Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 265

  • 41 250
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 5 469
Браво бе ,момиче! Ласки няма. Какво стана,че блъсна комисаря. Каката ли изяде лай...та?

# 49
  • Мнения: 23 272
Има фрагман в уои тибе ама е с лошо качество ...снимано от тв с темефон или нещо подобно .....Аз още снощи писах че има
Аааа относно ръцете на Енгин ...мммм по хубави няма ......красотааа ....

Дай линк - да видим за какво става дума.

Сега го видях - фрагман за 2 серия.



Ето ви  и бонус - гонката на Елиф с комисаря. Той и отмъкна кутията, която пък тя на свой ред открадна от дома на Сибел.


Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 15:58 от Марта_49

# 50
  • Мнения: 1 285


 Момичета, нямам нищо против да кажем браво, но това не е осми епизод ????????
newsm78

# 51
  • Мнения: 5
Офффф извинете ме ....обърках се и аз ....то това май е сглобено от мн фрагмани ....ами има мн и пише за 8 серия пък излиза друго ....още няма излязъл така ли ...защо така го бавят ...

# 52
  • Мнения: 5 469
Е, няма нищо. Ще почакаме още малко.

# 53
# 54
  • Мнения: 23 272
Докато чакаме фрагман, снимки, новини ... нещо за настроение ...

Време ми е да направя нещо ново, но след 8 серия ще е ...  Grinning



# 55
# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


http://www.televizyondizisi.com/index.php/kara-para-askin-dogurd … -ikili/194122/42/

"От "Мръсни пари и любов" произлезе невероятет дует!
Възхищавам се на политиката на канал АТВ относно сериалите.
.......Не се занимават с политика, а тяхната политика е да повтарят това което снимат. Така не отблъскват никой...  В този смисъл "Мръсни пари и любов" е един от излъчваните тук. Предполагам с най-уважаваните актьори /мъже и жени/ за страната.
Някои канали често ни поднасят и създават противоречиви двойки които стават жертва....
Какво става с двамата водещи актьори в "Мръсни пари и любов"?
Туба Бюйюкюстюн определено е красива. Към момента е една от най-популярните актриси на пазара откъм почитатели и е сред най-обичаните дами...
Енгин Акюрек със своята харизма стана звезда и извън Турция, достигна върха на кариерата си с КВФ.
Един вид подарък за зрителите е, че двамата се събраха в "Мръсни пари и любов".
След 7 епизод се увеличи подкрепата и на двамата от зрителите и феновете им, така да се каже това е невиждано в историята на турската телевизия.
Така е. Още отначало, като екип приковават пред мониторите и екраните, като това е показател за любов и възхищение. Нека видим и следващите епизоди, какво ще се случи с Йомер и Елиф. Нека видим какво ще ни поднесе този страхотен дует и през следващата година. Времето ще покаже; Пожелаваме много успех и късмет на Туба Бюйкюстюн и Енгин Акюрек.
Анъл Колдаш."

# 57
  • Мнения: 1 097

Мултиплициране

# 58
  • Мнения: 280

Здравейте, девойки! Hug

Отдавна не съм се вписвала - имам си причина /реала си е реал/ Но това не значи,
че нямам какво да споделя. Но и сега времето ми е кът - стига ми до там, че поне
да Ви прочета!!! Но и това на верев!!! ooooh! ooooh! ooooh!

Но след този линк


Аз Ви казвам съм ТУШ ..... Е, те това другаде не съм го вИждала, и съм
чооооок объркана Joy Joy Joy Не моя  да влезна в релсите.... Joy Joy

До скоро милички - извинявайте ако има нещо Peace Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120

Това са фенски приумици - погледни датата на създаване на този клип - не е от официалния сайт . Датата на създаването му е 27 март 2014 г.

Общи условия

Активация на акаунт