"Ще видим ние две черти и скоро щъркел ще ни навести."–Бъдещи мами над 35

  • 24 335
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 937
Хоп и аз скачам в темата, дано наистина да ни е късметлийска Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Записвам се и  аз и стискам палци на Ели да се разминат възможно най-безболезнено нещата.

# 17
  • Мнения: 13 937
Иги, много скъпи тези изследвания  Shocked

Аз да си кажа, с оглед на темата от днес. В понеделник заедно с другите неща си подадохме документите за донорско ин витро, а докато чакам ще си пробвам с моите яйцеклетки. За осиновяване още не съм готова, и не знам дали някога ще бъда, макар, че мъжа ми иска от сега да подаваме документи. Тук в бг мама има някаква тема със статистика за осиновяванията и останах с впечатление, че сравнително бързо стават нещата. Особено ако нямаш претенции за етнос.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 7 147
...останах с впечатление, че сравнително бързо стават нещата. Особено ако нямаш претенции за етнос.

Бих казала САМО ако нямаш претенции за етнос. Иначе въобще не стават или се влачат с години.
ММ точно затова не иска да подаваме документи - няма начин да осиновим ромче, никакъв... А той знае, че съм "мека мария" и ако ни извикат да се запознаем с ромче и ми хареса, ще започна да го навивам да го вземем... Оххх, сложно е!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 227
Добро ютроооо. Heart Eyes
Ели, мерси за темичката  bouquet Hug. Дано Господ те дари със сили и се справиш по най-добрия за теб начин, със тази неприятна ситуация.
Иги и при мен така, в началото на тази година попаднах на един мале мале. ooooh!
Още от вратата без преглед, без нищо, сядаш на масата дават ти лист хартия и започваш записки. ooooh!
То хормони за няколко стотин лева, след тях цветна снимка, на мъжа спермограма иииии....завършваме със инсеминация, щото сещайте се съм на възраст и да подпомогнем майката природа ooooh!. Не можах да го изтърпя, тръгнах си и повече не се върнах. Още не мога да си намеря моя лекар.
За съжаление всичко е бизнес и здравеУпадъка ни / ако може да се нарече опазване изобщо /, майчинството, децата, лекарствата.....нямам думи. Щом стигнахме дотам да се самодиагностицираме.... аз лично сама си намерих Базедовата болест и добре че я хванах де, защото досега вече щях да съм на лечение за нервите, ако не даже и в псих.клиника. Mr. Green Joy Хората все натам ме пращаха. Joy Представете си срещу вас стои трепереща жена с изцъклен поглед, заеква и твърди че й има нещо. Joy Joy
Приятен ден ви желая дами и добре заварила. Hug

# 20
  • Мнения: 7 201
Здравейте, момичета!
Ели, въпреки проблемите, които имаш отново си ни направила прекрасна тема!
Надявам се скоро да отминат неприятностите ви!За работата не се ядосвай, гледай до колкото е възможно да сте по-спокойни, пази си здравето, че от него по-ценно няма. Hug

Добре дошла, Аниbouquet Зная те от другата темичка.Пожелавам ти тази тема да ти е на късмет!

Не ми се пише нещо тези дни.Реших да не стоя с часове пред компютъра и да излизам повече, че вече не ме свърта вкъщи.Времето тези дни е много приятно и ще става все по-хубаво ..

Лек ден ви пожелавам!

# 21
  • Мнения: 3 758
Ели, благодаря за темичката, прекрасна е  bouquet И аз съм на мнение да си пазиш здравето. Работа се намира. Знам, че е трудно, особено, ако си по-чувствителна. Дано скоро се поуспокоят нещата Hug
Ани, и аз те знам от другото място. Добре дошла и тук Hug
Звездичке, благодаря за рецептата Hug

# 22
  • Мнения: 1 512
Да се цопна и аз в новата прекрасна тема!
Да ни е на късмет

Ели, благодаря за старанието и ти пожелавам много сили да излезеш от сложната ситуация

Ани добре дошла

# 23
  • Мнения: 2 168
Ели, благодаря за новата тема   bouquet  надявам се с възможно най-малко нерви да се разреши ситуацията, в която си попаднала, много е неприятно, но ти си направила всичко, което можеш и не трябва да се поболяваш сега заради това Hug

Ани, добре дошла и късмет  Hug

# 24
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Момичета, благодаря за подкрепата  Hug

Скрит текст:
За съжаление явно нервите ми не издържат, от вчера ми се схваща лявата половина на лицето, засега слабо, но реших да отида на невролог за да не направя по голяма беля. Не съм се хранила като хората, ако го направя, после тичам до тоалетната. Днес съм само на успокоителни. Знам че си вредя, като съм прекалено емоционална, но не мога да се спра. Днес дори някои хора в службата се опитват да си измият ръцете с мен. Извинявайте че ви натоварвам, но ми по - добре като споделям с вас.

# 25
  • Мнения: 1 446
Ели, благодаря за хубавата темичка! Изпращам ти много виртуални прегръдки! Не съм от тези, които пишат, но чета всичко, и винаги, когато имаш нужда, можеш да ми се оплачеш! Споделена мъка е половин мъка. Все пак се пази, за да можеш да ги осъдиш тези негодници!!!
Звездички, минете да поръсите с малко прашец!
Ани, добре дошла!

Целувки на всички за хубава и успешна седмица!

# 26
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ели Hug Hug, оплаквай се колкото е нужно тук. Стискам палци всичко да се оправи.
Хубав ден желая на всички  bouquet Hug!

# 27
  • Мнения: 356
Целувки и цветя и от мен за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
Ели, оплаквай си се спокойно  Hug. Знам, че е лесно отстрани да се каже, но не обръщай внимание на злобните си колеги. То туй си ни е типична българска черта да мрънкаме, злорадстваме и обвиняваме някой друг... за каквото и да било. И не на последно място започни веднага да се храниш!!! Добре ли ме разбра или ще се караме?! Насила ще ядеш. Чу ли ме?!!  smile3513
Аз отивам да достягам багажа и после до супера.

Пак забравих да приветствам Ани. Добре дошла и късмет   bouquet

# 28
  • Мнения: 1
Като гледам как всеки път след дъжд кръжат самолетите над града уж правят учения, едва ли скоро щъркел ще ни навести...
Тази седмица обаче изненадващо падна дъжд в деня след като летяха и всички коли в града естествено пожълтяха от това дето са го разпръсквали...
Затова ги слушам сега че пак са се разлетели, ама така е като имат бази у нас...

# 29
  • Мнения: 8 527
ау имаме мъж в темата! сега като едни истински квачки трябва да го наобиколим  Joy

Общи условия

Активация на акаунт