Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 265

  • 41 265
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/04/25/bisiklete-biniyor-sporu-ihmal-etmiyor

"Не пренебрегвайте колоезденето като спорт.
Емре Къзълърмак, Левент от популярния сериал "Мръсни пари и любов" излъчван по АТВ, вчера бе засечен в кв. Бебек на колело. Красивият актьор вместо да използва кола и таксита и избягвайки трафика в Истанбул, карайки колело спортува. "Когато се уморите, пийте много вода" - сподели той.

# 31
  • Мнения: 1 097

Толкова е изразителен.

# 32
  • Мнения: 5
Здравейте момичета ...лек и приятен ден.....Защо така ми се е изгубил поста от снощи на първа страница ....не мога да го намеря ....Аххх къде е още срядата да си стоплим душите с погледа и усмивката на нашичкия....

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191




Обедно време....
.................
В туитър съобщиха, че днес ще пуснат трейлър  към 8 епизод.

# 34
  • Мнения: 1 007


 Hug Здравейте прекрасни!
Благодаря, Мариянче, чакаме го с нетърпение.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191




Чакане, чакане - да се насладим... Такава подкрепа и оказа.

# 36
  • Мнения: 1 097

Кой говореше снощи за ръцете на Енгин. Има ли нещо ,което да му е лошо на нашето момче.
Сега прочетох,че цветето,което отговаря на рождената дата на Енгин е Камелията.Те имали приятна външност (ние най -добре си го знаем),изтънчени и независими, артистични данни.

# 37
  • Мнения: 1 285


Тя камелията, много прилича на роза. Аз не знаех, че така изглежда.И била храст.



Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 1 097

С красотата  и чара си си съперничи с цветето,което е дало своя отпечатък върху датата му на раждане.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


"Най-хубавата двойка някога - Елиф/Йомер."
Скрит текст:
best couple ever - Elif/Omer

# 40
  • Мнения: 4 966
Привет!



# 41
  • Мнения: 23 327


Де що имам техника съм включила за ловене на фрагман, ама ... йок.  Старата серия ...  newsm53

# 42
  • Мнения: 1 007



 ENGIN AKYUREK Я НЕ АНГЕЛ...
от Swetla Tswirko

# 43
  • Мнения: 5
Има фрагман в уои тибе ама е с лошо качество ...снимано от тв с темефон или нещо подобно .....Аз още снощи писах че има
Аааа относно ръцете на Енгин ...мммм по хубави няма ......красотааа ....

# 44

Общи условия

Активация на акаунт