Ясновидци/врачки - тема 23

  • 205 921
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 662
Добра вечер и честита ни нова тема, последната я направихме само за месец.

Браво на нас  Hug

Да вмъкна: престраших се и изпратих снимки  - хич не обичам подобни неща, особено когато трябва да пращам и чужди  снимки на трети лица, които изобщо не познавам.
Аз принципно дори като ходя при врачките не обичам да показвам снимки...
Но както й да е, пратих.Застраховах се и питах за човек, който грам не ме интересува, не исках да пускам на този, който всъщност ме интересува.
Ами жената ми е отговорила, че с този освен че сме приятели не може нищо да има, че той си има бля бля и всичко, както си е да му се невиди  Whistling
И сега как аджеба да нахалствам и да питам за другия, ще се усети, че я тествам.
А няма как и през друг емайл да питам, нали има вече моята снимка и дата  Sad
Много се о*аках  Sad
Кво ти пука.Пишеш нов въпрос който действително те интересува,извиняваш се,че неможе да се довериш веднага,което е нормално и това е.Драсни координати,как се плаща и т.н

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Христос Воскресе.

Аз искам пак да питам за Валентин от Триадица - т.е по-общи неща ли говори и верни ли са прогнозите му?

Тези гледачки от Перник какви такси имат?

# 17
  • Мнения: 13
Добра вечер и честита ни нова тема, последната я направихме само за месец.

Браво на нас  Hug

Да вмъкна: престраших се и изпратих снимки  - хич не обичам подобни неща, особено когато трябва да пращам и чужди  снимки на трети лица, които изобщо не познавам.
Аз принципно дори като ходя при врачките не обичам да показвам снимки...
Но както й да е, пратих.Застраховах се и питах за човек, който грам не ме интересува, не исках да пускам на този, който всъщност ме интересува.
Ами жената ми е отговорила, че с този освен че сме приятели не може нищо да има, че той си има бля бля и всичко, както си е да му се невиди  Whistling
И сега как аджеба да нахалствам и да питам за другия, ще се усети, че я тествам.
А няма как и през друг емайл да питам, нали има вече моята снимка и дата  Sad
Много се о*аках  Sad
Кво ти пука.Пишеш нов въпрос който действително те интересува,извиняваш се,че неможе да се довериш веднага,което е нормално и това е.Драсни координати,как се плаща и т.н

ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!
МОЛЯ,ПИШЕТЕ КАКВО СЕ ПЛАЩА НА ТАЗИ МИС БОНИ?

# 18
  • Мнения: 48
а какво знаете за Кеазим ходжа гледах го в горещо

# 19
  • Мнения: 30
Христос Воскресе!   bouquet Да сте живи и здрав всички най-вече, другото само ще си дойде.
Само да кажа, във връзка с по-горните постове, каквото е писано това ще стане, ако ти е писано да бъдеш с това момче - пак ще се съберете. Както казваше баба ми - ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш hahaha

# 20
  • Мнения: 440
Някой ходил ли е при жена от с. Слокощица, Кюстендилско, която гледа на снимка?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 127
Христос Воскресе
Много сте бързи , за нула време сте завъртяли три страници.Сега се чудя за тази мис Бони newsm78аз нямам снимка на човека за който се интересувам , ако пратя само моя тя не вижда ли ще сме или няма да ме заедно newsm78
Мелиса , ти пита ли как става плащането и колко е?

# 22
  • Мнения: 21
Да споделя аз какво ми каза леля Цеци, по картите, която споменах наскоро..

Едно от нещата, които помня е, че видя, че м/у мен и тогавашния ми приятел има пъстрооко лице /жена/, която му влияе някак и евентуално той има нещо с нея, защото нейното легло беше с неговото.. Каза също, че е плейбой, за което също не сбърка. Той вече се беше прибрал в града си от морето, а аз останах още месец да работя. Бях толкова влюбена и си казах 'Не, не, абсурд, не може да бъде, той си ми е верен.'
След като се разделихме след има няма 2-3 седмици беше обвързан във фейсбук..и какво установяваме?  Новата е с пъстри очи и се е запознал с нея през този месец докато аз работих още..

Другото, което позна е че ме чака път в чужбина. В рамките на месец-два показваше път навън. Не бях планирала нито пък имаше откъде да изскочи такова нещо.. Все пак наближава лятото и щях да почвам по нашето черноморие. Еми, да ама не. Обадиха ми се, че моята работа няма да стане, но пък успях да се уредя на същата позиция и компания само че в Испания.  #Crazy Ако ми беше казала и конкретно какво ще се случи точно пак нямаше да го повярвам.. Страшна работа  Crazy

Тези неща ми изплуваха сега най-ярко в главата за това, което позна. Като се сетя другите ще добавя  Hug

# 23
  • Мнения: 1 831
Ае...кълнял се,че те обича..моля ти се  Laughing Не напразно са казали хората ''На мъж вяра да нямаш'' (без да се обиждат другите половинки  Hug ) ,може да те е лъгал.Аз ей така страдах по тази моя несподелена любов по простата причина,че от нищото ме остави заради друга.Нямах около година гадже,не поглеждах друг,много гадно беше да го виждаш с другата по центъра...Ама пък разбрах какъв идиот е и че има много по-големи мъже от него.И както казах ''Господ си знае работата'',сега въпросният е сам.Щеше да се жени за тая заради която ме остави,ама тя си намери друг и го остави.Взе му колата,всичко...и той сега е сам ,разбра какво е...

# 24
  • Мнения: 144
Лелеее, с каква скорост пишете, малиии  Shocked
Не мога да ви смогна бе.

Значи аз не съм й писала повече на Мис Бонева, нали ви казах че се по*осрах малко там.
Но ми беше писала, че щом е за един въпрос - безплатно, за повече такса 20 лева със запис.
В Ловеч е.
Кутията трябва да я прегледам преди да я дел-на, че не съм чела нищо още, извинявам се за което.
Имам още новини - днес бях в Плевен и се поразровихме докато чакахме за свиждането.
Циганки бол имаше пред затвора  Whistling
От тая на оная, на третата, на петата, най накрая една жена ни пита как може да не сме чували за някъв Миро?
Айде еди развален телефон - звъня някви телефони, да му търси координати, най - накрая намери де, че чак сега се свързах с него.
Бая съм си нахална де, ама казаха че много познавал.
Човека вика не съм в Плевен сега, викам , ми то и аз  Laughing
Много усмихнат и любезен беше по тел.
Каза във вторник да му звънна, каза няма проблем за консултация дори по телефона.
30 лева по банков път, за лична среща искал по 50  ooooh!
Но ми загатна някои неща още по телефона, с което ме впечатли де  Crazy
Баси, чудо става напоследък, не мога да смогна да ги изрекламирам всичките  Tired

# 25
  • Мнения: 144
Разчистих кутийката, който иска да праща Лични  Hug

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Аз търся врачка, която да говори с имена. Идеи?

# 27
  • Мнения: 722
Мелисса77, писах на Лични.
И по темата - писах на Мис_ Бонева, ще докладвам резултата.

# 28
  • Мнения: 48
дайте координатите на бонева моля ви искам и аз да и пиша и сега четох за една друга

http://novanews.bg/news/view/2013/10/12/59741/%D0%B6%D0%B5%D0%BD … ;utm_campaign=hot

момера пенчева жената скенер някой чувал ли я е?

# 29
  • Мнения: 144
miss_boneva@mail.bg

Аз имам този, за друг не знам

Общи условия

Активация на акаунт