Хитринки за всякакъв случай - тема 10

  • 89 456
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 60
Някой може ли да ми каже как се перат вертикални щори в домашни условия, че имам едно мъниче ги опипва с мръсни ръчички?

# 736
  • София
  • Мнения: 3 972
Някой може ли да ми каже как се перат вертикални щори в домашни условия, че имам едно мъниче ги опипва с мръсни ръчички?

Замяна с алуминиеви 1crib кафяви хоризонтални Wink)

# 737
  • София
  • Мнения: 3 164
Някой може ли да ми каже как се перат вертикални щори в домашни условия, че имам едно мъниче ги опипва с мръсни ръчички?
Хладка вода, мека четка и веро.

# 738
  • Мнения: 5 899
Аз ги пера с гъба,хладка вода и течен перилен препарат.

# 739
  • Мнения: 659
Имам въпрос, стените ми са с миещ се латекс и имаше едно две зацапвания, избърсах си с чиста влажна кърпа- изчисти се, но сега има по светли и по тъмни отенъци там където съм минала с кърпата. Има ли начин да се оправи и стената ми да е пак един цвят или си трябва пребоядисване

# 740
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Имам въпрос, стените ми са с миещ се латекс и имаше едно две зацапвания, избърсах си с чиста влажна кърпа- изчисти се, но сега има по светли и по тъмни отенъци там където съм минала с кърпата. Има ли начин да се оправи и стената ми да е пак един цвят или си трябва пребоядисване

И аз съм със същия проблем, уж миещи се, ама си личи  #2gunfire

Май единственото спасение е пребоядисване след време.

# 741
  • Мнения: 659
Момчето,което ни прави ремонта, ми каза , като си купувам нов моп първо да мина с него стените. Някой пробвал ли го е и слага ли се нещо друго освен вода на мопа. Не съм го пробвала за да не стане по- зле, но ако някой знае, наистина ще ми бъде мн полезно ако сподели.

# 742
  • Мнения: 555
Това с мопа ми се струва възможно, стига да е наиситна добре изцеден т.е. мноооого леко влажен, колкото да ти обере праха.  Не съм пробвала, също съм с миещ се латекс и съм мила петънца във всички стаи.
В хола един ден такава хубава черта направих в единия ъгъл с тръбата на прахосмукачката, че коленете ми се подкосиха Laughing Избърсах я с влажна кърпа и няма и помен. Нито промяна в цвета, който е сравнително тъмен и би си личало, нито остатък от следата. Явно си е и до латекс.

# 743
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Дами,хайде в НОВАТА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=817453.new#new

Амиамо,надявам се нямаш против това  Peace
Виждам,че прехвърлихме 50стр.да не ни заключат  Hug

Общи условия

Активация на акаунт