Перилни препарати и омекотители - 21

  • 59 106
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ами да, във Варна принципно стоките са по-скъпи. Останах с впечатлението, че имаш оранжев омекотител Сано, та затова питах. Иначе в магазинчето имаше в черна, златиста, лилава бутилка, както и показаните от теб. Черния и златистия ги подуших, но не ме впечатлиха нещо.

# 76
  • Мнения: 5 209
Ами да, във Варна принципно стоките са по-скъпи. Останах с впечатлението, че имаш оранжев омекотител Сано, та затова питах. Иначе в магазинчето имаше в черна, златиста, лилава бутилка, както и показаните от теб. Черния и златистия ги подуших, но не ме впечатлиха нещо.
А, ти ми говориш мускуса. Върховен! Пазя си го докато не намеря още от него.

По-скъпо, ама с 2 лева е много.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ааа, друг оранжев имаш значи. Сега и него трябва да търся  ooooh!  Grinning Ще споделя за моя (мед и мляко) как се държи след пране. А за цените - голяма е разликата, да. Верото бе 2,50 (пълнителя), а бутилката 5.50 лв. Ще търся и други магазинчета.

# 78
  • Мнения: 5 209
Късмет с намирането. Май не го внасят вече.
Да, непременно да споделиш.
С верото май не е много голяма разликата. Тук бутилката е към 4.60, а пълнителя не мога да си спомня точно за колко го взех, но май беше 2.20, но ще те излъжа.

# 79
  • Мнения: X
А в кое от трите е най-висока?
В „Натриев хипохлорит“. То има ли изобщо такъв препарат за битови нужди и ако има, защо?
Има Peace
Скрит текст:


Аз мислех, че тризон-а е най-силен...

# 80
  • Мнения: X
mari6a, от къде ги купи? Peace

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 842
mari6a, от къде ги купи? Peace
Гаражите на колхозния. От колхозния към Бенковска се пада втория или третия блок, на ъгъла, който е към Пискюлиев. Гаражът гледа към Колхозния и с червени тенти на входа. Simple Smile

# 82
  • Мнения: X
Гаражите на колхозния. От колхозния към Бенковска се пада втория или третия блок, на ъгъла, който е към Пискюлиев. Гаражът гледа към Колхозния и с червени тенти на входа. Simple Smile
Мерси! Hug  bouquet А там паралелен внос ли има? Каква им е стоката? Peace

# 83
  • Мнения: 19 527
Накисни ги в студена/хладка вода с белина за 10 - 15 минути, изплакни ги и ги изпери в пералнята.

Странно, хем фирмен щанд. Продуктите на Сано ми прави впечатление, че в супермаркетите са по-скъпи. Примерно праха го взимам за 7 лева, в Карфур е 10.49, в Кауфланд е 9.69. Омекотителите по 1 л взимам за 3.50 в супермаркетите са 4.60 - 4.70 лв. Тоалетното блокче го взимам 2.40, по суперите е 2.70 - 2.80.
Гес, откъде взимаш Сано така изгодно? Щом са махнали фосфатите и аз мога да го пробвам, че преди нарочно не взимах от него. Сега пък не го виждам никъде.

# 84
  • Мнения: 5 209
Аз съм в Бургас. И да ти кажа, няма да ти върши работа.

# 85
  • Мнения: 19 527
Аз съм в Бургас. И да ти кажа, няма да ти върши работа.
А, благодаря. Ще го търся тук някъде. Днес си взех от паралелен внос Кушелвайх - лилав. Дано да е траен аромата, в магазина ми хареса.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Днес си взех от паралелен внос Кушелвайх - лилав. Дано да е траен аромата, в магазина ми хареса.
За мен Коколино е по-траен от Кушелвайх, става въпрос за сините.
Сподели после, че точно в следващите 2 седмици имам възможност да си поръчам да ми купят от Германия. За 1 евро си е много на сметка.

Златния Ленор и този с нар вече са ми купени Wink

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 19:49 от viki_1974

# 87
  • Мнения: 19 527
Днес си взех от паралелен внос Кушелвайх - лилав. Дано да е траен аромата, в магазина ми хареса.
За мен Коколино е по-траен от Кушелвайх, става въпрос за сините.
Сподели после, че точно в следващите 2 седмици имам възможност да си поръчам да ми купят от Германия. За 1 евро си е много на сметка.

Ми да, аз го взех за 6 лв! Явно сме по-платежоспособни от немците.

# 88
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Днес си взех от паралелен внос Кушелвайх - лилав. Дано да е траен аромата, в магазина ми хареса.
За мен Коколино е по-траен от Кушелвайх, става въпрос за сините.
Сподели после, че точно в следващите 2 седмици имам възможност да си поръчам да ми купят от Германия. За 1 евро си е много на сметка.
Ми да, аз го взех за 6 лв! Явно сме по-платежоспособни от немците.
Не се кахъри, чак толкова. В Ловеч е 5 лв. Peace

# 89
  • Мнения: 19 527
Омекотителят не ми е толкова важен като цена - не е много. Но започнах да се чудя дали да давам луди пари за препарати от паралелен внос, като споделята хубави неща за много от марките - официален внос или български. Персилът с лавандула за цветно и аз си го взех - дано да ми хареса и на мен. А в момента пера бялото и светлото с едно ОМО от Лидл - огромна опаковка. Не съм супер доволна ,ама няма да го хвърлям  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт