Ясновидци/врачки - тема 23

  • 205 955
  • 739
  •   2
Отговори
# 30
  • плевен
  • Мнения: 644
Христос Воскресе,здраве,мир,любов  bouquet
Аз съм от Плевен и за Миро не съм чувала ама и 50лв за лична среща не ми се дават Crazy

# 31
  • Мнения: 5
И аз писах на мис Бонева.Веднага хвана проблема.Мисля че познава,макар и прогнозата да не ми хареса.

# 32
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Дами,на мис Бони ми излиза невалиден имейла newsm78

# 33
  • Мнения: 662
И аз писах на мис Бонева.Веднага хвана проблема.Мисля че познава,макар и прогнозата да не ми хареса.
Сподели къде и писа?Аз я търсих в Гугъл като мис Бонева нищо не излезе

# 34
  • Мнения: 5
Дами,на мис Бони ми излиза невалиден имейла newsm78

Сложи долна черта  miss_boneva@mail.bg

# 35
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!
Христос Воскресе! Пожелавам ви преди всичко здраве, нека всеки намери покой и много любов!

За портокола и иаз писах на Miss Boni, но все още нямам никакъв отговор.

# 36
  • Мнения: 358
След колко време отговаря мис Бонева? Някой да е чувал за Галя от Каварна?

# 37
  • Мнения: 1 831
И аз й писах на мис Бони,ама не знаех,че само един въпрос е безплатен , Whistling натрясках и няколко пък да видим ...

# 38
  • Мнения: 93
След колко време отговаря мис Бонева? Някой да е чувал за Галя от Каварна?


Чувала съм добри отзиви преди време, но не мога да намеря координати. Аз също искам да я посетя.

Кажете някоя от Варна, спешно е.

# 39
  • Мнения: 75
Между другото аз дето съм толкова анти за магии и такива глупости оня ден чувам за себе си от бившият ми,че съм му,направила магия...не можел да ме забрави и съм му липсвала Mr. Green Joy смях се толкова много,че корема ме заболя. Сега имам нов прякор -магьосницата. Викам на сестра ми: Успокойте го момчето,че има достатъчно други мъже, които да се занимават с моята персона и далеч не ми е до Георги,че и чак магия да му правя. Ама около 5 мин. гледах така  #Crazy щото аз не съм стъпвала в апартамента му от как съм се изнесла, подминавам го на улицата. И бил преровил цялата къща за да търси магия ама нямало...Ти да видиш смях... Joy

# 40
  • Мнения: 75
Подкрепям поста на Spirova  с две ръце!  Hug

Мелиса питай го тоя Миро, след като говориш с него можеш ли да му дадеш телефона. И също така искам да го питаш може ли по скайп да се чуем. Не искам да задавам въпроси искам каквото усеща, вижда или чува това да ми каже. Тва с въпросите ми е тъпо, а и не ща да си напъвам мозъка да мисля за въпроси. Питай го и ако става ще работя и за него в събота...  Joy  А и според теб по гласа стар ли е или млад човек...Щото ако е млад предполагам,че ще има скайп...

# 41
  • Мнения: 13
Здравейте момичета и от мен Simple Smile
Христос Воскресе и да има любов в душите и сърцата на всички Heart

Не пиша често, защото положението при мен е доста тежко и сложно. И Мелиса ме пита два пъти, но как да се обяснят 15 години мъка в няколко реда. Дори и по телефона да разкажеш си е трудничко.
Както и да е. Написах веднъж и пак ще повторя - бялата магия за любов е равна по сила на магия за смърт. И тя не гони този, на когото си я направила / на него му разбива живота най-много за три години/, а този, който я е поискал. При нея дори не се вижда човекът, който я прави - пак повтарям, само този, който я поръчва. Написах ви, че ако се роди дете от такава магия, то е с психически проблеми. Така е с бившият ми съпруг. Майка му е поискала магия за любов, защото е била влябена. Оженили са се, родил се е той /единствено дете/ и след това са започнали проблемите. Развелисасе, но ..... омраза и лудост - майка му е сама до ден днешен, синът и луд.  И за да няма съмнения и допълнително питане, ще уточня, че е регистриран в психиатрията.
След като го разбрах направих и проверка и с други хора, за които зная, че са правили любовни магии. Останах потресена - нямаше изключение.
Ако отидеш някъде за помощ може да поискаш, ако е направено магия за раздяла да се развали. Но дори и след развалянето, ако другият човек не иска да е с теб, не бива да се месиш в съдбата му. Дори и Казеин не е прав, че ако има деца в името на децата се прави. И в този случай може да се провери и развали нещо правено за раздяла, а не да се посяга към магия за любов. Всеки човек има свой живот и свой избор и никой не може да налага своята воля върху друг човек. Желанието за такова налагане също може да се причисли към зависимости и психически отклонения. Съжалявам 6matkata, но това е истината. Не посягай към такива неща.
Пак ще повторя:не съветвам никой да иска  да се прави магия за любов.

Мелиса, ако ти си правила такива магия, кажи на някоя от жените, при които ходиш и помоли да развалят това, което си правила и помоли да се развали. Ако такава енергия  не е "трансформирана", тя продължава да се върти около теб и да засмуква други лоши енергии.

Това е за сега от мен Simple Smile


# 42
  • Мнения: 13
За Мелиса
Искам да допълня защо съвета ми е да се развали.
Не е достатъчно само да го осъзнаеш и да се разкаеш. Защото, когато някой иска нещо много силно, енергията е различна от тази на разкаянието. Така е и при проклятията - в момента в който кълнеш, можеш планина да повдигнеш. Но ако след месец се осъзнаеш и кажеш съжалявам, то енергията на съжалявам не може да премахне тази, с която си можел планина да повдигнеш.
Затова е необходима освен да осъзнаеш и да се развали.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 127
Така - не се сдържах и писах на мис Бонева .Сега стискайте полци да ми отговори и после ще споделя дали съм доволна.

# 44
  • Мнения: 48
Момичета благодаря за съветите да ви кажа и аз самата съм на кантар защото съм много вярваща , за това и до този момент не бях ходила на врачка ,че е грях ама вече нз и аз в какво вярвам. Мисля си че ми е направена магия така да се разделим ,че стана много спонтанно и за един ден ,а миналя твърдеше ,че ме обича, в нас нещата също станаха много зле ,в работата още по-зле. Та пак да ви кажа за циганката преди година дето я срещнах случайно и ми направи една хартийка с тютюн и косъм от мен ,дето трябваше да си я нося с мен 40дена и да я хвърля в реката и да кажа нека лошото си отиде с там хартийката... питам се дали тя не е виновна и това да е магия...

Общи условия

Активация на акаунт