Възрастови разлики

  • 66 372
  • 784
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Какво мислите за разлика от 8 години (мъжът е по-възрастния)?

# 1
  • Мнения: 10 547
Знаем ли какво да мислим за връзката на двама абсолютно непознати?
Възрастта е фактор, да, един от основните. Има и други обаче.
Моето скромно мнение гласи, че мъж, който не е поне със седем години по-голям от мен, не е за мен.

# 2
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Има разлика между 8 години и 8 години. Обяснявам:
Ако ти си на 15, а той е на 23, естествено че няма да сте на един акъл и определено годините ще си личат. Но ако ти си на 24 примерно, а той на 32, нещата някак си се изравняват, защото с годините уляга човек... Дано съм се изразила така, че да ме разбереш де.
P.S. За протокола - с мъжо имаме 9 години разлика и се разбираме чудесно  Hug

# 3
  • Мнения: X
Има разлика между 8 години и 8 години. Обяснявам:
Ако ти си на 15, а той е на 23, естествено че няма да сте на един акъл и определено годините ще си личат. Но ако ти си на 24 примерно, а той на 32, нещата някак си се изравняват, защото с годините уляга човек...

+1

Напълно е нормална разликата. Над 10 години вече ми идва повечко, но пак зависи.

# 4
  • Мнения: 2
Какво мислите за разлика от 8 години (мъжът е по-възрастния)?

Разликата между мен и съпруга ми е 16 години. Аз съм на 25. От 7 години сме заедно. Нямаме проблем в това отношение. В интерес на истината ,често аз съм тази която кротува в къщи  а той дивее до зори с приятели и познати по дискотеки и барове. Аз предпочитам да отида за риба или на разходка сред природата, да гледам някой филм с купа гризинки а той би гледал мач с приятели.  Нямаме деца все още но аз мисля ,че на този етап е рано.  Та за разликата? Не не е проблем....не и когато има раззбирателство.

# 5
  • Мнения: 343
Супер разлика. То си е индивидуално, но мъжете често узряват за идеята за семейство на малко по-късен етап от живота си.

# 6
  • Мнения: 153
Добре е разликата с ММ имаме разлика от 9 години.

# 7
  • Мнения: 14
Разликата си е съвсем нормална. (Освен ако жената не е на 10, но случаят едва ли е такъв.)

# 8
  • Мнения: 292
За мен е нормално разлика от 6-7години,но вече 10 множко ми идват!

# 9
  • Мнения: 91
Аз бях на 22, той на 33- вече 24 години сме заедно...но всичко си зависи от човека

# 10
  • Мнения: 39
Напълно нормална разлика,стига да си щастлива всяка разлика е без значение. Grinning

# 11
  • Мнения: 4 569
Вие като си решавате проблемите заедно, като правите секс, като живеете заедно и т.н. с годините ли се съобразявате или с човека до вас?

# 12
  • Мнения: 30
За партньори няма проблем, 8 години нищо не са, особено ако и двамата са минали 20. Но напоследък съм станал чувствителен към възрастови разлики между родители и деца.
Изглежда ми напълно приемливо мъж на 50 и жена на 25, както и обратното - това си е тяхна работа. Но баща или майка на пенсионна възраст с някой пъпчив тийнейджър ми се струва неестествено. Детето с нищо не е заслужило да бъде възпитавано на практика от дядовци и баби.

# 13
  • Мнения: 4 500
Нашата разлика е 4 години в негова ползва, добре ни е  Party

# 14
  • Мнения: 3 231
Разликата между мен и съпруга ми е 16 години. Аз съм на 25.... той дивее до зори с приятели и познати по дискотеки и барове..... Нямаме деца все още но аз мисля ,че на този етап е рано.
Минал 40, дивее по баровете без теб и му е рано за деца. Колко много червени лампички.

Общи условия

Активация на акаунт