Организация на дома с Икеа

  • 41 201
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 045
запис и от мен,имам много неща за организиране от Икея Crazy
Връщам се да чета Blush

# 46
  • Мнения: 46 638
Искам да похваля едни скринчета, които внесоха ред в дома ни  Simple Smile

Скрит текст:

За съжаление не намерих разделители, които да паснат на размера, бях харесала тези белите, но не влизат, затова се наложи да приспособявам едни от тези обикновените прозрачни

Скрит текст:



Много лесни са и за сглобяване, сама ги направих, не издържах да чакам мъжа ми от работа  Laughing
Консултирах се за поръчка, офертата, която ми дадоха на едното място беше 170, на другото 460 лв., трябваха ми с по-малка от стандартната ширина и не мислех, че има готови, бях доста изненадана като ги видях в каталога и то на цена 49 лв. за брой  Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 6 219
Чудни са тези скринчета. Аз си имам едно подарък. Успя да побере парфюми, бижута и лакове. Отделно.
И изглеждат добре.

# 48
  • София
  • Мнения: 483
Много добре ти се е получило и като цялостен интериор с тези скринчета!
Скринът е любимо мебелче за мен, винаги внася ред  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 6 219
Най-хубавото е, че не ми се прашат нещата, а са достатъчно малки чекмедженцата за да имам ЕДНА група предмети във всяко едно от тях.

# 50
  • Мнения: 46 638
Много добре ти се е получило и като цялостен интериор с тези скринчета!

Благодаря! Всички друго ни е в бяло и тях мислех да боядисвам, но комбинацията с натурално дърво много ми хареса и май ще останат така Simple Smile

Най-хубавото е, че не ми се прашат нещата, а са достатъчно малки чекмедженцата за да имам ЕДНА група предмети във всяко едно от тях.

Идеални са за такива неща, да, защото не са дълбоки като другите скринове за дрехи. И аз съм намислила един за спалнята с подобна цел. Даже като сглобих първия го сложих да видя как ще стои на мястото на нощното шкафче, направо заспа  Mr. Green на следващото ходене  Simple Smile
Скрит текст:

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Здравейте,
Има ли ги онлайн тези скринчета?

# 52
  • Мнения: 2 645
а знаете ли дизайнер който да работи с продулти на Икеа?

# 53
  • Мнения: 3 828
Аз имам един въпрос,

Имаме кухня fyndig, единият шкаф, в който единият рафт предназначих за подправки, е от обикновените шкафове с чекмедже, но идва много дълбок назад и се опитвам да открия адекватно решение как да си наредя всички подправки, за да е достатъчно удобно. Предложения?  newsm78

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 23 928
Монтирай чекмедже да се изтегля напред.

# 55
# 56
  • Варна
  • Мнения: 323
Привет,

Имам нужда от помощ Embarassed
Имам място в коридора за гардероб 250 см, но бих искала да е по-плитък. Идеята ми е да има място за обувки, якета, прахосмукачката, коша за пране... Гледам системите PAX, но там петкрилните са на 60см дълбочина. Предполагам, че трябва да си взема двукрилен и трикрилен...Не намирам начин в сайта да си филтрирам дълбочина 37-38см...един по един ли трябва да ги гледам? Изтеглих си програмата, но нещо не мога да се оправя с нея. По принцип, ако си нарисувам на ръка това което искам и отида на място....дали някой ще се занимава с мен?

ps Поиграх си и май се справих...чудя се разстоянията между рафтове, кошници и тн...предполагам, че си има дупки отстрани и на каквото ниво искам се монтират....

Последна редакция: сб, 03 сеп 2016, 16:56 от vanyaes

# 57
  • при моите любими
  • Мнения: 2 564
Да имат си дупки и сам си ги нареждате, както ви е удобно.  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 568
Опитай дали няма да се получи с модули Били. Една съфорумка си беше направила нещо подобно и беше доволна. Не помня ника, обаче.

# 59
  • Мнения: 2 241
Има PAX и на 40 см. Слагаш два двукрилни и един еднокрилен и си готова  Peace
Най-добре отиди на място. Ще те консултират и ще ти направят проект.

Общи условия

Активация на акаунт