Лакове за нокти-90

  • 57 372
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Мерси за мненията за Микроцел от миналата тема   bouquet Явно си е на тази цена навсякъде Wink

# 16
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Христос Воскресе!

Нося пастели и още как Simple Smile Много ги обичам!

# 17
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 957
Нося всякакви лакове и цветове

# 18
  • София
  • Мнения: 3 109


Тези дни съм шарена, досущ като яйчицата. Blush

# 19
# 20
  • Мнения: 8


Тези дни съм шарена, досущ като яйчицата. Blush
През лятото се лакирам по същия начин много е свежо ,но от  месец не съм се лакирала карам само на заздравител имаХ най-ужасните меки и цепещи  се нокти ,но спасих положението .

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 15 643
   Момичета, моля ви, кажете, лаковете CND Vinylux на каква цена вървят в Б-я, че не мога да открия в нета? Мерси!   bouquet

# 22
  • Мнения: 556
Обожавам пастели, особено в меки и пролетни цветове! Crazy

Аз се френчосах и сложих Zoya Liberty за акцент -

# 23
  • София
  • Мнения: 1
Скрит текст:
За първи път да съм първа  Mr. Green Пренасям си и тук запитването, защото съм решена да се сдобия с най-хубавото розово, лилаво и жълто! "
Момичета, имам нужда от помощта ви   Laughing от няколко седмици търся пастелни лакове в лилаво, розово /бебешко/ и жълто! Харесаха ми ето тези на Сиате http://mariasnailpolishblog.blogspot.com/2013/07/ciate-fairgroun … tches-ferris.html , но искам нещо по-бюджетно като цена, защото съм решила да си купя трите цвята (съчетанията лилаво+розово и лилаво+жълто много ми харесват  Heart Eyes ). Дано имате предложения  Praynig Praynig
"

Намерих това жълто на ГР, но на живо в шишенцето ми изглежда по-блудкаво, някой има ли го да сподели как стои?


Погледни Perfect 85 !Цвета е като на този на линка!

# 24
  • София
  • Мнения: 1
 
Скрит текст:
 Момичета, моля ви, кажете, лаковете CND Vinylux на каква цена вървят в Б-я, че не мога да открия в нета? Мерси!   bouquet


И аз съм си харесала един лак и ще си го поръчам при лаковата фея!В Б-я трябва да си го поръчаш от салон и цената зависи от количеството,може и 30 лв.да ти излезе така ми каза една маникюристка.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 15 643
 
Скрит текст:
 Момичета, моля ви, кажете, лаковете CND Vinylux на каква цена вървят в Б-я, че не мога да открия в нета? Мерси!   bouquet
И аз съм си харесала един лак и ще си го поръчам при лаковата фея!В Б-я трябва да си го поръчаш от салон и цената зависи от количеството,може и 30 лв.да ти излезе така ми каза една маникюристка.

   Супер, не знаех, че може при Лаковата Фея с тази марка, мерси, че сподели.  bouquet В Ebay ги гледах по 15-ина лева, но си мислих, че тук може и да са по-евтини. А в кой сайт ги продават, че да погледна?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Не съм 100 % сигурна, но мисля че Над Таб и Ив Мортиша взеха от тези Vinylux и не бяха никак очаровани. newsm78

# 27
  • Мнения: 1 131
Скрит текст:
За първи път да съм първа  Mr. Green Пренасям си и тук запитването, защото съм решена да се сдобия с най-хубавото розово, лилаво и жълто! "
Момичета, имам нужда от помощта ви   Laughing от няколко седмици търся пастелни лакове в лилаво, розово /бебешко/ и жълто! Харесаха ми ето тези на Сиате http://mariasnailpolishblog.blogspot.com/2013/07/ciate-fairgroun … tches-ferris.html , но искам нещо по-бюджетно като цена, защото съм решила да си купя трите цвята (съчетанията лилаво+розово и лилаво+жълто много ми харесват  Heart Eyes ). Дано имате предложения  Praynig Praynig
"

Намерих това жълто на ГР, но на живо в шишенцето ми изглежда по-блудкаво, някой има ли го да сподели как стои?


Погледни Perfect 85 !Цвета е като на този на линка!

Аз го имам.Покривен и с лека перла.Не е моето жълто...аз харесвам по-светло Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 15 643
Не съм 100 % сигурна, но мисля че Над Таб и Ив Мортиша взеха от тези Vinylux и не бяха никак очаровани. newsm78

   Ивче, аз съм си харесала един конкретен цвят, та затова припирам точно за тази марка. Twisted Evil

# 29
  • Мнения: X
Малко зелени яйчица от мен, на лампа:
http://lappland.snimka.bg/daily/nokti.780366.33028493
И от днес сутринта:
http://lappland.snimka.bg/daily/nokti.780366.33029725

Пастели обичам, но последният, лореалският ментов е голямо разочарование
Стои почти като неонов на моя тен
Един розов на Опи ми е от любимите

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 09:57 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт