Перилни препарати и омекотители - 21

  • 58 652
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 329
Ти пък... Какво полудя по това Сано. Simple Smile Добре, че махнаха фосфатите. Grinning

# 61
  • Мнения: 5 209
Не знам, изкрейзих нещо. И не е само праховете, имам препарати за под (него го ползвам от години), за чинии, за баня, за стъкла. Цялата ми къща в момента се чисти със Сано като изключим кухнята (обезмаслител) и тоалетната чиния, защото не намерих съответните препарати, а за фурна не искам да го купувам, защото е със сода кустик. Лудо същество, но пък съм много доволна почистването с тях. Открих Америка.

# 62
  • Мнения: 24
Момичета,дайте отзиви за турския ABC-вчера засякох в едно магазинче пълната гама прахове и омекотители.Заслужава ли си покупка?

# 63
  • Мнения: 691
Момичетааа и момчетааа   Mr. Green  имам един въпрос  newsm78 Пуснали са на промоция Ариел–за 60 пранета,уж белгийски на цена 9.60 евро  Crazy Има mountain spring и white flowers Та въпросът ми е кой от двата да избера  newsm78

# 64
  • Мнения: 5 209
Къде са го пуснали?
Със сигурност не е белгийски. Няма такива разновидности в Западна Европа. Най-вероятно си е нормалния за нас румънски или чешки Ариел. По въпроса кой да избереш, отговорът ми е: който ти допада повече като аромат, защото двата са абсолютно еднакви с изключение на аромата. На мен много ми харесва ароматът white flower, но ти подуши и реши сама.

# 65
  • Мнения: 691
Ами има го тук в Карфур  Simple Smile и понеже промоцията е само няколко дни  Mr. Green гледам да не я изтърва  Mr. Green Ето ги на брошурата http://media.snimka.bg/s1/3405/033053336.jpg?r=0

# 66
  • Мнения: 5 209
Точно румънски или чешки Ариел е това, най-вероятно румънски, защото Карфур имат супермаркети там. Браво, вече в Кипър имате паралелен внос от нашенско, а не само ние да имаме откъм гръцко.

# 67
  • Мнения: 691
Значи не си заслужава като качество ли да разбирам ?  newsm78 Много съм на Вие с препаратите  Embarassed

# 68
  • София
  • Мнения: 9 850
Гес, благодаря, а каква белина да купя, че вкъщи такова нещо не е влизало от едно 5г поне?

# 69
  • Мнения: 5 209
Значи не си заслужава като качество ли да разбирам ?  newsm78 Много съм на Вие с препаратите  Embarassed
Ами тук хората дават положителни отзиви за нашенския Ариел. Ако цената е по-добра от на кипърския Ариел, вземи.

Гес, благодаря, а каква белина да купя, че вкъщи такова нещо не е влизало от едно 5г поне?
Да ти кажа, не съм много запозната с белините. Котаракът понякога го прихваща и започва да маркира и взимам най-евтината, за да чистя по него. Ти ще вземеш някоя по-скъпичка, все пак за дреха ще я ползваш.
Ако наистина искаш да възстановиш бялото и с нищо друго не се получава, с белина е начинът. Но спази точно съотношението белина:вода, описано върху опаковката и наистина накисни не повече от 15 минути.

# 70
  • Мнения: X
В тази връзка, Guess, можеш ли да обясниш каква е разликата между "натриев хипохлорид", "белина" и "тризон"?

# 71
  • Мнения: 5 209
И трите представляват натриев хипохлорит, стабилизиран с натриев хидроксид (последният забавя естественото разграждане на хипохлорита до натриев хлорид и натриев хлорат). Разликата между трите е в концентрацията на натриевия хипохлорит. В белината тя е най-ниска.

# 72
  • Мнения: X
А в кое от трите е най-висока?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Взех си веро на Сано с ябълка и мускус, както и омекотител - мед и мляко, за 40 пранета - 9,10 лв. Скъпичък, но ароматът, поне от бутилката е вълшебен. Нямам търпение да изпера утре, че да разбера дали си струва парите Simple Smile Не мога да намеря снимка. Гес, такъв ли беше взела ти?
Едит: Намерих снимка
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 12:51 от mari6a

# 74
  • Мнения: 5 209
А в кое от трите е най-висока?
В „Натриев хипохлорит“. То има ли изобщо такъв препарат за битови нужди и ако има, защо?

Взех си веро на Сано с ябълка и мускус, както и омекотител - мед и мляко, за 40 пранета - 9,10 лв. Скъпичък, но ароматът, поне от бутилката е вълшебен. Нямам търпение да изпера утре, че да разбера дали си струва парите Simple Smile Не мога да намеря снимка. Гес, такъв ли беше взела ти?
Не, взела съм каквото съм намерила.
Скрит текст:
Моите обаче са по 7.50 лв.
Ти си взела този:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт