Всички мъже ли лъжат?

  • 22 933
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 418
Всички хора лъжат. Мъжете са хора. Значи на въпроса отговарям с: ДА.

# 91
  • Мнения: 7 717
Да лъжеш за всичко не е нормално,болестно състояние е.Имала съм приятел ,който дори и да го хванеш в лъжа пак отрича.Беше ме докарал до състояние да се чудя дали да вярвам на това,което виждам с очите си,адски нагъл лъжец.

# 92
  • Мнения: 190
Да лъжеш за всичко не е нормално,болестно състояние е.Имала съм приятел ,който дори и да го хванеш в лъжа пак отрича.Беше ме докарал до състояние да се чудя дали да вярвам на това,което виждам с очите си,адски нагъл лъжец.
Точно това се случва и с мен,незнам вече кога да му вярвам?

# 93
  • София
  • Мнения: 933
Това е ужасно,много мразя да ме лъжат. Моя мъж понякога е болезнено искрен , но май това е по - добрия вариант. Имам познати патологични лъжци и ми е много странно ,какво им се върти в главата?!!? Каква е причината ?!
Имам приятелка от 10 години се познаваме и не спирам да я хващам в изключително глупави лъжи, дори ми разказва случки с нея , които аз съм и казвала с мен . Та тя и не помни какво лъже.  Thinking
Толкова по - лесно се живее с истината...

# 94
  • Мнения: 7 717
Ами не знам какво да кажа...аз издържах 2-3 седмици така и си събрах багажа,аз го хванах на първата година,предполагам,че сигурно още по-рано щях да го хвана,но може и да съм си затваряла очите.То дори проблемът беше накрая не дали има друга,а че лъже а абсолютно всичко...като казвам,че знам и пак отрича и ми писна,колкото и да ми се извиняваше то почнах да се съмнявам в себе си дали съм в час с главата. Joy Tired
Както и да е ,не е лош човек, само хубаво съм видяла то него,но просто не ми се натоварваше с глупости.
simona035 ,явно е разпространено,все по-често чувам за хора,които лъжат за всичко.Ей така просто си лъжат и измислят.

# 95
  • Мнения: 190
Ами не знам какво да кажа...аз издържах 2-3 седмици така и си събрах багажа,аз го хванах на първата година,предполагам,че сигурно още по-рано щях да го хвана,но може и да съм си затваряла очите.То дори проблемът беше накрая не дали има друга,а че лъже а абсолютно всичко...като казвам,че знам и пак отрича и ми писна,колкото и да ми се извиняваше то почнах да се съмнявам в себе си дали съм в час с главата. Joy Tired
Както и да е ,не е лош човек, само хубаво съм видяла то него,но просто не ми се натоварваше с глупости.
simona035 ,явно е разпространено,все по-често чувам за хора,които лъжат за всичко.Ей така просто си лъжат и измислят.
Истината е,че и аз съм видяла много хубави неща от него,но тези лъжи напоследък все повече ми идват за доста,Друга знам ,че няма,Лъжите са за други неща,но факта че са всекидневни ме карат да се тормозя,

# 96
  • Мнения: 2
Според мен всичко лъже и мъж и жена Simple Smile Аз като мъж съм лъгал не мога да скрия .... не съм женен, но гаджета съм лъгал понякога много .... но сега съм с една жена от 1 година и никога до сега не съм я лъгал. Това е много странно ... явно е много важно човека от среща какъв е .... или лъжата се лекува  newsm78

# 97
  • София
  • Мнения: 933
Правилно , аз също съм имала период в които доста под-слъгвах , но бях в пубертета . След време разбрах ,колко по - лесно се живее с истината . Но тук не мисля ,че говорим за хора ,които под-слъгват  , а за патологични лъжци. Което си е проблем , 30 годишен човек да си говори измислици и най - лошото е ,че почват да си вярват.

# 98
  • Мнения: 87
Да,ясно ми е че без доверие сме заникъде,но имаме дете което много обича баща си и една раздяла ще се отрази много зле на дъщеря ни

Ох, ако ми даваха по левче всеки път, когато го чуех това.
Не се крийте зад децата си, дами. Ако искате да се разведете - разведете се.


Абсолютно си прав какво цифри само като е толкова действена нека скача сама в живота и да се оправя да я видим тогава как е а?

# 99
  • Мнения: 12
Според мен всеки човек лъже, няма напълно искрени хора. Всеки в даден момент е бил изкарван от своята комфортна зона, но проблемът идва, когато лъжата стане неизбежна част от ежедневието на човека и по точно, когато свикне с нея. Имала съм преди доста години такава връзка и беше много трудно. Нямах му доверие за нищо и с право.. въпрос на личен избор е вече дали да се продължава това " изтезаване"- истината ли ми казва, какво прави и тн...  Satisfied

# 100
  • Мнения: 5
Съжалявам, но не прочетох всички коментари, за това ще пиша само по темата. Не всички мъже лъжат. Всичко си е до човека и до връзката. На мен момчето в тази история ми прилича на патологичен лъжец и няма смисъл да си губиш времето с него. Нищо няма да излезе от тази връзка, а и според мен ти не си влюбена и си търсиш повод да се разделите.

# 101
  • Мнения: 4
Аз съм на мнение,че има и много свестни мъже, които не лъжат. Темата за патологичния лъжец много добре се е разгърнала.. Винаги съм се чудила на такива хора- страх ли е това или нужда да бъдат приемани от всички позитивно. Rolling Eyes

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Мъжът трябва да е топлото, 100% сигурно, желязно, неразбиваемо, любимо, гальовно, грижовно и доверено място, в което да се скриеш, когато всички други навън са те излъгали, ядосали, наранили или обидили! В прегръдките му трябва да въздъхнеш с облекчение и да си сигурна, че си на точното място. Да го чувстваш с всяка клетка от тялото си! Запомни това от мен и си опичай ума!  Peace
Много добре казано!  Naughty Hug smile3521

Това ще да е описанието на някой мъж от филм на Дисни Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 4 349
Мъжът трябва да е топлото, 100% сигурно, желязно, неразбиваемо, любимо, гальовно, грижовно и доверено място, в което да се скриеш, когато всички други навън са те излъгали, ядосали, наранили или обидили! В прегръдките му трябва да въздъхнеш с облекчение и да си сигурна, че си на точното място. Да го чувстваш с всяка клетка от тялото си! Запомни това от мен и си опичай ума!  Peace
Много добре казано!  Naughty Hug smile3521

Това ще да е описанието на някой мъж от филм на Дисни Simple Smile

Или от турски сериал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И сега последно има ли мъже, които не лъжат  Mr. Green Mr. Green

# 104
  • Мнения: 2 650

Или от турски сериал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И сега последно има ли мъже, които не лъжат  Mr. Green Mr. Green

О, има, но обикновено са твърде стари или твърде млади, за да се водят читави за статистика

Общи условия

Активация на акаунт