424
Здравейте! От утре до неделя ще сме във Варна с деца, ще сме в Гръцката махала и може ли да ми препоръчате ресторанти наоколо и центъра на нормални цени.

# 862
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Минали години сме сядали в Пико (това е на южния плаж, веднага след басейна) и винаги ни е харесвало, а тези дни четох добри отзиви за Печката, но не знам нищо за цените им тази година Sad

# 863
  • Мнения: 2 071
Печката е ОК, 10 лв тройка кюфтета с гарнитура мисля Simple Smile
Ние харесваме и Мънкис от заведенията на алеята.

# 864
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Печката, Monkeys. Препоръчвам и ресторанта, който е на мястото на бившата екстраваганца (рибарския плаж), но името ми бяга

# 865
  • Мнения: 681
В Мънкинс е паднало много нивото.Малки порции,влагане на продукти с ниско качество.Вчера бяхме там,доста неща консумирахме-и салати и гуакамоле и разядки,хапнахме и сьомга.Толкова безвкусна и гадна храна не бях хапвал.Иначе цените са в небесата,като за скъп ресторант.Не препоръчвам!!!

# 866
  • Мнения: 8 759
Харесвам Джанъм. Също и Бурата. И Дъ бей в Дружба, но цените не са от най-приятните.


Има някакъв нов ресторант Боха и на мястото на Goldfish, пак в комплекса ….имате ли отзиви за тях?

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 11:12 от alethea

# 867
  • Варна
  • Мнения: 223
Как са цените в Джанъм? Някъде има ли публикувано меню?

# 868
  • Мнения: 8 759
https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x40a453698e24b237%3A0x1a21 … kQ7ZgBKAV6BAgVEAc

Винаги когато се интересувам от ресторант и менюто, поглеждам заведението в Гугъл Мапс. Често има качени снимки Simple Smile

https://glovoapp.com/bg/bg/sofiya/djanam-steak-house-sof/?utm_ca … source=googlemaps

Това са цените в софийския ресторант.
Предполагам са еднакви, не си спомням конкретни.

# 869
  • Мнения: 1 997
От на Джанъм по неприятни цени няма Wink
На The Bay цените са нормални за качеството и обстановката, но цената на паркинга няма да крия ме подразни 12 лв. за 4те часа в ресторанта. Може да направят някакъв жест към посещаващите го - предни години беше 5 лв. твърда цена.

Не знам какво влага питащата в "нормални цени" - с изключение на Капитан Кук и Джанъм всичко друго което претендира за качество са в една ценова категория. В тях не включвам Норд и Пико - не бих седнала там.

За места с деца - Мистър Баба и Долче Амаро ( на ПортВарна ) имат детски кътове. Май и в Стария чинър има.

Един съвет - направете си резервации

Общи условия

Активация на акаунт